Šta je novo?

iOS 13

Svi koji imaju iPhone 7 / 7 Plus su mi se žalili da im je baterija užas na iOS13. Ima li istine u tome? Ja sam još na 12 [emoji57]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sta znam imam jedan ip7 koji sam nasilno digao na ios 13.1.2 pravo da ti kazem ne deluje gore od 12.4 :-D e sad ne znam :-D meni taj tel bleji u kuci i kod kuce ga koristim za messenger its nema ni sim u sebi samo je na wifi.... onako ume da srusi par% odjednom ali ista stvar mi se desava i sa 12.4 s toga nisam pametan...
 
Meni na iPhone 8 je užas baterija.
iOS 13.1.2
Na SE nije bilo tako loše, a stanje baterije SE je kudikamo lošije od 8.
 
Konacno se setili da ubace mogucnost menjanja rezolucije video snimka u samoj aplikaciji.
 
Na beti si? Ocigledno je onda za iphone 11 :p

Edit. Ono sto mogu da pohvalim na poslednjoj beti jeste autonomija, iPad ima osetno duze trajanje baterije...
 
Poslednja izmena:
Meni ne radi ponavljanje obavestenja sms-a. Na koliko god namestio 10 ili 5, 2 ne ponavlja, samo stigne obaveštenje jedanput kada stigne sms i to je to. U pitanju je 6s na 13.1.2
 
Meni ne radi ponavljanje obavestenja sms-a. Na koliko god namestio 10 ili 5, 2 ne ponavlja, samo stigne obaveštenje jedanput kada stigne sms i to je to. U pitanju je 6s na 13.1.2

Isto i kod mene. Samo imam XS model. Ima 13-ca još uvek dosta bagova.
Meni se dešava da mi poludi rotacija ekrana. Neće da se zarotira uopšte a drži pogrešnu stranu. I na iPad i iPhone uređajima. Tako da je do iOS 13 sigurno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja jedino sto sam primjetio od bagova je da zabaguje kamera prilikom javljanja na whatsapp. Samo crno bude i sagovornik me ne vidi. Ja kad zovem sve je OK.
I jednom mi se desilo sa zakljucanog ekrana kad sam svajpovao na kameru da je bilo crno.
Inace zadovoljan trajanjem baterije i brzinom samog OSa. 6s u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l zna neko kako da resim ovo smaranje o lokaciji? Dao sam dozvolu Google Maps i Galaxy Watch aplikacijama da mi koriste lokaciju uvek, ali iOS 13 svaki drugi dan i dalje pita da li zelim da dopustim da mi te aplikacije koriste lokaciju u pozadini. Na 12 nije bilo toga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene dva mala problema:

- Notifikacija o propuštenim pozivima ostaje vidljiva dole na pozivima iako sam ih registrovao

- U whatsappu kada otvorim sliku u chatu, potom "all media", pa se navigiram i pokušam da otvorim neku stariju sliku, ne prikaže je već me vrati na početnu sliku koju sam otvorio

Jel radim nešto pogrešno ili samo treba da sačekam novi update da isprave sitne bagove?

IPhone XS.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da su na 13.1.3 jos dodatno popravili bateriju... 11 Pro Max.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posle zadnjeg update mi Siri ne radi dok je ma 3g. Na wifi radi normano. Je l imao neko ovakav problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kolegi ne radi Siri preko 3G/4G od prelaska na iOS13 (7 Plus), još nije našao rešenje.
 
Meni se na SE youtube zaglupi posle svakog, drugog klipa. Ne ucita komentare, a posle toga i kao da je offline. Posle nekog vremena se odglavi, ili ga ja sam izbacim iz ram-a i onda posle tako sljaka jos dva, tri klipa i opet zabaguje. Reinstalirao yt, ne pomaze
 
Isti problem sam preksinoc imao na desktop racunaru ... nista noje pomoglo osim ciscenja kesa... yt nesto zeza opasno
 
13.2 beta 4 izasla


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda u toku sledece nedelje puste 13.2, Deep Fusion, i napokon opcija za promenu rezolucije integrisana u camera app [emoji1373]

https://youtu.be/ZFHccuYFgCk


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Super. Već ultra wide je ogroman korak napred. Deep fusion će samo da ih betonira na prvo mesto za ovu godinu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Promena rezolucije video snimanja kroz aplikaciju kamere samo za nove modele?
Malo bezobrazno, no dobro...
 
Pa kad stariji nisu hardwarski u stanju da podrze ovu novinu [emoji3]
 
Nazad
Vrh Dno