Šta je novo?

iOS 13

Kako zaustaviti ios update? Fora sa tvos 12 beta profilom više ne radi.
 
Meni je tvOS profil obrisan automatski juce, verovatno po isteku sertifikata.

Dobra stvar sto sam imao automatic update na off.
Iako je vec 13.3.x iteracija iOS sistema i dalje po meni nije stabilan dovoljno da zameni 12.4.1, posebno sa aspekta trajanja baterije...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Svi na 12.4 neka miruju ja sam sa 12.4 presao na 13.3 baterija je krace trajala za 20% :) ali kao ato sam napisao taj tel sam spremao da prodam pa nisam zeleo da ljudi misle da muljam nesto...
 
Da li se jos nekome desava da mu puca gmail aplikacija kada otvori pdf fajl iz mts e racuna? Bukvalno svaki put kada otvorim pukne, ne mogu da vidim broj racuna na koji treba da uplatim :D

Meni opet isto sa zadnjim mts računom. IP7, ios je 13.3.1. Bili su popravili nakog upgrade gmail aplikacije, sada opet..
 
  • Like
Reagovanja: M J
Isto, ali samo mts. Ostalo u pdf radi normalno.
 
Ja klasika... drasticno bolji update od 13.3 samo mi se ipad sporije puni...
 
13.4 beta 1 iko?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Mnogoo bagova. Krešovanje aplikacija, rotacija ekrana često ne radi i obaveštenja u notification centru ne rade kako treba...
6d6ada93ffcceb3d983de9d06432cc55.jpg


Takođe, ne znam da li je ovo bug.
ef83488da7d5ea5acc547138c520701c.png

(Status bar u control centru)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Status bar u control centru je novost, barem po rečima jutjubera.

Aha, pošto je na 6S - 8 potpuno bespotrebna stvar, jer ga imamo celog uvek prikazanog na vrhu, nema smisla stavljati ga..
Evo ga još jednom ovaj bug
cc2fd788e93c81f017ca22e28cd309c4.plist



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Update:
Sad su mi odgovorili na feedback za status bar u control centru. Rekli su mi da snimim kako se to dešava, kako se pojavljuje. Snimio sam im i rekao da jednostavno uvek stoji tu. Jel stoji još nekom?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel pronasao neko resenje za location sharing na Google mapama?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posle 13.3.1 mi više ne radi CarPlay - iPhone 7 i iPhone XS... Baš ovaj iOS 13 smara..

UPDATE: Ako nekoga isto ovo muči - isključite, pa uključite Siri. Pojaviće se opet CarPlay u opcijama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Meni na 13.2.3 kasne notifikacije na viberu. Sinoc mi ostao wifi upaljen, jutros kada sam otvorio viber dosle poruke. Moze pomoc?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Standardno ponasanje ,ne samo Vibera. Nema tu pomoci. Ako ti je bitno, salji sms ili imessages. Sa svim ostalim aplikacijama je lutrija, bar je moje iskustvo takvo. Nekad radi besprekorno a nekad se ukoka skroz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni na 13.2.3 kasne notifikacije na viberu. Sinoc mi ostao wifi upaljen, jutros kada sam otvorio viber dosle poruke. Moze pomoc?


Ovo se razvlaci sa Viberom vec duzi period i vec je toliko iritantno da bi bilo najlepse da ljudi prestanu da ga koriste u ovoj zemlji. Ima boljih i pouzdanijih aplikacija koje mogu da se koriste a Telegram je jedna od takvih. Uz sve bagove koje posedujeovaj aktuelni iOS, ovaj deo nema veze sa njim i Apple-om.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Naravno, i ja kazem isto. Ali kod nas ljudi navikli na Viber i nema sanse preci na WA. Pogotovo kod nas u BiH [emoji23]. WA i Telegram su mi bolji 300 puta. Znaci na WA i Telegramu nema kasnjenja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma dizi to je relativno nov telefon od ip7 baterije su ok 6s i se bas bas kolju sa batt
 
Jel bolje clean da uradim preko itunes ili samo da ga pustim preko tel ? tel je nov, tek upaljen.
 
Pusti slobodno preko samog telefona. Nema iOS probleme sa tim.
 
Windows mi izbacuje neku gresku kad zavrsi restore ne znam zasto, pa ne znam dal je uopste i pametno da radim preko kompa to. Probacu kroz tel pa cemo videti. Imam jos jedno pitanje, koja je razlika izmedju clean instalacije, i reinstalacije kroz sam tel. Recimo dignem sad na 13 ne radi mi ok nesto, zasto ne bi samo sibnu fabricki reset, zasto je bolja clean instalacija?
 
Ko je na beta 2 ne preporucujem prelazak... drasticno je bolje radila Beta 2
 
Nazad
Vrh Dno