Šta je novo?

iOS 13

Ja lično nisam imao problem da sam bio nedostupan, nijednom za ove dane na beti 2.

Zato sam i samo ovo gore nabrojao kao problem.
 
Ljudi, ne zove se dzaba beta.
Ovo je developer beta, nije public, čak se i public bete ne preporučuju od strane Apple-a jer imaju grešaka i mogu dovesti do nestabilnosti uređaja.
 
Jel moze da se vrati na 12.3 preko itunesa? Na 12.3.1 mi se greje nesto telefon


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze tako sto skines taj ipsw i onda shift na tastaturi, ako koristis Windows, option ako koristis macOS, plus restore u okviru iTunes-a. Ovo mozes zato sto ga Apple jos uvek potpisuje.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja moram da se vratim na 12.3.1 jer sam stalno nedostupan. Nije mi jasno, imam normalno signal i radi mi internet, ali kad neko pokušava da me zove, gotovo uvek budem nedostupan. Pritom ja ne dobijem poruku uopšte da me neko zvao, niti taj koji me je pozvao da sam ponovo dostupan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@SretenBG zbog toga sam se ja vratio sa bete na 12.3.1(katastrofa, sve kao da je ok ali stalno nedostupan), takodje clean sam uradio Nikola, ali nesto mi nije kako treba :D bas se greje i baterija bzvz...
secam se u temi da smo pricali meni je 12.3 bila sjajna a tebi 12.3.1.... sad sam takodje isao set as new pa cemo videti :D
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Moja procena je da će za jedno mesec i po do dva beta raditi sasvim stabilno. Sto se stabilnosti aplikacija tiče, najsigurnije je čekati zvaničnu verziju.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Krenulo i meni missed call manija.
Back to 12.3.1 :/
 
12.3 puni bolji meni na Xs, treba iskoristiti dok jos potposuju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam se vratio na 12.3.1 samo iz razloga jer mi tastatura stopala svako malo,morao sam gasiti tel da bi otkucao nešto


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam samo zbog stalno propuštenih poziva i to uglavnom s Telenor mreže.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E, ali mnogo glupo manifestovanje - ne dobijem sms da sam bio nedostupan, nego se samo pojavi missed call ikonica, i to je sve.
 
Kad će sledeća beta?
 
Known Issues iOS 13 beta 3 isn’t available for iPhone 7 or iPhone 7 Plus. (52363318)

Za one koji se nadaju... :)
 
Njah beta ko beta... tek od iduce ocekujem da mi rade sve app :-D
 
Proradila je Intesina aplikacija na žalost. Tastatura se manje tripuje sada, CarPlay radi (i to kako radi), promena orjentacije radi, 3D Tocuh je užasan, sve ostalo sada radi ok, rekao bih bolje nego u B2.
 
'el sa zvaničnom 12 - ticom gotovo ?
Sve se nadam da će izaći nešto normalnije od 12.3.1 .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam zakucao apdejt na 12.1.4 i od tada ništa , pošto je svojevremeno pala opšta kuknjava . @ igor 88 da li da uradim update na iPhone 7 , hoću li nešto pokvariti ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko na SE 12.3.1 i kako se pokazao?
 
Nazad
Vrh Dno