Šta je novo?

iOS 13

Ako ti je mjerilo pratiti pad sa 100% na 99% i prema tome suditi kakva je baterija na beti, je..s onda sve testove sto ljudi rade.
Meni od 13.2 i sad sa 100% na 99% pada cijelu vjecnost. Ja opet kazem ako uzmes i svaki put igras neku igru ili gledas istu epizodu serije 30 minuta i nakon toga vidis razliku onda ok, ali sumnjam da tako radite ;). I izjaviti da znas koliko svaki procenat traje je smijesno, onda bi morao znati sta ti telefon radi u svakom trenutku i koji procesor u pozadini vuce koliko %. Daj nemoj me zaj.... nisi robot.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne pratis temu uopste ... ponacljam ne pametuj nego citaj ;-) ne zelim da se ponavljam baterija je bolja drasticno a ti zivi u svom svetu ako te vec mrzi da procitas obrazlozenja drugih...
 
Dobro ajde listas forum 40 min vec tri godine i znas kad je dobra verzija iosa, a kad ne. Eto i telefon svako jutro u to vrijeme isto radi, nudi azuriranja, pozadinski procesori sve isto, itd. Svaka cast, igrica predjena. Treba javiti ovima sto testiraju po 8 casova, da se obrate tebi za savjet i skrate klip na minut. Pratim sve i citam i ne pisem cesto jer nemam vremena, ali kad vidim sta izjavljujete muka mi dodje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[emoji2361][emoji2361][emoji2361]


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Svakom nadogradnjom iOS baterija je sve losija a kod vas sve bolja :d
 
To jeste ali odredjene bete poput ove kidaju... Ovo je perverzija ipad nisam punio pd utorka 84% baterija je drasticno bolja... i daj boze da ovako ostane i na finalnoj..


59CD8B5E-6FA9-46F2-ADD2-52096F9C11E9.jpeg

Najbagovitiji ios ikada

 
Poslednja izmena:
Dovoljno je pogledati moj Screenshot od proteklih tjedan dana. Normalno je bilo u pozadini do sat vremena aktivnih aplikacija. Na 13.5.1. Po 3 sata u pozadini nešto uvijek. Kolega ima 13.4.1. baterija odlična, nema u pozadini tih problema kao na 13.5.1
 
Ljudi, jeilbrekujete li uredjaj ili ne? Sto se mene tice iOS bez jailbreka ne vrijedi nista, a testirati beta verziju i bateriju je bezveze.
 
Poslednja izmena:
Jb me ne zanima u zivotu to sam se igrao kada sam imao 10 god manje :-D sada mi je potreban pouzdan uredjaj sa pouzdanom autonomijom... za mene je jb smece puno kresova i bugova.... mogu da ga inam na nekom kucnom telefonu koji koristim kad se puni main uredjaj sve vise od toga ne
 
Poslednji uređaj na kom sam koristio jb bio je iPhone 5. Nemam nikakvu više želju za tim.
 
Ja sam bas presao na iOS jer mi je dosta rutovanja, flesovanja itd na androidu.
 
Dobar je jb, kad se ubace korisne qol stvari, ios na next level se odvrne, nema nista da crashuje puca i da bude falicno. Odlicno entuzijasti odradjuju posao
 
Bogami kresuje kao ludo i kresovalo je na ios 12-13 ;-) samo respring ;-)
 
Ne secam se imao sam jb u januaru na ip7 bas sam ga uzeo za testiranja kad je izasao check respringovao se 2x dnevno :) sve u svemu zeleo sam da napravim nesto i nisam uspeo te mi stock OS vise odgovara... pre svega stabilniji je , drugo manje se prazni batt a ista verz os...
 
Poslednja izmena:
Mene ubi hotspot problem ljudi. Neupotrebljiv je na iOS 13.5.1 i iPhone 11 Pro Max. I kada se konektujem na njega stalno me izbacuje iz nekog razloga. Znam da je to opšte prisutni problem još od iOS 13 ali jel znate ima li nekog rešenja? Ubija me koliko me nervira.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koristim jailbreak jos od iphone 4, trenutno sam na iphone 11 Pro, ne znam za to da cresuje, i to kad se desi to je mnogo rijedak slucaj. Ocito neki nisu entuzijasti, pa se svelo na testiranje baterija i bete verzije, mislim da nema potrebe za time. :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ocito smo prerasli te decije igrice sa nestabilnim sistemima :)
 
iPad 6, jailbreakovan sa checkra1n, stabilan u radu. Nema nikakvih problema. Zavisi i čime jailbreakuješ, a i od stabilnosti samog programa za exploit.
 
Prvi check sto je morao sa macos svakako nije stabilno kao sto se prica... benefita skoro i da nema i nemam potrebe za tim kada srce bateriju, deca se igraju jer se svakko ne skidaju sa punjaca. Mi koji smo u pokretu na zalost ne mozemo sebi priustiti da nam telefon nije pouzdan i da je sot skoro prepolovljen :) pa juri tweak koji jede batt pa gasi isti iz procesa... kad sam imao vremena za to igrao sam se... trenutno nisam u mogucnosti da se igram... mozda nekad kad dodje drugi talas korole :p
 
Poslednja izmena:
Napamet? :) upravo pricam da sam u januaru jbovao kucni ip7 respringovao se minimum 2x na dan i to minimum... baterija bar za 30% losija kad ga jb ja ga i tweakujem cemu jb ako ga ne iztweakujem desavalo se po otkljucsvanju da pukne respring iz cista mira... secam se ios 12 dark mode redovno je bacao respring...
 
Poslednja izmena:
Mene ubi hotspot problem ljudi. Neupotrebljiv je na iOS 13.5.1 i iPhone 11 Pro Max. I kada se konektujem na njega stalno me izbacuje iz nekog razloga. Znam da je to opšte prisutni problem još od iOS 13 ali jel znate ima li nekog rešenja? Ubija me koliko me nervira.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam danas 8 sati radio sa ukljucenim hotspot-om, laprop zakacen na telefon. Samo je jednom stucnuo vpn. Pre ovoga sam imao xs max, s njim sam danima znao koristiti i ni jednom nije bilo problema.

Na Telenoru sam inace.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
I meni hotspot radi odlicno kad se diskonektuju svi uredjaji on stavi na spavanje mrezu
 
Kolko ti traje "bakterija" :d sa 13.6 na ipad pro igore?
 
Kako spreciti abdejt? Hoce da mi instalira 13.5.1, a ja ne bih, na osnovu svih kometara vidim da do 14ice ne bi trebalo raditi nista.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno