Šta je novo?

iOS 13

Meni isto otvara te račune bez problema.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li se jos nekome desava da mu puca gmail aplikacija kada otvori pdf fajl iz mts e racuna? Bukvalno svaki put kada otvorim pukne, ne mogu da vidim broj racuna na koji treba da uplatim :D

Ja sam imao problem sa otvaranjem u safariju i chrome. Pola sata se mucim i nece da otvori. To kad otvaram i browsera pdf file. Kad otvaram iz gmaila za sad radi dobro.

Ja imam drugi problem i to sa viberom. Kad saljem slike jednostavno nece da posalje. To mi se desava od kako sam kupio iphone 11. Bilo kome da saljem neće. Net radi super, bio 4g ili wifi svejedno. Poruke rade, a slika nijedna nece da ode. Problem resavam tako sto kilujem aplikaciju nekoliko puta i onda proradi. Radi neko vreme i opet nece.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel može neko da mi kaže kakav je iPhone 8 na 13? Kakva je baterija, ima li razlike naspram 12? I u poređanju sa iPhone 7 modelom. Verujem da i dalje radi perfektno, kao na 11


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
A ja se mislim 3 dana šta se dešava kada udjem u taj PDF.

Isto, da.

Provalio sam kako da otvorim. Uvek, ali uvek pukne aplikacija kada otvorim mail pa PDF fajl, ali kada otvorim PDF fajl bez otvaranja tog konkretnog maila, ne pukne. Bas cudno. Iphone X je u pitanju, 13.3 iOS.

@HAD~ Sa viberom nemam problema za sad. iOS postao ko android, malo malo nesto pukne, baguje...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kako da vratim na zadnji 12 ?

Ovo je bas lose.
 
Zna li neko o cemu se radi, dobio sam upravo ovo obavestenje a nisam nista menjao.

ED98CC61-999F-42B8-8EF8-E162D206B611.jpeg
 
Ljudi, šta je ovo!? iPhone 7 Plus 100% jedva izgura 4h SOT iOS 13.3. Ovo je užas!! 6S Plus na 12 sa 90% health izgura 5 bez problema, sa štednjom čak i do 6h.... Jel ovo normalno? Punim 7 Plus po dva puta dnevno, užas


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Uzeo sam telefon pre nedelju dana, nov.... Tačnije, star dva meseca, clean install. Mislim da nema potrebe


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
I te kako ima potrebe :-D samo power i volume - identican problem imao sam svojevremeno kada sam restore-ovao tel :-D
 
  • Like
Reagovanja: M J
A hard reset, nisam obratio pažnju. Evo jesam ali ne verujem da će nešto promeniti. Ovo je baš slabo... Za ovakvu bateriju od skoro 3000mAh... Kontam da je do iOS jer sam sve loše čuo za baterije na njemu


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nije bas toliko lose.... ipak moze biti i do tel... probaj hard restart ako ne pomogne onda ostavi tel na airplane modu 1 ceo dan(24h i vidi koliko batt je potrosio bez upotrebe)
 
Ja sam prvi post napisao pre 26mim, imao sam 46%, sad već imam 34% ....
Nije U2 Ili tako nešto, jesam, radio sam. Za 5h preko noći nije spao ni 1% na airplane mode... Jedino da probam neku betu, ja stvarno ne znam. Nisam ovo očekivao


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Malo je 5h i na airplane modu da se ne lazemo mnogo je 1% meni sa3g ne skine u stanju mirovanja 1% ne mora biti u2 moze biti vlaga...
 
Pa toliko sam spavao[emoji1787]
Telefon nije otvaran, niti bilo šta. Preko 3uTools sam video da je sve u njemu originalno... Kako misliš vlaga?
Takođe, primetio sam da se sporije puni od 6S Plus i nekad dok ga koristim spadne procenat baterija a on na punjaču. Sve je original


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kako da proverim? Da, greje se


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Probaj za pocetak u sim tray unutra uperi neku lampu i proveri indikator vlage evo i url

 
Pozdrav svima, od skoro sam prošao sa Androida na iphone, pa me zanima jel postoji neka slična app kao youtube vanced na Androidu,užasno me nerviraju addovi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj za pocetak u sim tray unutra uperi neku lampu i proveri indikator vlage evo i url



Nije kvašen. Vidim senzor, beo je.....
Uradiću ipak restore sutra, prekosutra pa ako ostanemo isto da nosim u iStyle? Jer se greje dok se puni i procenti opadaju i plus se jako sporo puni. Danas se punio 5h


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno