Šta je novo?

Call of Duty: Modern Warfare (4)

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,206
Poena
605


Vizuelno deluje vrhunski, gameplay vec vidjen ali svakako posle preskocenog prethodnog dela ovo ce da se odigra, bar single player.

Tech: Call of Duty: Modern Warfare features a new engine delivering an immersive and photo-realistic experience. The new technology utilizes the latest advancements in visual engineering, including a physically-based material system allowing for state-of-the-art photogrammetry, a new hybrid tile based streaming system, new PBR decal rendering system, world volumetric lighting, 4K HDR, DirectX Raytracing (PC) and more, as well as a new GPU geometry pipeline. Spectral rendering delivers thermal heat radiation and infrared identification for both thermal and night-vision in-game imaging. The technical investment made provides a cutting-edge animation system and blend shape system, while the new suite of audio of tools allows for full Dolby ATMOS support, on supported platforms, along with the latest in audio simulation effects.

- Call of Duty: Modern Warfare pushes boundaries and breaks rules the way only Modern Warfare can with an edgy, culturally relevant and thought-provoking single-player campaign.
- Players will engage in breathtaking covert operations alongside a diverse cast of international special forces and freedom fighters throughout iconic European cities and volatile expanses of the Middle East.
- Fans will experience personalities from the Modern Warfare series, including the iconic Captain Price, while experiencing visceral frontline encounters with lethal tier one operators who work within the gray area of their rules of engagement.
- Single player gameplay is reflexive and strategic, supporting the narrative through a variety of different playstyles including close quarter, stealth missions and long-range combat that puts tactical decision making to the ultimate test.
 
Lepo, jos samo fali da najave neki novi Need for Speed, posto su obicno COD i NFS izlazili u Oktobru
 
Mislim da su nas sa COD igrama doveli do toga da vise nista ne ocekujemo. Eto, kupio sam i igrao poslednji BLOPS 4 (jer mi je trojka bila bas zanimljiva i lepo sam se igrao), i prestao sam da igram jer su ga osakatili uklonivsi playliste. Tipa, ne mozes da igras vise samo DOMINATION mod, vec moras da igras i ostale modove koji su fokusirani na neki cilj, kako bi uopste bio u mogucnosti da igras i DOMI (svi modovi se rotiraju). Pa ako ti ne leze, ili ne volis ostale modove, prinudjen si, nateran, da igras nesto sto neces. Mislim stvarno bezveze pokusaj da se smanji nedostatak igraca u ostalim modovima, ali ajde. A ovaj novi najavljen, pitanje da li ce da donese nesto novo, sem kao sto vidim, cross-play...
 
Kakva slucajnost, bas sam pre par sati instalirao cod modern warfare 4 remastered i igrao ga do malopre :D
Trailer, sta znam, ne vidi se bas puno, treba mi gameplay, nisam nesto odusevljen.
Nego uvek me je nerviralo u cod-u, sto uvek ides sa saborcima, jer uvek se guram sa njima, uvek mi zauzmu zaklon koji ja zelim da uzmem,
izlecu mi ispred nisana, ukratko, mnogo vise smetaju nego sto mi pomazu.
Voleo bih da lepo mogu da idem solo.
 
Poslednja izmena:
Ako ovo igri ne vrati staru slavu ne znam sta ce...deluje odlicno...
 
aj kad ste vec naceli COD temu, ima li ko pojma da li se COD WW2 igra na netu ili je zamrla igra? ima je sad na nekom popustu na cdkeys. pa reko, ako se igra na netu MP, mogao bi se pocastiti.....
 
Izgleda da im je ovo osnova za next-gen i po Richardu ovo sve radi u 60fps na PS4 Pro:

 
Hm, opet mi deluje da znam ke će biti glavni negativci..
Malo slabije da ću ovo da progutam, kako god izgledalo.

Zbog ovakvih igara sam počeo da menjam žanr koji igram.
Evo, Observation je odlična igra za sad, nema ubijanja, nema klišea.
 
Poslednja izmena:
Ma ima da se igra SP samo tako, baš me briga za kliše

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
C.Price and white helmets??

Sirija i Asad,glavni negativci Rusi,pomoćne jedince Free Sirian Army(isis)

Pišurija :p
 
C.Price and white helmets??

Sirija i Asad,glavni negativci Rusi,pomoćne jedince Free Sirian Army(isis)

Pišurija :p

znas da sam ladno procitao u tvom postu "Srbija i Asad"....... ahahahahaha, definitivno treba povecati dozu dnevnog sna sa 3 sata na nesto vise :D
 
Pa 100% će biti neki negativac srbin

Drugo niti neznaju,a nemaju balls da stave kineze ili s.korejce kao negativce....sad kada obe zemlje razpolažu sa atomskim bombama :p
 
Bahamude, sve si rekao :)
Balls im ne treba, plaćeni su za ovo, marketing mašinerija.
 


Koliku podelu stvara ova nova kampanja i koliko su uzbudjeni/uplaseni novinari zbog realizma i moralnih izbora, deluje vrlo interesantno i mozda stvarno bude jedna od najboljih COD kampanja do sad.
 
To je reklama.
 
ako budu obradjivali temu sirije iz svog americkog ugla onda ce biti njesra (mada su im kampanje odavno takve, u glavnom dosadne)
 
Koliku podelu stvara ova nova kampanja i koliko su uzbudjeni/uplaseni novinari zbog realizma i moralnih izbora, deluje vrlo interesantno i mozda stvarno bude jedna od najboljih COD kampanja do sad.
:d
 




Najvise cekam single player ali i multiplayer za sada obecava pogotovo najava ground war moda koji mozda cak i bude na vecoj skali nego BF.
 
Kupujem day 1 :D
Svidja mi se ovo bas bas, kao da su dodali tezinu dok se lik krece i prirodnije deluje sve, nije ono tipicno karton napucavanje i trcanje kao u proslim delovima
 
Zato ces placati red dot 5$.

Izgleda obecavajuce ali je trenutno Acti najgori na tržištu po pitanju m. transakcija. Treba sacekati 2-3 mjeseca nakon izlaska igre pa vidjeti koliko ce biti p2w.



 
Atach na oruzju da se placa?
No comment.
 
Probao ovu Alphu na PS4, ja ne znam da li su oni iz DF-a slepi ali ovo je toliko mutno sa gomilom pp filtera uz nezaobilazni chromatic aberation da igra odvratno izgleda. Motion blur oruzja ajde tu i tamo, ali generalno slika na PS4 Pro na 4k TV-u izgleda katastrofalno i nijedan od tih filtera ne moze da se iskljuci. Sto se tice gejmpleja u pitanju je 2vs2 gunfight i po meni je ono nesto neverovatno bezveze, runde traju maks 10 sekundi (uglavom par sekundi) i dobijas random oruzja, pogotovo sto svi sa kojima sam bio u mecevima cepaju K+M.

Mozda je feedback oruzja i zvuk super ali sve ostalo je za momentalni uninstal do sledece prilike kad izadje puna igra.
 
Nazad
Vrh Dno