Šta je novo?

Ukraden telefon, hitan savet za nov od oko 100tinak evra

solomonbg

Slavan
Učlanjen(a)
24.12.2006
Poruke
2,230
Poena
445
dakle danas mi je ukraden/*izgubljen telefon :(

sta da uzmem sutra? Da je 2gb rama i to je to. minimalno koristim ista napredno.dete se ponekad igra sa nekim igrama za decu i sl :)

uzeo bih novo negde ili negde na kupujemprodajem. novo ili skoro novo sa garancijom dolazi u obzir. nesto 100tinak evra? sta da uzmem sutra.nemam vremea za analizu i gledanje jer je ovo neplanirano skroz ispalo....izvanjavam se sto upadam ovako sa temom
 
Redmi 5 plus nije pandan sa s7
Trebao bi da gledas taj A3, note 7, note 6 ili note 8 jer oni su tu svi u razlici od 20eur a vec su ozbiljno dobri telefoni i nijanse ih dele.

Znaci treba da odvojis bar 150eur za dostojnog novog naslednika (pricamo o novim aparatima)
 
Ma prvo da vidim ima li ikakve šanse narednih dana da se nađe ovaj, ako ga uključe, mada čisto sumnjam. A sve živo mi je na tom telefonu i nema ni šifru.
Posle ću da vidim šta ću, trenutno sam na starom S4 koji je malo spor a i baterija mu je skroz gotova drži par sati. Ne isplati se ni uzimati novu bateriju kad je prastar.
 
A3 je bolji od svih Note telefona, lagano best buy.

Redmi 7, A3 i Mi 9T, 3 najbolja modela od 100 do 270e.
 
Pa jel taj A3 primetno brži, jel će se držati neko duže vreme i nositi s aplikacijama? Vidim nije skup, nije problem dodati malo para ipak je dosta mlađi telefon i jača baterija je korisna stvar ali ako nije primetno bolji (kamera nadam se nije bitno lošija) ne znam koliko bi mi odgovaralo mučenje sa menjanjem dobro poznatog interfejsa. I ovo za ekran i rezoluciju ću probati da ga nađem negde u prodavnici i vidim uživo ako ima.
 
Bez problema, dobar hardver i odlican softver.
 
Ja se totalno ne razumem u te redmi i mi šta je šta, sad me zbunjuje što je ogromna razlika u ceni na oglasima gde ljudi i firme prodaju nove već od 162e a na mi srbija sajtu je Mi A3 263 eura, jel to isti telefon?!
150-160 mi je već i max što bih dao za telefon.
 
nije stvar saomija vec ekonomije,ogromna ponuda i prodavci se utrkuju sa cenama da bi uopste i prodali,otud i te cene.komotno ponudi i 150e kesa nekom prodavcu u tvom lokalu i sigurno ce prihvatiti.mi sop ima jake cene i dugo drzi iste,neretko su i najskuplji.
 
Na oglasima je normalna cena, mi srbija dere.
Goli android je bas go na A3, dobro ga procackaj negde pre nego sto ga kupis, vrlo moguce da ti nece odgovarati.

...riding on 720p...
 
I ja tako mislim, nažalost. Ne znam šta može da bude toliko drugačije i komplikovanije ali osećam da jeste : ) Inače deluje dobro taj telefon. Ja i volim sve klot, bez bloata, ali ako je sve drugačije.. videću već na šta to liči.
Hvala vam svima.
Jel se može to videti i pročačkati u ušću i ada molu (nisam nikad bio), kao kod provajdera?
 
Ma mislim ako se uobičajene stvari rade skroz drugačije i nije intuitivno.. korišćenje sistema, rad s ekranima aplikacijama itd a najbitnije ono što se svakodnevno mnogo i redovno koristi, one sistemske opcije svajp od gore.
Ma videću već..
 
I ja tako mislim, nažalost. Ne znam šta može da bude toliko drugačije i komplikovanije ali osećam da jeste : ) Inače deluje dobro taj telefon. Ja i volim sve klot, bez bloata, ali ako je sve drugačije.. videću već na šta to liči.
Hvala vam svima.
Jel se može to videti i pročačkati u ušću i ada molu (nisam nikad bio), kao kod provajdera?

imas u usce izlozen
 
Nazad
Vrh Dno