Šta je novo?

Preporuka za app locker / app freezer

Tepodong

Slavan
Učlanjen(a)
15.10.2006
Poruke
484
Poena
320
Prijatelj je dobio Meizu m8c i telefon je vrlo ok za tu cenu, ali nekon nekog vremena čini se da se baterije prebrzo "cedi" ....

Lenovo tablet ima jednu aplikaciju Security HD, koja ima jednu od mogućnosti da uradi "freez" neke aplikacije. Sećam se da je to dosta pomoglo da baterija duže traje na tabletu. Ali izgleda da nema te aplikacije na play storu, jer je to interna aplikacija lenova

Treba nam preporuka za neku dobru aplikaciju koja zamrzava tj zaključava aplikacije i produžava vek baterije. Hvala unapred
 
Mislim da svaka aplikacija koja to može (koristim Titanium Backup) traži root uređaja.
Izuzetak su, naravno, preinstalirane fabričke aplikacije.
 
Greenify ima u svom prozoru samo facebook i tri četiri aplikacije , a masu ostalih nema. Jer to zato, što nije rutovan ?

Kad bi se rutovao, verovatno bi baterija dosta duže trajala i bez dodatnih programa za štednju baterije ?
 
Greenify ti prikazuje sve aplikacije koje se povremeno uključuju u pozadini, ali trebalo bi da ima opciju i da ti prikaže sve aplikacije.

Ne znam koliko je upotrebljiv bez ruta, jer u tom slučaju samo force stop-uje (nasilno zaustavlja) aplikacije.
 
Uf, ne znam stvarno. Probaj prvo sa King Root aplikacijom, možda ti odradi posao
 
Nazad
Vrh Dno