Šta je novo?

iOS 13

Nemam više da se pojavi lupa kad stanem na neki tekst i hoću da promenim nešto, daje mi select i select all, copy,...
O čemu se radi?
 
Pritisni malo jače prstom bilo gde na tastaturi i dobićeš "šetajući" kursor po ekranu, tako da od tastature dobijaš touchpad, pa je valjda zbog toga ugašena lupa.
 
Sta da stisnemo ako koristimo neku drugu tastaturu osim Apple-ove? [emoji2959]
 
uzas sto su izbacili lupu.... ovo sa kursorom je neprimetno i cesto selektujem rec a ne da pomerim kursor
 
Pa moze da se povuce prst na dole i onda se uveca kursor a i dalje ostane u istoj liniji. Svakko je lupa bila bolja ali evo i na ovo se navikavam polako, sta je tu je...
 
Ako smem reci, odlicna opcija bez lupe. Kursor se moze postaviti lagano gde god treba. Savrseno.
 
I meni se ne svidja sto su izbacili lupu, ali mozda je i stvar navike, videcemo.

Vredi li instalirati 13.1.1 posto 13.1 radi savrseno.
 
Vrijedi, malo bolja baterija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li rade na tome da postoji neki svajp za nazad, a ne da već 12 generacija back bleji u gornjem levom uglu?
 
To postoji od 6s. Punih 4 godine ako je i vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo prevuces prstom sa leve strane ekrana ka sredini.
 
Nema ios 6 mozda uz JB ali sam kao dete bio srecan kada sam na ip4s tada dobio tu fju... ni jedan tel mi nije bio savrsen kao 4s na 7.1.2 :)
 
Ne razumem :) moj prvi iphone je bio 2G :-D a swipe back je doneo ios 7
 
Da li to radi i u aplikacijama kao što su fejs, instagram itd ili samo u preinstaliranim?
 
Kad udjem u Personal Hotspot gornji i pola drugog reda teksta stoje iznad gornje ivice ekrana i je vide se. Kakav amaterizam :D A juce mi je neatala statusna traka i tek kad sam resetovao fon proradila je. Kamera mi se zamrzavala par puta. Ios 13.1.1
 
da li neko na 13.1 , 7+ je u pitanju, ima curenje baterije? Bateriju sam promenio pre manje od mesec dana, 99% health, katastrofalno mi se ponaša na 13.1
 
Pokusavam, ali mi ne nudi opciju skidanja 13.1.1
Na tel mi je 13.1
instaliran beta profil
ali mi ne da mogućnost podizanja na 13.1.1.
 
Poslednja izmena:
Napisao je da ima beta profil, zato mu i ne nudi update.
 
Nije napisao kada sam citao post...

Obrisi beta profil ili cekaj 13.2 veceras ili sutra..
 

Prilozi

  • BC752F9A-7E77-4112-BB37-1D9EF01EBD49.jpeg
    BC752F9A-7E77-4112-BB37-1D9EF01EBD49.jpeg
    84 KB · Pregleda: 130
Da sad kad sam ga skinuo mi je dao mogućnost dizanja na 13.1.1.

Hvala svima.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno