Šta je novo?

iOS 13

A de ga znaj... Ja ga punim preko noci, punjacem koji sam dobio i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moj 11 iz oktobra isto na 100%. Fora je u tome što izgleda prvi put dolaze sa preko 100% kapaciteta, pa ne pokazuje pad. Kad smo povezali telefon na MacOS, pokazao je tipa 102.6%


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, to stvarno nema pravila.... Mojoj drugarici na XR je 9 meseci pokazivao 100% i onda je za 5 dana spao na 94%


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Ma moje misljenje da ne treba gledati te gluposti oko baterije. Bukvalno se covek razocara kad vidi 98 posle mesec dana koriscenja. Mislim da to uopste nije neki verodostojni podatak. Nakon update-a velike su sanse da ce svako od nas imati neku drugu brojku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne pustam da mi telefon padne ispod 20%, uglavnom ga vec oko 30% stavljam na punjac
A punim ga do 85-90%
Videcemo kakve ce ovo rezultate dati...
Inace sam telefon aktivirao 1. marta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja svako vece na punjac i celu noc, da li bilo 1% ili 99%, apsolutno me ne zanima. Treba da se zezam i da gledam svaki cas koliko imam %, pa da pazim koliko se dugo puni, mani me toga. 11 Pro sam punio isto crlu noc i posle 5 meseci 100% health. X i Xs su mi gubili mesecno po 1%, ali sta sad, Boze moj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlicno. Nadamo se i apple pay-u ubrzo u BiH i Srb
 
Nadam se i Apple Music da ne bude kao u HR.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Apple pay bi bio odlican.
 
Apple pay bi bio pun pogodak


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
giphy.gif



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad tek vidim da je update 1gb[emoji15][emoji15]. Po to mi lici na Ios 14.[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam da li da podizem... ovaj test za bateriju nista ne razumem

Edit: na 13.3.1 sam inace...

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Spisak security update - ova je pozamašan tako da vredi podići na 13.4 samo zbog toga, ako ni zbog čega drugog. Tu je konačno i pošten sharing fajlova i foldera kroz iCloud što verujem da je mnogima zgodna stvar.
 
Podigao sam na 13.4... ovako generalno deluje da sve radi brze... nekako mi brze otvara aplikacije i sve to...
Za bateriju cemo videti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takodje i meni, doduse ja sam bio na 13.2.3 i nisam htio na 13.3.1 jer sam citao da nije bio dobar update. Ovdje mi sve radi nekako brze, vidjecemo za bateriju [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11 pro... za sada ne primecujem neku razliku u bateriji


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11 pro max i baterija ista kao i pre čini mi se. Mada sam rad je isti kao i pre. Ne primećujem nikakvo ubrzanje kao što neki pričaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bio si na 13.3.1 pre?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nabacio ja na običan 11, ovako nema nikakve razlike, videćemo za bateriju, mada samo da je ne pokvari i okej je, prezadovoljan sam bio baterijom.
 
Ja sam instalirao na svim uredjajima, jutros je zabagovao telefon kada je zvonio alarm na 11ici, nije hteo da se otkjuca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
13.4 juce instaliran na 11 Pro Max. Sto se svakodnevnog rada tice, sve normalno radi, nema nikakvih usporavanja. Cini mi se da je i baterija bolja, ali je to zaista tesko reci bez nekih bar 4-5 dana...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jel bi mogao neko da mi pojasni šta je ovo? Prvi put u životu vidim
93ab21bacede7dc94067c004ccf5ed2c.png



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Hmm ovo je čak dobra stvar. Ali mi nije jasno, zašto se upalio za netflix aplikaciju? Kažem, nikad ovo nisam video, a verovatno mi je uključeno zbog watch aplikacije


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno