Šta je novo?

iOS 13

Juce mi se desilo da ne mogu da kliknem na smajlije, prosto ne reaguje telefon. Izasao iz poruka, usao opet i radi...
 
Nakon nedelju dana od izlaska bete 3 i u iscekivanju bete 4 u nadi da ce srediti finalnu verziju... mogu slobodno reci VELIKO razocarenje 13.3 kada se uporedi sa beta2 ovo je blagi uzas posle onako savrsene bete dobicemo oskrnavljeno djubre... ne kazem da nije bolje od 13.2 ne secam se jer furam bete uglavnom ali kada uppredim sa prethodnom betom ovo je smece.
 
Ja za sada prestajem da jurim updejte, jer mi 13.2.3 radi do sada najbolje od svih 13-ica. If it works, do not fix it.
 
Ma bre kad sam video b2 kako radi znaci savraenstvo baterija da ne pricam. Ubica.l
 
  • Like
Reagovanja: M J
Manje nego na b3 :-D ili ja nisam nailazio na njih... nadam se veceras b4 ako nista ne izadje tacno ciljano to rade...
 
Ja sam obrisao beta profil, da mi ne nudi više apdejt. Beta 2 mi odgovara i za sad nema potrebe da rizikujem sa sledećim verzijama
 
  • Like
Reagovanja: M J
S obzirom da je nedelja praznika, verovatno nista od nove bete ove nedelje. [emoji2]
 
Meni beta 3 radi isto ili bolje nego beta 2 na SE. Baterija je def bolja.
 
Meni danas ponudio apdejt. Da li da prihvatim ili da sacekam? Vidim da ima mnogo bagova u ovim zakrpama.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Vlasnici 6s, kakva je baterija na 13.2.3?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nesrecna :-D procente skida po 2% imam primerak sa 100% health-a
 
Star je to fon, tu je baterija štrase. Na novijim ne bi trebalo verzija sistema toliko da utice. Mozda malčice i to je to.
 
Moja je na 85% healtha, Igor je napisso da je njegova na 100% tako da tesko da je baterija problem. Inace zena mi se igrala sa telefonom i stisnula install, tako da sad imam 13.2.3 iako nisam hteo. I da, pada baterija za 2-3 % odjednom. [emoji35]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema veze sa batt ovo je original nekroscen tel stajao je dugo ali je bas top top koristim ga za muziku kod kuce ranije na ios 12 trosio je ravnomereno batt sa 13 je katastrofa :-D 1h slusanja muzike spali 15-20% u kucnim uskovima temp 25c da kazemo 20 znaci nije zima :p koliko savrseno radi tel moraju nesto da mu upropaste :-D
 
Jel ima kakve koristi od ovog najnovijeg apdejta? Ili samo trosi bateriju?
 
Dobra vest je da se sam Apple oglasio povodom tolikog broja bug-ova i da su rekli da će način razvoja iOS-a od 14 promeniti.. [emoji16]
 
Desava mi se da kada pustim wifi hotspot i nakači se drugi iphone na moj, veza pukne kad se telefoni zaključaju i svaki put mora ručno da se povezuje. Sve sam čačkao u podešavanjima i ništa. Baš iritantno. Kada se povežem sa nekim androidom sve radi normalno...
 
To je normalno i dešava se još od iOS7. To nema veze s tvojim, nego s drugim ajfonom. Zbog uštede baterije i interneta kada se povezani uređaj zaključa i nema protoka tvoj isključi hotspot


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Vezano za iphone i wifi:

Da li ste nekad primetili da ako ste nakaceni na wifi mrežu, a drugi iphone koji je u vašim kontaktima želi da se nakači na istu mrežu, vi možete da “podelite” šifru sa njim? Otvori prozor sličan onom kada se otvori poklopac od airpods
 
To je od ios 12 :) ali moraju oba imati ukljucen bt i wifi :) a ja to iskljucijem u settings-u :) permanentno
 
Vezano za iphone i wifi:

Da li ste nekad primetili da ako ste nakaceni na wifi mrežu, a drugi iphone koji je u vašim kontaktima želi da se nakači na istu mrežu, vi možete da “podelite” šifru sa njim? Otvori prozor sličan onom kada se otvori poklopac od airpods

Daaa, to je odlična stvar. Treba bluetooth da bude uključen kao što reče Igor. Meni nekad nije radilo preko bt pa sam morao i airdrop da uključim da bi se povezao


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Treba i tu drugu osobu da imate u imeniku da bi vas uopšte pitalo.
 
Nazad
Vrh Dno