Šta je novo?

iOS 13

Poslednjih par dana nemam problema sa Background Activity. Baterija mi je kao nikad do sada. Telefon sam skinuo sa punjaca u subotu oko 10 ujutro i opet sam ga stavio upravo sad, znaci skoro 54 sata bez punjenja, sto mi se nije dogodilo ni sa jednim smartphone-om do sada. Istina, telefon nisam koristio kao inace, mozda 3-4 sata SOT dnevno, ali opet...
XR je u pitanju, na 13.5.
 
Jel ti stekce telefon? Batt je bolja ali ceo tel stekce xs je u pitanju...
 
Jedino gde mi se izgubi neki frejm je kad krenem da vratim na homescreen. Ali, ne svaki put. Tu jedino primetim i nigde vise.
 
Isti slucaj... to mi se sa 13.4 nije desavalo... i sad mi kresuju sve app bukvalno sve... viber, opera, messenger
 
I kod mene XS, nikakvih problema. Ne gubi frejmove, nema curenja baterije. Sve super.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
5fa99aa525767fe9be1a1263f7b41881.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@igor88
Kakva je baterija na 13.5 u odnosu na 13.4?
Da li preći ili ostati na 13.4? [emoji3] (Xs)
 
Ja sam presao sa 13.1.3 na 13.5 i mogu ti reci da baterija drzi mnogo bolje na XS-u plus JB.
 
@igor88
Kakva je baterija na 13.5 u odnosu na 13.4?
Da li preći ili ostati na 13.4? [emoji3] (Xs)

Ja sam napravio tu tranziciju. Cini mi se da je ista ili skoro ista, poprilicno sam zadovoljan. Jedino sam imao problem sa Background Activity ali ne cesto. Imas na prethodnoj strani moj utisak o trajanju baterije u poslednja dva dana.
 
Poslednja izmena:
Meni je na 13.4 bila top i onda dodje 13.4.1 ocajan update. Sada je kao na 13.4. Iphone 11 pro max.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam napravio tu tranziciju. Cini mi se da je ista ili skoro ista, poprilicno sam zadovoljan. Jedino sam imao problem sa Background Activity ali ne cesto. Imas na prethodnoj strani moj utisak o trajanju baterije u poslednja dva dana.

b4ccd61f012d8bd14bd99a3a11f45f64.jpg

Evo i kod mene prave veselje... [emoji23]
Isključen BackgroundAppRefresh.
 
Ja nemam nameru da instaliran 13.5.1 pa javljajte utiske... i ako jako lose radi 13.5 baterija mi je ipak vaznija
 
Ju, tačno i meni N1 app napravila žurku.
4h 50m background activity
Vidim da će da leti.. [emoji23]
 
Ja ne znam sta se to kod vas desava sa tim telefonima i app. Kod mene svaki put sve u redu...
 
Ne sa telefonima vec sa N1 aplikacijom.

7e72196ca9e45a07726b04b3ad25e0d3.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam je obrisao na dva telefona pravi isti problem, mada ima jos nekih koje zabodu po celu noc.
 
Ja ne mrdam sa 13.5, nikad [emoji16]
Danas mi je 7 plus izgurao 4h 53min screen on. Kad bih uključio low power mode uspeo bi i šest sigurno. Savrešeno[emoji23]


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Kod mene na 11 pro max radi super. Na 11ici je katastrofa ne znam sta je sa aplikacijom odjednom.

Zadnjih 10 dana:

30efa12f109c6dbddbef7567f139cec4.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da hoce nekim apdejtom upropastiti ovu sedmicu i naterati me da promenim telefon:DOvako mi se ne menja jer radi perfektno
 
Poslednja izmena:
13.5.5 beta očajna baterija. Ja obično retko primetim te razlike, ali ovo je baš očigledno.
 
Ja sam još na 13.5 beta i ne planiram da menjam[emoji23]


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno