Šta je novo?

iOS 13

Sta podrazumeva 19.09, u koje doba obicno bude dostupan update? :)
 
Malo se bojim da uradim update, poslednja Beta je najbolja verzija iOS-a koju sam ikada koristio.
 
Za sada deluje isto. Ne primećujem neku razliku
 
Ne bih da filozofiram, ali za par nedelja stize ionako 13.1 final. Pa zasto onda ne probati danasnji IOS 13.:)
 
Zbog baterije :)
 
a7e8937b3efb9c8b4895350dd87e578c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne bih da filozofiram, ali za par nedelja stize ionako 13.1 final. Pa zasto onda ne probati danasnji IOS 13.:)

Kojih par nedelja,24. pustaju 13.1,za 5 dana tacnije. Ko planira da radi clean install,a prelazi sa iOS 12.x.x i starijih,bolje neka se strpi jos par dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali taj clean install ne znaci ništa na iOS valjda. Zašto čekati?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Kakva je baterija na 13 u odnosu n a 12.4? Vidim da ljudi pisu da je na 13.1 dosta bolja nego na 13, ali nisam ispratio kakva je u odnosu na 12.4
 
Ja bih rekao nešto bolja nego na 12.4 tj. ja nisam primetio neku drastičnu razliku na gore ili na dole. Na primer ja nemam problema sa trajanjem barterije koje ima Falcon, doduše imamo različlite uređaje.
 
Kako neko moze da kaze kakva je baterija, a update izasao pre sat vremena? Sacekaj dva-tri dana, da se slegne. Ako je isti build kao na ios 13 gm beti, onda je po meni bolja u odnosu na 12.4.1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam dva dana samo bio na 13GM, ali sam oba dana dopunjavao bateriju u toku dana (na 7 Plus), da bih se osećao komotno do večeri. Na 13.1 (Beta 3 do juče, Beta 4 od juče) baterija mi je mnogo bolja.

Nešto što mi užasno nedostaje na iOS13 je uveličavajuća lupa za precizno spuštanje kursora na tačno određenu poziciju u tekstu. Ne mogu da verujem da su izbacili tako koristan feature bez adekvatne zamene. Da, znam da mogu još uvek da koristim 3DTouch na tastaturi na ovom telefonu ali šta posle 7-ice...
 
Ja necu prelaziti sa 13 gm na public. Sacekacu 24. inpreci na 13.1. Nema svrhe. I gm i public 13 imaju dosta bagova, tako da mi na isto dodje. A meni na Xs baterija drzi ceo dan, bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja betama nisam bio zadovoljan, pogotovo signalom, cesto nedostupan itd ali verujem da je to proslo sa ranijim betama. Sad skidam 13. Pa cu vu videti situaciju



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam dva dana samo bio na 13GM, ali sam oba dana dopunjavao bateriju u toku dana (na 7 Plus), da bih se osećao komotno do večeri. Na 13.1 (Beta 3 do juče, Beta 4 od juče) baterija mi je mnogo bolja.

Nešto što mi užasno nedostaje na iOS13 je uveličavajuća lupa za precizno spuštanje kursora na tačno određenu poziciju u tekstu. Ne mogu da verujem da su izbacili tako koristan feature bez adekvatne zamene. Da, znam da mogu još uvek da koristim 3DTouch na tastaturi na ovom telefonu ali šta posle 7-ice...

Kako misliš izbacili? Ako imaš tekst samo zadrži prst malo duže i šetaj kursor gde hoćeš. Isto važi i za tastaturu ako koristiš Apple Keyboard.
 
Lupe nema, navikao sam na nju. Ovako ne vidim kursor preko prsta...
 
Kakav je ovo flickering kad se skrola u settings? Jel imate i vi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji model je u pitanju? Ako je oled displej i ukljucen dark mode,imamo svi taj “blue trail” na prelazu crne i sive. Kazu da je to normalno na amoled-u. Isto se desava u nekim aplikacijama koje imaju dark mode,tapatalk na primer...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koji model je u pitanju? Ako je oled displej i ukljucen dark mode,imamo svi taj “blue trail” na prelazu crne i sive. Kazu da je to normalno na amoled-u. Isto se desava u nekim aplikacijama koje imaju dark mode,tapatalk na primer...


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone X, da bas taj blue trail. Cudno, ali valjda cu se navici.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam da li sam corav, ne znam gde da gledam ili moj ekran to ne radi [emoji3]
 
Ni moj isto, a ukljucen je dark mode.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Skroluj polako u podesavanjima i nema sanse da ne primetis,ili u tapatalk-u,ako koristis dark mode.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jest vidim, ja jos pokusavao sto brze sa skrolujem ne bih li video a ono treba sto sporije [emoji3]

Isto tako ocekivao sam da je problem po vertikali, a on nekako vise po horizontali [emoji3]
 
Da,bas na ovom prelazu izmedju crne i sive

Adjustments.JPG

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, sada i ja vidim [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Novi volume indicator 2x bolje resenje od starog. U prvi mah dark mode je izgledao cudno, sad sam se vec navikao polako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno