Šta je novo?

iOS 13

Mene najviše nervira na tastaturi, kao da je hendikepirana sada, stalno koristim 3d touch za pomeranje kursora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto ti je to sada teze nego ranije?
Sad je cak elegantnije i predvidivije kako se ponasa.
 
Pa sada stalno moraš da držis space, dok ovako stisnem bilo gde na tastaturi, u tom trenutku gde mi prst već bude, kada skontam da sam pogrešio. Navika jednostavno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa sada stalno moraš da držis space, dok ovako stisnem bilo gde na tastaturi, u tom trenutku gde mi prst već bude, kada skontam da sam pogrešio. Navika jednostavno...


Sent from my iPhone using Tapatalk

To je bukvalno najjača opcija. Mene samo nervira što ponekad neće uopšte da reaguje, pa pritiskam kao lud ili po nekoliko puta i tek onda prepozna. Ali 3D touch je sitnica na koju se navikneš i koja mnogo olakšava stvari


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Ma neprevazidjen je taj feedback koji daje 3d touch, imaš osećaj kao da si prst zaronio u displej [emoji2] I reaguje instant, nema čekanja kao na haptic. Jedan jači pritisak na post za uvećanje i puff,eto ga,isto za fotke...

IMG_0388.png




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Istina. Vrh je 3D touch, kao neka magija. Haptic je više “Šaomi rešenje”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
3D touch je majka. Možeš i otvoriti poruke na messengeru, whatsappu, vibreru, da ih pročitaš cele i skrinšotuješ a da ne ostaviš seen [emoji1787]
To bez 3D toucha ne može


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Istina. Vrh je 3D touch, kao neka magija. Haptic je više “Šaomi rešenje”.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hahah, e baš tako. Jedino fanboj kao Laza može da pokuša da opravda taj pilićarski potez [emoji39]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar nisu vratili nazad opciju da kada se drzi bilo gde tastatura on aktivira mrdanje kursora?
 
Normalno da nisu... nijad nije ni bilo bez 3D touch-a
 
Kad se zadrsi space dobije se ista stvar
 
Sto se mene tice, izvanredna opcija sa spacebarom. Navikao sam se za 5 minuta. Sve pohvale za Apple u ovom slucaju.
 
Pa kod mene radi, koristim svaki dan od ovog poslednjeg update. 6s je u pitanju, svejedno je da li long press na space ili bilo gde na tastaturu.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa zato što 6s ima 3d touch, na telefonima bez istog, to radi samo sa space-om.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aha, to sam zaboravio. Izvinjavam se zbog zabune ali koliko se secam i ovde je bilo iskljuceno kada je izasao 13 a sada su vratili. Bilo kako bilo, nedostajace mi kada predjem na novi tel uskoro.
 
Nista nije bilo iskljuceno :) ios 9.0 doneo je to na 6s i ima ga od tad :)
 
13.3 beta 2.

Setih se da je neko pitao da li mogu da se sklone Memoji, u 13.3 će upravo to biti jedna od novih opcija:

“iOS 13.3 includes a new option in Settings to disable the Memoji keyboard from always appearing alongside the emoji keyboard. Communication Limits are also now available through Screen Time, allowing you to set limits based on your contacts.”



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ubacise to u prvoj beti. :^)
 
Znam, nego mi je promakao taj post gde je Igor već pisao o tome, sada sam ga tek skontao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
3cf38e5a3bea2124acf9a5f4d7e4cc1b.jpg


Bolje nisam uspeo da izvučem na 13ci.
iPhone X, 84% health.
 
Tako bude i kod mene otprilike. Možda neki put 5h30min. Na proslom iosu i sa 100% healtha je bilo oko 6 sati. Isto X, 85%.

I dalje sam zadovoljan, i dalje mi baterija izdržava ceo dan bez problema.
 
13.3 beta 2 ipad pro.... savrsenstvo za koriscenje
 
Kakva je na iP?
Jel bolja od 13.2.2?
 
Ja sam fasciniran ipadom, nisam instalirao na iphone... radi bolje nego i sa jednom betom ikada, baterija se prelepo i umereno trosi, animacije su savrsene, nista ne stucka i ne secka. Brzina odlicna, surf bukvalno sa uzivanjem... 10/10 od mene za betu ipados :)
 
Poslednja izmena:
Bez brige, sredice ne oni do zvanicne verzije [emoji3]
 
Prosli put je 13.2 b4 bila bolja od finalne... [emoji2960]
 
Istina. I 13.3 odlično radi kod mene, ne znam ni da li da instaliram b2
 
Nazad
Vrh Dno