Šta je novo?

iOS 13

Donosi za sce modele koji ga podrzavaju cak i a8 ipad mini 4
 
Au šta radi bateriji iOS 13 [emoji3]

Dobra taktika da nas nateraju da pređemo na 11.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma jok,na 13.1 je vec bolja situacija,videces za koji dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa beta 4 sam zadovoljan... nije savrsena batt ali je solidna def je gora nego na 12.4 ali Ne preterano :-D
 
Kod mene je definitvno bolja nego na 12.4
 
Kolega je instalirao 13icu, ja cekam da dodjem kuci i uradim backup pre updatea. Da li mi se cini ili je jabuka veca nego ranije dok se pali telefon? :D
 
Aaaa ja sam mislio govoris o UI :-D ne ne to je spec za 11i 11 pro :)
 
13-ca puna bagova za sad kod mene. Kada odgovaram na poruku na zaključanom ekranu, prvih par klikova na tastere budu nenormalno glasni iz nekog razloga. Ako je poruka koju pišem malo duža, telefon mi samo isključi opciju quick reply i vrati zaključan ekran. Onda moram otključati telefon pa ući u poruke da je dovršim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato ću ja još neko vreme ostati na 12.4.1.

Mislim radi mi ok, a i ovaj dark mod i još po neke sitnice mi uopšte nisu zanimljive.
 
Ja za sad videh bagove u imessage samo, ne prikazuje ime onoga ko mi salje vec samo tekst poruke i ne mogu da odgovorim dok ne izadjem iz messaging app.

Smor sto je crni mod delimicno odradjen, npr telo mejla u mail app je belo a zaglavlja crna...
 
Da II raditi update na iOS 13 na XR-u ili čekati 13.1? Je l' ima krucijalnih bagova?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
^^ Tako je,mail je skroz dark:

IMG_0219.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne misli on na to nego na telo emaila kao što je napisao. Cela aplikacija jeste crna kao i header emaila ali tekst (telo) emaila je belo i dalje.
ef293dc29f13c5d0108207a958108487.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je fotografija u attachmentu ofc da nece biti crna kod mene je crno sve osim attacmenta...
 
Pa nece valjda text da bude crn na crnoj pozadini [emoji23] Ne znam stvarno na sta se misli,kod mene je sve bas crno,osim samog text-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo sada sam pokusao i crno je i telo mejla. Nesto tu baguje jer prv put sam video crna zaglavlja a belo telo i crni tekst unutar mejla i zato sam i iskljucio dark mode.

Ovako vec ima smisla, sada sljaka sve.
 
Meni 13ka izgleda konacno sredila Reddit app. Za 3 dana nije crashovala nijednom :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se zabole poruke na lock screenu, stoji mi kao da pustam muziku, a ikonica od poruka. :D
 
I meni isto zabolo na lock screen kao da pustam muziku a ono poruke otvorene :D Kakav bag.
A inace update nista nije doneo. Bolje da su pustili programere na odmor nego sto su pravili ios 13. Sem sto mi se cini da skrolovanje na netu malo steka nista drugo nisam primetio.
 
Kada zadržim App Store ikonicu i otvorim Updates ili Purchased opciju desi se da ih otvori na trenutak pa zatvori i vrati se Store na početnu stranicu.
A imao sam isti bug sa porukama da mi ih prikazuje na lock screenu kao muziku da sam pustio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l' ovaj update u beta fazi kada ima toliko bagova? Razmišljam da li odradim update, ali ne žurim zbog ovih bagova.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja u prvih 5 min primetio bag sa porukama a njihovi timovi koji rade na kontroli to nisu uspeli da primete. Samo ne znam kako :eek:
 
Timovi vec mesec ipo na 13.1 hahha bar mi betasi a oni ko zna koliko vec rade na 13.2 :-D
 
Stavicu ovde u temu , nakon azuriranja iphone x na ios 13 sa kopijom displeja telefon upada u boot loop,nakon stavljanja original ekrana telefon radi normalno... svi koji ste menjali ekrane oprez...
 
Nazad
Vrh Dno