Šta je novo?

iOS 13

Pa da, to je i on sam rekao u postu


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
I dalje u kontaktima ne mogu da pomeram kursor pomoću SPACE tastera. Sve deluje ok, ali kursor neće da se pomeri. Popizdeo sam danas. Tastatura posivi čim pipnem space, pomerim gde hoću i čim pustim on se vrati gde je i bio. Dakle ni malo ne mogu da pomerim, jedino brisanjem mogu da izmenim reč.
 
I dalje u kontaktima ne mogu da pomeram kursor pomoću SPACE tastera. Sve deluje ok, ali kursor neće da se pomeri. Popizdeo sam danas. Tastatura posivi čim pipnem space, pomerim gde hoću i čim pustim on se vrati gde je i bio. Dakle ni malo ne mogu da pomerim, jedino brisanjem mogu da izmenim reč.

Meni na 11ici sve radi normalno. Resetuj telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na prvu leglo sve ali mi se čini da je battery drain malko veći nego na prethodnom.
 


Odlicna batt izgleda :) osim na SE... unistili su ga...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dobro je sto nisam presao na 13.x.x
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam instalirao na X pa cu videti kako se ponasa. Na ovom videu nema X...
 
Ja imam SE.
 
Cini mi se da je losija ova final verzija. Po bateriji ne bi rekao ali po fluidnosti i ram menadzmentu. Bar meni tako izgleda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija malo lošija nego prethodni, ali što se fluidnosti tiče malo čak možda i brže radi kod mene na sedmici. Videćemo još neko vreme ali za sada je sve na svom mestu, osim čini mi se te baterije.
 
Jao bre sve kako koja verzija vama sve losije. Pa da je svaka verzija losija od prethodne do sad bi ios bio toliko bagovit da ni poruka ne bi mogla da se posalje :D
 
Meni lepo radi 13.3. [emoji3526]
 
Prešao na iPhone X i u odnosu na iPhone 8 koji sad koristi supruga baterija traje neuporedivo duže.
A na osmici piše 98%, dok je kod mene 90%.
 
Kako se pokazao iOS 13.3 sa baterijom do sada?
Vredi li konacno preci sa 12.4.1?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Zaista preterujete vise sa tim baterijama. Da li je moguce da vama baterija ne izdrzi ceo dan? Jel imate vi posao ljudi? Razumem neke koji su vozaci pa koriste telefon kao navigaciju po 8+ sati dnevno, ali njih je na ovom forumu na nivou statisticke greske.
Telefon punim nocu, ujutro skidam sa punjaca dolazim kuci oko 18h sa vise od 95% baterije, ne razumem u cemu je vise problem sa vasim baterijama?
Iphone X, battery health na 97%, svaki update odmah radim, nikad problem nisam imao sa tzv "curenjem baterije".

No fard feelings ali cut the bullshit vise.
 
Dodjes kuci u 18h sa 95% baterije!? Kako prijatelju. Pa na standby bi vise potrosio da ga ne pipnes ceo dan.

Ja koristim XS kao sluzbeni i lagano gura dan i po. Nosam imao prob sa baterijom tokom svih ovih updateova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni obicno ostane oko 60% kada dodjem kuci sa posla i lagano mi izgura ceo dan. X na 84% battery health i to mi se smanjilo sa 86% nakon zadnjeg updatea.
 
Ja moj skinuo jutros u pola 7, 30%. Health 90% 6S Plus.
Ali iOS12. Generalno uspe skoro ceo dan da izdrži. Ovih 30% će izgurati do 20h otprilike


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Zaista preterujete vise sa tim baterijama. Da li je moguce da vama baterija ne izdrzi ceo dan? Jel imate vi posao ljudi? Razumem neke koji su vozaci pa koriste telefon kao navigaciju po 8+ sati dnevno, ali njih je na ovom forumu na nivou statisticke greske.
Telefon punim nocu, ujutro skidam sa punjaca dolazim kuci oko 18h sa vise od 95% baterije, ne razumem u cemu je vise problem sa vasim baterijama?
Iphone X, battery health na 97%, svaki update odmah radim, nikad problem nisam imao sa tzv "curenjem baterije".

No fard feelings ali cut the bullshit vise.

Za razliku od tebe ima ljudi koji koriste telefon.

Meni recimo znaci svaki procenat, sto zbog posla, sto privatno.

Zasto bih radio update ako vec postoji problem sa battery drain? Ti ga sa takvom upotrebom verovatno ne bi ni osetio.

Uostalom ovo je tema o iOS 13 i sasvim logicno mesto za postavljanje pitanja koja su direktno vezana za tu temu, pa makar to bila i pitanja o autonomiji koju baterija pruza.

P.S none taken

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dodjes kuci u 18h sa 95% baterije!? Kako prijatelju. Pa na standby bi vise potrosio da ga ne pipnes ceo dan.

Ja koristim XS kao sluzbeni i lagano gura dan i po. Nosam imao prob sa baterijom tokom svih ovih updateova.


Sent from my iPhone using Tapatalk

96a666d057d928932f88f785099c4f56.jpg


Evo ovako [emoji23] Na poslu ga retko koristim, jednostavno eto standby svuce ta 4-5%. Ujutro u 8:10 ga skidam sa punjaca.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kakav battery drain?

ja otkad imam iphone ako ga mnogo koristim trosi bateriju ako ga malo koristim baterija drzi duze. i tako mi je od ios ne znam koje do ove 13.3 verzije
jedino sto ne igram igre na telefonu
 
95% baterije za 12h? Pa tebi telefon stoji na stolu/dzepu bukvalno! Sto covjek kaze, tel od 50 eura ti zavrsava sve [emoji16]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
95% baterije za 12h? Pa tebi telefon stoji na stolu/dzepu bukvalno! Sto covjek kaze, tel od 50 eura ti zavrsava sve [emoji16]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Pa normalno da stoji, na poslu mi laptop zavrsava 99% stvari. Telefon eventualno poziv neki i sms. Viber, Wa, mail, sve imam na laptopu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zapravo dodjosmo do zakljucka da si ti statisticka greska.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno