Šta je novo?

iOS 13

SE radi kao
Singerica na 13 odmah da ti kazem i ocekivano je da ce se peovuci :)
 
Ima li rezona instalirati 13 betu u odnosu na 12.3.1?
 
Ne , toliko kresuje sve zivo da
Ni u ludilu ne bih preporucio ovo , baterija je bukvalno kao gas samo ispari.
 
Ok, hvala.
Do kraja godine će ga valjda kako tako upeglati, tada ću i da ga instaliram.
 
ja upravo stavljam na SE pa cu testirati, preziveo je malisa sve zivo :)
 
Pfff Face Id je lighting fast! Vise nego primetna razlika, prakticno trenutno otkljucava.

Aplikacije generalno rade i ne pucaju, na 12 prosle godina na prvoj beti gomila nije uopste radila. Desi se povremeno sa grune nesto ali nije strasno.

Casting na Chromecast uoste ne radi, prosto nigde ne vidi Chromecast.

Dark mode moze da se stavi da se sam pali kad zadje sunce. Meni se licno i ne dopada, lepsi mi ne obican.

Mail aplikacija jeste sredjena, onaj kupus sa vise mailova je sredjen, sad se tacno vidi sta je koji email u dopisivanju.

Files aplikacija je isto doradjena, deluje cak upotrebljivo.

Notes ima checklist i moze da se shareuje.

App Store vise nema Update tab, sada je tu Arcade. Za Uodate se odabere profil iz App Store. Tu se odmah nalaze i Subscriptions, vise ne mora da se luta zabacenim menijima ne bi li se doslo do subscribsciona.
 
E, sad si me smorio.

Chromecast je deal breaker za mene, a baš sam hteo da probam.
 
Ja sam proklet... pukao sam 13 na dejli telefon... :-D Neka mi je Bog u pomoci... Kome treba instalacija sa windowsa mogu pomoci...
 
Niko ne pominje veoma zanimljivu stavku... ali sta ako se ja budim ponedeljkom u 11- utorkom u 7 sredom u 6 itd?
 

Prilozi

  • 17EB77E1-D0B8-4F01-86B7-8B4EC1E6D8A6.jpeg
    17EB77E1-D0B8-4F01-86B7-8B4EC1E6D8A6.jpeg
    134.7 KB · Pregleda: 291
To će uzeti u obzir u iOS14 :)
 
Na SE lepo radi bas, imao sam par crash ali nista strasno, jednom se restartovao... mozda ga i prebacim na glavni telefon... meni se svidja dark mode... Ali ono sto je bas zanimljivo je koliko na kasicicu daju da bi imali sta da stave u novim :)
 
Brightness je drasticno losiji sa ios 13 ne mogu melodiju za zvono da postavim drugu koju ja ubacim tj ima je ali zvoni opening...

Health meri live korake opet kao na ios 8 osvezava na 2-3 sec
 
Poslednja izmena:
Niko ne pominje veoma zanimljivu stavku... ali sta ako se ja budim ponedeljkom u 11- utorkom u 7 sredom u 6 itd?

"To reduce battery aging, iPhone learns from your daily charging routine so it can wait to finish charging past 80% until you need to use it."

Haha, recenica je brainfuck kao i sve u Battery sekciji.
 
Uf al imaju bagcinu sa dual SIM koja me cini nervoznim.

Iskljucen mi je u opcijama srpski SIM, medjutim kartica je i dalje aktivna, stizu pozivi i poruke.

Brine me samo da se u roamingu ne poveze na pogresan data.

Moram da izvadim karticu...
 
I dalje nece moci da pusta flac ?
 
Nikad neće moći da pušta flac. Verujem da je (pored striming servisa) zanemarljiv broj korisnika koji uopšte drži muziku na telefonu, a i oni su iz nekih tržišta koja apple ne zanimaju. Ko želi flac, postoje aplikacije i to je to.
 
Imas gomilu flac playera free :) ja sam flac pustao i na iphone 5
 
Da da mali SE zaista postede telefon rame u rame sa 6s jedino front camera mu dodje kao mana.. mada 6s na papiru ima 5mpx a kvalitet tesko da je ista bolji od se-ovog. Ios 13 zaista obecava na malisi...
 
Bogami ovo je bas dobro kada je SE u pitanju.
 
Napravio si ti dobru kupovinu prosle god :-D
 
Nisam se pokajao sto sam se "unazadio" kada su modeli u pitanju. :)
 
Ovom izmenom XR je kod mene dobio prednost u odnosu na X kada je kupovina u pitanju. Na 3D touch sam se bas navikao na 6s...
 
Ios 13 beta radi dobro na xs-u. Od app koje koristim jedino mi crashuje viber. Jel vama radi normalno? Crashuje samo kada otvaram grupe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno