Šta je novo?

iOS 13

To vidis samo kada je slabije osvetljenje,ukljucen mi je vec duze vreme na beti dark mode,napolju se to ni ne primecuje preko dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I da vidimo 13 (što se tiče ovih nadogradnji tu im se skida kapa, svima u isto vreme). Nisam gledao ni jedan YT klip sa 13, nek me iznenadi :)
6a4ba96fb2cf273b5f7d6bc0217215e5.jpg
 
Skroluj polako u podesavanjima i nema sanse da ne primetis,ili u tapatalk-u,ako koristis dark mode.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja ovo nisam ni primetio do sad i sad kad procitah tvoj post ne mogu a da ne vidim. Sta ti je mozak


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradio update na iOS 13 (iPhone SE je u pitanju), za sada radi sasvim dobro, baterija deluje mnoge bolje.
 
Evo ga i novi carplay

4de2b3706ab082782231103c491e1178.jpg
 
Evo i na sedmici šljaka dobro. [emoji847]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala @RingeRaja taman da znam zbog mog SE-a.
 
Meni i dalje nije izbacio update za 13icu...
 
Jel si mozda na beti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradio update na iOS 13 (iPhone SE je u pitanju), za sada radi sasvim dobro, baterija deluje mnoge bolje.

Kako si uradio update?
Ja sam na 13.1 beta i ne izbacuje mi update, beta profil sam obrisao.
Mozda negde gresim


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izbacice ti kada bude 13.1 GM,trebalo bi 24. Sept.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mora da izbaci,svi dobijaju u isto vreme,probaj reset.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda imas 5s ? Ili si instalirao profil da se ne azurira sistem...
 
Ima li iko problem sa IOS 13 da mu poslije prelaska nije kompletan Reminders i Notes, tj da mu nije povuklo sve sa Icloud? Radjen je OTA update, ne clean install.

@Igor88
Ima li na beta 13.1 u Reminders Search opcija? Nije mi jasno da su to mogli izbaciti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima
 

Prilozi

  • 40F91A64-37C1-4472-A708-38E2D02B3D95.png
    40F91A64-37C1-4472-A708-38E2D02B3D95.png
    438.8 KB · Pregleda: 138
Ima,probaj da odradis swipe na dole,bude skriven search tab.

IMG_0207.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neki utisak od jutros....
Od 6h do sada baterija pala sa 100% na 86%, pri čemu je health 84%, ali nisam mnogo koristio uređaj. Deluje mi bolje nego do sada.
Dark mode je ok, nije sve sa app ispeglano do kraja, ali dobro, tek je krenulo.
Ostalo lepo uklopljeno, nije loša evolucija iOS-a. Radi dobro i fluidno, za sada nemam nekih većih zamerki.
 
Meni 6S Plus radi odlično ali baterija mi i nije najbolja. Razlika izmedju 12 i 13 se oseća iskreno, bukvalno podmazano je sve, ima nekoliko sitnih bagova ali ništa strašno


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Primećujem samo da je fid nešto brži. Sve ostalo isto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ipad drasticno brze otvara aplikacije... deluje da recimo asphalt 9 duplo brze ucitava...
 
@igor88 & conquer

Nije mi palo na pamet da pocetnom screen-u potrazim Search, bilo mi logicnije da je u samoj listi, kako je to i ranije bilo :/.
Hvala obojici.

A sad, i dalje ostaje problem sto u Reminder-u i dalje nemam nista od podsjetnika u zadnjih mjesec dana, a i ko zna kakvo je stanje od ranije (ovog se sjecam, pa vidim da nije OK).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa jesi li dobio notif? Uredjaji na kojima ti je reminder azuriraj prvo na ios 13 kako bi radio sa novim icloud serverima...
 

Prilozi

  • E5EBF9F7-BC31-4902-B4B6-3F3AB806F990.png
    E5EBF9F7-BC31-4902-B4B6-3F3AB806F990.png
    740 KB · Pregleda: 125
Poslednja izmena:
Pa jesi li dobio notif? Uredjaji na kojima ti je reminder azuriraj prvo na ios 13 kako bi radio sa novim icloud serverima...

Koristim samo iPhone Xs Max. Imam uplaceno 50GB iCloud-a vec godinama. Svake godine uzimam novi model, radim OTA update. Reminder koristim kao malu bazu podataka, jos od 2011-te, pa naovamo.
Sinocnim prelaskom na IOS 13, nista nije kako treba. Sigurno pola reminder-a nije tu. Isao sam i u samoj aplikaciji na UPGRADE, ali nista nisam dobio.
Npr, zadnji reminder u zavrsenim je iz 2017-te, a od nezavrsenih iz ovog mjeseca ih ima mozda 10, od preko 40.
Katastrofa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj betu... ako ne pomaze pljusni restore na 12.4.1
 
Probaj betu... ako ne pomaze pljusni restore na 12.4.1

Buni me sto kad udjem na iCloud na racunaru u Reminders nema nijedne stavke. Takodje, za zadnji backup uredjaja sinoc mi je prijavljivalo 13-ti septembar, danas prijavljuje 20.09., tako da je pitanje da li ce restore ista pomoci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno