Šta je novo?

iOS 13

Ja imam SE 12.3.1. i baterija mi je bila bolja na 12.3. Trebalo je da ga vratim na 12.3, cekam 12.4. Druge zamerke nemam. Samo baterija.
 
Poslednja izmena:
Meni 12.3.1 radi perfektno, baterija je odlicna, ali Reddit aplikacija nekad ume da zapuca.

Nego, je l normalno da iOS pobije sve aplikacije iz pozadine dok se telefon puni? Svaki put mi iznova ucitava Reddit, TT, chrome... nakon sto skinem telefon s punjaca.

Xs je u pitanju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Proradio EON posle update... od znacajnih bugova jedini je onaj sa proximity senzorom za vreme poziva, prijavio sam...
 
Baterija mi je za mozda 10% bolja, verovatno zbog dark mode... Od app za banke, rade Raif, Telenor, Mts i Intesa... za ostale nek napise neko ko koristi... :)
 
Ne jos uvek...
 
Iz nekih aplokacija radi, iz nekih ga ne vidi uopste. Isto kao sto je bilo i u prethodnoj.

Nor TuneIn radio vidi Chromecast. Youtube i Netflix ne.
 
App Komercijalne banke radi
 
Jel kod vas izasao novi update sa istim nazivom i novim buildom?
 
Je l’ dovoljno stabilna beta da se instalira na glavni telefon sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pre i posle... pa izbegavaj betu za sad...
 

Prilozi

  • 52F0D3E9-0D2B-4600-B458-AE7322E1FFDE.jpeg
    52F0D3E9-0D2B-4600-B458-AE7322E1FFDE.jpeg
    16.1 KB · Pregleda: 123
  • 0EF789DF-3BC7-4722-89BE-FD70A3E21F5A.jpeg
    0EF789DF-3BC7-4722-89BE-FD70A3E21F5A.jpeg
    14.1 KB · Pregleda: 115
Tesko mi da docekam Dark Mode. Nista, onda se treba strpiti jos malo. Mada na 12.3.1 Reddit crashuje i iOS ubija aplikacije dok je telefon na punjenju... nadam se da ce to resiti sa iOS 13. Osim ako ovo drugo nije predvidjeno tako kod iPhonea?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene nista ne ubija... :-D sve sto sam koristio ostane u pozadini i sutradan...
 
Svaki tel bulvalno i 7 i x i SE retko kad mi nesto resetuje cak mi se desavalo igra koja je offline ostane u pozadini :-D svaki ios evo u zadnje vreme nosim se sa 12.1.2
 
Tesko mi da docekam Dark Mode. Nista, onda se treba strpiti jos malo. Mada na 12.3.1 Reddit crashuje i iOS ubija aplikacije dok je telefon na punjenju... nadam se da ce to resiti sa iOS 13. Osim ako ovo drugo nije predvidjeno tako kod iPhonea?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Probaj Apollo umesto zvanične Reddit app.
 
Baterija je top nakon jucerasnjeg update-a toliko o teorijama zavere i indeksiranju od 25ciklusa na ipadima... :) za 50% duze drzi baterija racunajuci po procentu :)
 
Ima li načina da se eliminišu reklame u Youtube aplikaciji?
 
Meni se vec drugi put desilo da ostavim telefon da se puni preko noci a da se on uopste ne napuni...
Pokazuje mi da se puni sve vreme ali od toga nema nista, cak i padne par procenta tokom noci.

be83bde7638bd19e416e0a8ab50dd9f6.jpg


Čari bete... [emoji2371]
 
Meni gestures na Xs-u katastrofalno rade. Dev beta 3.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da sam sacuvaj backup na ios 12.3.1 odmah bih se vratio. Ovako se moram patiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Wifi takdoje katastrofalan na iOS 13 dev beta 3. Kolega sa iOS 12.3.1 ima 120 mbps, a ja 13mbps, jedan pored drugog sedimo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel vam radi Backup?

Meni od kad sam stavio betu ni jedan nije odradio. Ako probam rucno, pocne, petalja i na kraju kaze could not be completed...
Poslednji put mi backupovan telefon pre vise od mesec dana.
 
Nazad
Vrh Dno