Šta je novo?

Call of Duty: Modern Warfare (4)

Ma jok :) A sto se tice tog botovskog kretanja uzmi u obzir da je mozda neko sa konzole i da prvi put igra fps sa gamepadom, znas na sta to lici dok se ne naviknes :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Ili se neko divi grafici i zagleda teksture izbliza :D
 
citajuci ovo, sve vise razloga da ostanem na bf4, koji je isto modern warfare, i ne kupim ovu igru.....
 
Citajuci koje, to sto se jedan lik pogubio i ne zna da defusira bombu?
 
Postujem BF4 ali i ovo je prokleto dobar MP.. najgore mi je sto sam zapustio ostale SP igre i nisam ih palio danima, sednem kao ajde 2 mape i prelazim na RDR2, kad ja zaseo 3 sata i tako skoro svaki dan..zarazna igra u pm..
 
Citajuci koje, to sto se jedan lik pogubio i ne zna da defusira bombu?

ma ne bre, nego ispadanja na desktop, snizavanje grafickih podesavanja.....

to zabadanje u zid lika koji defuzira bombu i ne zna gde je, dovedem pijanog kuma i dam mu da igra, i onda to isto vidim, hahahahaha nije to nista strasno :D :D :D
 
Shipment mapa je odlicna ako hoces brzo da se levelujes, ne znam kako je na PC-u ali na Xboxu ima mod 24/7 samo ta mapa i brzo sam se izlevelovao tipa sa 14-24 levela kroz 10, 15 partija, mislim nisam los ali na obicnoj mapi bi mi trebalo mnogo vise, ovako clusterfuck aka Operation Metro i ko se bolje snadje i ima brze reakcije, najbolji skor mi je bio 61 kill, mislim da je bio Hardpoint mod u pitanju..
Inace igra kida, vredi svaku paru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
izasao patch 50gb dodali jedno oruzije i popravili neke stvarcice...50gb :D
 
Kako mi ide na zivce ona Atlas Superstore mapa kad me baci u nju. Plus mi ocajno radi,imam osecaj da je jedno 20-30fps nize nego na ostalim mapama
 
Moram da priznam da me je ovaj novi COD bas odusevio i zarazio :) Po prvi put, ne igram samo TDM, nego ga pustam da mi vrti sve modove :) Prvo me je infected smarao, al sad mi je bas dobar :) I gun game je zanimljiv. I oruzja su mi super, dizajn, napucvanja, zvuk, raznovrsnost attachemnta i sl. Jedino me nervira sto skoro koji kod attachment da dodam (pre svega nisan), odma mi oduzima mobilnost i brzinu (nisanjenja). Al ajd, kao realno je, mada se onda ustrucavama da budzim oruzja, a to bas volim :)
I mape su mi bas dobre, sto nisu sve skucene, kao recimo u BO4 i prethodnim nastavcima (bar mi se tako cini), vec ipak ima i deonica gde ima malo prostranstva. Jedino da su mozda malo brojnije. Nadam se da ce dodati jos koju novu na otvorenom. Atlas Superstore je meni legla, al ne znam zasto :) Ali mi zato nije Rust. Ne znam, ne mozes nigde da mrdnes. Znam da je to Shipment-like mapa, al mi deluje da je jos gora :D Kod Shipmenta znam da moram samo da jurcam i pucam gde stignem, a ova me uvek prevari, jer mislim da mogu malo da mrdnem levo desno, kad ono.. :D

Kampanju jos maltene nisam ni igrao. Poceo sam prvu misiju par minuta i vratio se na mp :)
 
Poslednja izmena:
Da li ima neko problem sa texturama?
Gličuju i budu sve na "low".

Pre update-a bilo je ok.
 
Uradio sam komplet ponovo instalaciju, odigrao jednu partiju bez problema.
Kad stignem da igram vidеću da li je ok.

Mislim da je neki problem sa šejderima, jer kada u opcijama pokušam da ih ponovo instaliram stoji samo da je "instalacija šejdera pauzirana"
(nema veze da li sam u glavnom meniju). - Ili se ništa ne dešava.
 
Odigrao bih rado samo kampanju,ali nikako apotekice da odrade svoje...jel ima neka opcija da mogu preko nekoga samo kapmanju da zgruvam?

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ja bih se isto prijavio, ako se otvori mogucnost u skorije vreme :)
Presao bih samo kampanju, pretpostavljam da mi je dovoljno par dana..

U zamenu mogu da ponudim Rockstar account sa RDR2, GTA5 itd... Naravno samo kao pozajmica, nista trajno..
 
@DBraveZ
Ajde danas u toku dana kad dodjem kuci, na poslu sam trenutno, pa ti saljem.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vazi, bez zurbe :)
U ovoj trenutnoj situaciji verujem da svi imamo vremena vise nego uobicajeno.
 
Heheh,dobra je kampanja,atmosfera super,napucavanje,grafika,zvuk,meni sve ekstra leglo! E sad,na pricu ne obracam paznju,posto je ionako svaki CoD do sad cisto americko ******* !
 
na battlenetu pise da je free multiplayer weekend, jel to znaci da ce da nas caste da se za DZ igramo i MW, ko nema kupljeno (imam vrv instaliranu igru, jer igram Warzone) ?
 
da,danas od 19:00

3 dneva
 
Gde moze ovo da se skine?
 
Battle.net aplikacija, skines War Zone i unutar njega imas klasicnu mp plejlistu.
 
@Risko
Ok,hvala
 
probao malo, imam MW remastered i WW2, meni ovaj multiplayer isto napucavanje kao i u ova dva dela...
 
Nazad
Vrh Dno