Šta je novo?

iOS 13

Takođe, ovaj takt procesora. Zašto nije full, ne kapiram. Uvek je ovako
7cdd5b76fae8ee66661ca82bedfec7ac.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Procitaj thermal state :) pregrejan :-D proveri u batt health jel sve ok dole da li je bilo iznenadnih gasenja?
 
Lagano se promenilo u trenutku kad sam uradio skrinšot, pisalo je nominal i iste te sekunde se promenio. Sad mi je jasno... A fora, osvetljenje na 5%, wifi, strimujem muziku na deezeru i dopisujem se na instagramu i to je to.......


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kakva je ova nova beta? Ja imam 13.3 beta 2, ali je počeo da me smara da apdejtujem bukvalno svaki put kada otkljucam telefon. Ne pomaže ni tvos profil.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Bateirja na ipadu jos malo pa na nivou ios 12.4
 

Prilozi

  • 3336F2B3-FB87-44E7-9583-A0F52D827B59.png
    3336F2B3-FB87-44E7-9583-A0F52D827B59.png
    910 KB · Pregleda: 150
Uradio sam restore, clean install i baterija je i dalje očaj. Sa štednjom je izdržao sot 2h i 45min i ostalo je 30%, U Ž A S! I to sa low power mode, znači ne kapiram......


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
da li se jos nekom desava da se u sred razgovora prekine poziv?Kad ponovo pozovem posle sve normalno radi
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni se desilo vise puta na xs, telefon star mesec dana al ja mislim da je do mreze-mts.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni je beta 3 super. Konačno bolja baterija. 1h i 10min SOT i otišlo je 20%. Vrh. Jesam li samo ja primetio seckanje animacija prilikom otvaranje foldera i aplikacija? Ne uvek, desi se ponekad


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Otkako sam prešao na iOS 13, na whatsappu imam ovaj bug stalno, svakodnevno ovako ostaje. Jel se dešava još nekom?
b0617371bae2317d69ccc6909b6cf90a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Radio dva puta kad sam radio restore, isto je...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Baš cudno, whats-up mi nikada do sada nije bagovao ni na jednom iPhonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Otkako sam promenio telefon ovo se dešava. Stalno, čim izađem iz wa odmah se vrati status bar


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Provalio sam da mi viber jede bateriju u backgroundu, bukvalno ga ne koristim, a vidim da ima najveci background activity. Otkako ga iskljucijem skroz, duze mi traje baterija.
 
Da i greje telefon def malo vise ... mislim da je do iosa 13.3 mnogo radi lose os generalno... sa betom 13.3.1 deluje da je bolja situacija i sa baterijom da se umerenije prazni i da nema nagle promene % no videcemo kad bude finalna isasla...
 
Ako je za utjehu, meni nakon zadnjih par azuriranja isto u background viber konstantno radi (a tel je s10).

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kod mene na 11 Pro Max je normalno, s’ tim da sam pobrisao par public grupa od po 10k+ clanova, jer one prilicno trose bat.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja ne znam da li ste za jednu verziju 13-ice napisali da valja.

Kako koja izlazi ispada da je sve gore i gore.

Stalno nešto "peglaju" umesto da se izbaci jedna stabilna verzija.

Nisam probao iOS 13 ali kako pišete o njemu i ne mili mi se da ga probam.
 
:crash:

Bila je dobra ponuda za onaj XS, baš sam se dvoumilo ali sam odustao zbog iOS-13 :D.

Čekam da vidim kakv će biti SE 2, a stići će i 14. valjda do sept.-nov. 2020.
 
Malo se preteruje sa kuknjavom, 13.3 stable radi super na 3 telefona koja imam, X, Xs i 11 Pro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno