Šta je novo?

iOS 13

Meni radi normalno, poslednja stabilna verzija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Do vibera je. Meni i na 11 i na 11 pro max izadje iz aplikacije kada udjem. 13.5.1. Svim kolegama iz firme isto. I na X i na 8.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja viber ne koristim, uđem jednom u deset dana ali evo sad sam probao, isto. Odmah se krešuje app


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Šta se dešava sa Viberom? Od malopre mi krešuje čim kliknem na ikonicu. Nije skoro apdejtovan. Iz čistog mira počelo.
 
Pogledaj par postova iznad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Privremeno rešenje za Viber - upalite Airplane mode, uđete u Viber, ugasite Airplane mode. Viber radi dok ne izađete iz aplikacije. Ponoviti po potrebi.
 
Na androidu viber radi normalno. Meni sad i Deezer izbacuje


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni je tako funkcionisalo do pre par minuta, sad sam probao ponovo i krešuje čak i sa Airplane On/Off. Ostaje da radi desktop aplikacija kao alternativa.
 
Nije do iOS niti Vibera. Pukao Facebook SDK koji koristi Viber interno (za login), a i druge aplikacije koje koriste taj SDK imaju iste probleme. Slicna stvar se desila i u maju mesecu...

Sta ti je reci Facebook, obori 20 aplikacija istovremeno. Ali tako je to kada u razvoju aplikacije dodas hard dependency na neki tamo SDK.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sad sam saznao zasto je meni radilo najnormalnije, koristim Lockdown aplikaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni sad viber radi, ali poruke kasne. Poslata mi poruka u 18:43, ja uđem u 19:08 nema nikakve poruke. Kad posle minut kreću da mi stižu poruke od pre pola sata... Nešto ih opasno zeza
 
Pojede viber bateriju u background. Ne sjecam se kad sam imao ovoliko los sot od februara. Reinstalirao, isao na offload app ali dzabe. Ios 13.5. Obicno imam 5, 5ipo sot na 50-55%...
c8868f3686158a514ff93221ef5cccec.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I meni. Da nije povezano sa ovim današnjim Viber problemom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam, ali ludi cijeli dan, ugasio sam background refresh u postavkama vibera, ali dzabe...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
+ telefon bukvalno gori, ovo mi se nikako nije desavalo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ugasio upalio, tel se ohladio u sekundi. Ne znam da li da radim update na 13.5.1 ili cekati 13.6..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Azurirao na 13.5.1 opet isto sa viberom. Telefon konstantno topal pozadi [emoji35]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam sta vam se desava, hladan kao spricer
e6e2c5e030058f7fbadda522ad322809.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni sve ok, nemam ništa od problema što se prijavljuje u poslednje vreme. Imam sreće. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni isto sve bilo top, do neki dan, tj juce i prolupao viber zadnja 2-3 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidim i kod mene tih background apps al ja bas nista ne primetim da mi jede bateriju...
 
Nazad
Vrh Dno