Šta je novo?

iOS 13

I ja sam bio na beti pa vratio na 12.3 i nike hteo backup da odradi, onda sam izvalio da pise da je nemoguce izvrsiti backup zato sto postoji backup koji je instaliran na novijoj verziji. Resenje, udjes u icloud backup i odradis delete backup sa novijeg i onda odradis sa trenutne verzije. To je slucaj kod mene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja instalirao na iPad Pro 10.5" da bih mogao miša da koristim. Kupio Hama Canosa bluetooth miša za 1.7K dindži i radi fino. Jedino sam morao da guglam PIN kod koji traži kad ga povezuješ. Kažu da je za sve miševe 0000. Meni je odradio posao. Miš jako lepo radi ali primedbe su mi: Jako ružan kurzor u obliku kruga i to što je točkić za skrol invertovan, tj. obrnut, a ne mogu da nađem gde može (ako uopšte i može) da se promeni to podešavanje.

Sama beta mi je OK. Očekivao sam više problema. Par puta sam morao da restartujem iPad da bi se neka podešavanja "primila".
 
Da li ios 13 otvara mogućnost face id i kod 7+ ili je to rezervisano samo za poslednju seriju?
 
Vidra na macos Je invertovan mis od uvek :)

Hvala! Danas mi je rekao drugar :)
Pretpostavljam da se navikne covek, ali ipak bih voleo da ima mogucnost da se promeni smer. Takodje, bilo bi super kad bi bila mogucnost da se stavi strelica za kursor. Mozda se previse nadam :)
 
Pa ima mogucnost.

EDIT: Ne znam da li ima za misa, za trackpad ima, Scroll direction je opcija.
 
Poslednja izmena:
Pa ima mogucnost.

EDIT: Ne znam da li ima za misa, za trackpad ima, Scroll direction je opcija.

Sad sam pokušao ponovo da pronađem i ne mogu. Kad otvorim opcije za miša, ima samo levo, desno i srednje dugme. Možda na pogrešnom mestu tražim.

Da li bi možda mogao da mi napišeš koje opcije otvaraš? Ja idem na Settings -> Accessibility -> AssistiveTouch -> Pointing Devices -> Bluetooth3.0 Mouse

ipad.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo ovako...
 

Prilozi

  • Screen Shot 2019-07-15 at 07.16.54.png
    Screen Shot 2019-07-15 at 07.16.54.png
    24.4 KB · Pregleda: 192
Preporodio sam se kako sam instalirao betu 4. Touch napokon radi savrseno, ulazak i izlazak iz multitaskinga takodje radi savrseno, bez kocenja, seckanja. Aplikacije je moguce zatovriti momentalno, a ne nakon sekund-dva posle ulaska u multitask. Na dev beta 3 od 100 poziva, 99 od toga nisam bio dostupan, ili me neko kaze da me je zvao i da se culo da zvoni, a meni tel ne reaguje, ne rezonuje, cak ni propusten poziv da prikaze, ili poruka da stigne. Dakle, za sada ni sa tim nema problema. Zamrzavanje klipova u youtube i viber takodje je reseno. Nebo i zemlja u odnosu na betu 3, za sada...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi li vama primanje na airdropu ios 13 beta 3 i 4 ne rade mi na obe verzije... nece da ukljuci airdrop nikako... odlepio sam....
 
Meni je radilo na beta 3, bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene ne radi na ipadu uopste primanje nece da dozvoli i cao.
 
Ne znam za vas, ali meni se baterija preporodila. Sa beta 3 uzas bila, jedva pola dana izgura.

Jos sam zvao iStyle da pitam za cenu zamene, posto sam mislio da ke dotrajala
 
Nestala opcija za open in background :-( u safariju...
 

Prilozi

  • 662619FF-B1D3-4810-AB0E-2C5665C75F0E.jpeg
    662619FF-B1D3-4810-AB0E-2C5665C75F0E.jpeg
    257.2 KB · Pregleda: 180
Poslednja izmena:
Kako se ponaša 6s na ios 13 ako neko ima pa da podeli utiske?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve je ok osim baterije koja je gora od ios 12, a peitom isti je najgori sto se tice baterije... ios 10 je tu bio Majka...
 
Kod mene je bolja baterija nego ikad [emoji2]
Xs
 
Nazad
Vrh Dno