Šta je novo?

iOS 13

Nema još uvek dinarske valute na našem storu


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@igor88 Mislim da je bolje da sam kupis neki asus ruter recimo AC1200+ i da se resis problema trajno....Stavis ga u bridge i voila.....
 
Hteo sam ali bih onda u kuci imao 3 rutera jedan do drugog za tv za net i ovaj za wifi
 
Dal da radim update sa 13.4 na 13.5 na starom SE ? Igore ? :)
 
Za sad ja ne bih.... :-D mislim da je i dalje to bolja verzija... ako ne i najbolja 13 previse bugova imam na 13.5 ... Rotacija ekrana ne radi dok se ne restartuje, quick share ikonice mi nedostaju... kao da su animacije losije na xs kao da seckaju... cpu se vise greje nego sto je bilo na 13.4 opet manje nego na 13.4.1... ovo je verzija izmedju 13.4 i 13.4.1 u sredini ... nije lose ali butovoto
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru. :) Za sad ostajem na 13.4
 
Ja sam XS update-ovao i prvi utisak je da je baterija losija. Bio sam na 13.4 al imam masku preko dana pa mi ovo sto odma izbacuje da se kuca pass code bas znaci.
 
Kod mene na XS isto sve, nikakve promjene nisam primjetio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni je baterija malo slabija na 13.5 nego na 13.4 11 pro max,ja sam to znao ali sam ga digao na zadnji radi ovog jailbreak-a sto kazu izlazi veceras u ponoc:)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni stalno neka aplikacija radi u pozadini. Evo sad Speedtest:

62379dc16b80878646271dee81f4047b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni danas speedtest i n1 u pozadini kombinovano pojeli 18% baterije. Nije mi se ovo dešavalo pre.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni se dešava da nekada neke aplikacije pojedu par procenata u pozadini, iako mi je background app refresh uvek isključen...
 
Sad bacih pogled na vremena N1 6:49 min u pozadini a 3 min on screen. Ima jos par app sa ovakvom statistikom, definitino nesto nije kako treba.
 
Kod mene za sada bez problema, safari bez crashova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
i sedmica radi perfektno ali cu izgleda morati da nosim punjac sa sobom
 
  • Like
Reagovanja: M J
A na kojoj verziji si bio ranije? Ja sam maltene slucajno uradio apdejt na 13.4.1 i baterija je najlosija ikada. Dal da dizem na 13.5? Ip6s je u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Izasao je jailbreak za sve uredjaje na 13.5
unc0ver.dev


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne curi mi baterija na i11, ali su seckale animacije pri zatvaranju aplikacija. Odradio sam hard reset i sad je kao ok.

Inače nije loše što se brže pojavi kucanje šifre kad se nosi maska.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Za sada bez zamjerki, safari ne krešuje. Baterija top.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Na prijasnjim verzijama 13-ke znalo se desiti da se par procenata baterije izgubi preko noci. I nocas sam testirao, od 23h do 6h niti procenat. 100% ostalo, nista nisam iskljucio, pr notifikacija imao.
 
I meni na SE (2016) dobro drzi idle, ne gubi preko noci, ali kod koriscenja kao da dosta brzo ode. Sve radi tecno i brzo, ali srce bateriju SE na 13.5.
 
Ovaj 13.5 radi dobro osim problema sa Background Activity. Do sada nisam imao previse muke sa tim, ali u toku prethodne noci mi je Shazam pojeo 20% baterije na to. XR je u pitanju.
 
Meni se upravo desio crash u settings iphone storage...samo je izasao iz settings screena i vratio me na desktop...13.5 ip11


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zanimljivo da svima drugacije radi. Meni radi stabilnije nego ikad. [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko zna kao u Duolingo da kada jednom odaberem SwiftKey tastaruru da mi više ne vraća na default tastaturu posle svake lekcije ili zadatka?
 
Nazad
Vrh Dno