Šta je novo?

Šta kupiti A50 ili S10+

milan999

Slavan
Učlanjen(a)
06.12.2008
Poruke
488
Poena
345
U velikoj sam dilemi, dimenzije su gotovo iste, ekrani takođe. Da li puknuti 650 € za s klasu ili kupiti A50 i staviri novce u džep. Imao sam S8+, plašim se da siđem na A klasu ....

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 
S10+ I miran si najmanje 3god.
Dok je to kod A50 naah. Plastika pozadi u 2019oj neka hvala [emoji1]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Ma ne treba mi za hvalisanje, već za običnu upotrebu. Kad ga stavim u neki case (koje mrzim) ne vidim kakve veze ima što je ovaj od 250€ plastikaner...

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 
Niko ti neće reći uzmi A50, jer nisu u klasi uopšte. Čim razmatraš A50 možda ti je bolje da njega prvo kupiš , jer već ima za blizu 200e, pa i ako posle odluciš da ti nije dovoljno dobar nećeš mnogo izgubiti kada ga prodaš. Opet sa druge strane možda budeš i zadovoljan i uštediš lepe pare koje možeš na nešto bolje da potrošiš. Imaš i A70, pa pogledaj i njega ako ti nije preveliki, jer je tu negde između ta dva po svemu.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ili baciš pogled na OVO .
 
A50 je vrlo dobar tel, ali meni je lično žao što nisu imali a70 kada sam potpisivao ugovor. Više rama i bolji procesor. I veliki ekran. Možeš i a70 da uzmeš u obzir svakako.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Ako ti kamera nije bitna (za izradu si već rekao) ne vidim ni jedan razlog da uzmeš S10. Generalno, u pauzi između prodaje S9+ i kupovine P20 Pro (nekih mesec dana), izmenjao sam par telefona - S7, S6, Nokia 6 i Xiaomi Redmi 5 plus, i svi su mi radili posao. Jedino što nisu imali kameru kakva je meni trebala. Inače za surf, društvene mreže i ostale poslove telefona, svi su 95% ispunjavali zahteve.
 
Ako ti kamera nije bitna (za izradu si već rekao) ne vidim ni jedan razlog da uzmeš S10. Generalno, u pauzi između prodaje S9+ i kupovine P20 Pro (nekih mesec dana), izmenjao sam par telefona - S7, S6, Nokia 6 i Xiaomi Redmi 5 plus, i svi su mi radili posao. Jedino što nisu imali kameru kakva je meni trebala. Inače za surf, društvene mreže i ostale poslove telefona, svi su 95% ispunjavali zahteve.

tako i ja rezonujem. Mada, plašim se da posle par meseci ne počne da mi smeta usporavanje telefona i sl. - ipak sam 2 godine koristio S8+. S10+ mi nekako dođe kao dugoročnije rešenje. Idem danas do telenora pa ću ih uporediti...
 
Nazad
Vrh Dno