Šta je novo?

iOS 13

Bila je fora da se stavi maska na pola lica, imas na yt video pa pokusaj, iako mislim da nece raditi kada se prekrije nos kompletno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne prepoznaje vas sa maskom? Moj s9+ radi normalno, mada je ukljucen IRIS+Face recognized.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Samsung se može otključati i slikom vlasnika, tako da nije baš merodavno poređenje sa 3D skeniranjem crta lica. [emoji4]
 
Ja sam oduševljen kako radi FaceID generalno, u mrklom mraku sa minimalnim osvetljenjem on otključa odmah, ne znam kako....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam oduševljen kako radi FaceID generalno, u mrklom mraku sa minimalnim osvetljenjem on otključa odmah, ne znam kako....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Zato što ne otključava pomoću kamere, nego pomoću infracrvenog senzora koji ti mapira lice i proverava autentičnost.
To izgleda ovako, samo što mi ne vidimo infracrvene zrake:

5a0616143dbef4cc1d8b53e8
 
Na 13.6 mi se dešava da me stalno diskonektuje sa WiFi mreže kada je telefon zaključan. Čim ga otključam on se na brzinu poveže. To mi se nikad nije dešavalo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato što ne otključava pomoću kamere, nego pomoću infracrvenog senzora koji ti mapira lice i proverava autentičnost.
To izgleda ovako, samo što mi ne vidimo infracrvene zrake:

5a0616143dbef4cc1d8b53e8

Ovo je jezivo, iskreno[emoji23]
Hvala na odgovoru!
sorry za off


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ponekad ovo bude problem:

cbe31b913462f2e772e968082954f446.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li ima rešenja da se notifikacije za shortcuts ne pale same od sebe s vremena na vreme? Iskljucim ih i nakon par dana notifikacije se ponovo ukljuce same od sebe?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo nije prvi put , malo je reci sramota ali bolje da se smijem nego da se ljutim[emoji23][emoji23]
90299b0d7698ffc9758b49cde70c54ea.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
4d9856174df31c01e1a42f585573ae5e.jpg



Ovi danas prevazisli sebe[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa jeste, mozda sam ja u Kongu samo nisam svestan. Telepromptovao sam se[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto puta mi se to dešava.... Mojoj sestri se isto desilo pre neki dan i tako me je čudno pogledala da sam počeo da se smejem, ne znam šta je ovo[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni se i ovo stalno dešava da neka slova budu deblja, neka ne [emoji23]
83e1020a7822b25d94666f60e7d88249.png
cd326d105ee63cf09486b689c9da417f.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Moj utisak sa 13.6 na XS je da je baterija fenomenalna. Arčim ga dosta u poslednjih godinu ipo, pogotovo u poslednjih 3 meseca i ne sećam se da je bilo ovako dobro.

A health mi je na 82% [emoji85]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja juce azurirao sa 13.5 na 13.6,ne verujem kolika je razlika. Da sam znao ranije to da azuriram,ove nedelje bio po Fruskoj Gori,fotkao,telefon mi se uzario,jedva izdrzao od 11 do 8 uvece sa 10% na kraju.[emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Valja,odlicna je,ceo dan lagano samo drustvene mreze,wifi. I u medjuvremenu mi spadne helt baterije na 99% [emoji36][emoji22] od decembra 2019 do sad je bio 100%


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je sasvim normalno, očekuj sada da pada dosta brže. Najčešće se ti procenti menjaju prilikom apdejta softvera.
 
Meni telefon odavno nije radio ovako dobro. U pitanju je XR na 13.6. Animacije su bez seckanja, baterija odlicna...
 
Kakav li je 13.6.1, ne bi nista dirao ako su nesto zaj..ali, 13.6 radi perfektno na sedmici.
 
Ne vidim nikakve promene ni na gore ni na bolje. Nemas razloga za strah.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa koji je changelog na .1?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo
2779a8171245bd41f25f6ace68391529.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
13.6.1 odličan update. Jako lepo radi i baterija fenomenalna. 11 pro.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni sve isto, ništa spec...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni baterija bas primetno bolja.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno