Šta je novo?

Call of Duty: Modern Warfare (4)

Jel se nekome desava, da mu igra zabode, na 4-5s, uglavnom na pocetku partije?
 
Meni se desava da se igra minimizira sama od sebe, ne znam sto...prvo sam mislio da slucajno stisnem win dugme na tast.ali nije to
 
COD i jeste rokanje. Mene smaraju ljudi koji se stekaju previse.
 
Ovakve stvari me odusevljavaju, gomilu njih nisu morali uopste da urade ne bi niko primetio..


 
Uzeo ovo da odigram po koji TDM kad nemam puno vremena i sad ne mogu da se skinem sa Gunfight-a :d Baš mi je legao mod. Velike mape me nešto i ne zanimaju, ali se nadam Battleroyale updateu.
 
Gunfight je bas izazvao lepe reakcije. Medjutim meni je malo opterecujuc bas je ono stani pani, nemam cuku vise za takve situacije. Nema prostora za improvizaciju, nema objektiva, znaci ko ce brze da opali. Sto sam stariji to mi vise prija improvizacija, da zauzmem objektiv sa sto manje akcije :p

Napravio sam klasu u kojoj imam 2 assault puske. I na obe sam stavio launchere za smoke granate + smoke granata kao tactical equipment. I onda sa svim tim smoukovima menjam pozicije i zauzimam zastavice, menjam tokove partija :p U ground waru uvek gledam da zauzmem zastavicu koja je najbliza neprijateljskom hq-u, bacim tactical insertion negde u blizini i tezim da tokom cele partije odrzavam taj objektiv u nasem posedu. Na taj nacin moj tim ima 2 spona, sa obe strane mape i u 95% slucajeva dobijamo tu partiju.

Inace veliki broj celendza mi je malo pokvario igru. Tj odveo me u drugu stranu. Kada sam krenuo da je igram uzivao sam u svakom trenutku. Kako sam obratio paznju na celendze, krenuo njih da resavam, tako mi igra poprimila totalno drugu dimenziju. Krenula su nerviranja, krenulo mehanicko igranje bez dozivljaja. I sad vec par dana kako sam dosegao max lvl igra me ne drzi toliko. Moracu da napravim par dana pauze da se ocistim od grinda pa da je zaigram opet sa uzivanjem.
 
Na koju foru si vec max lvl? :) To je po mojoj proceni jedno 12 sati igranja dnevno minimum i to da dobro igras? :D
 
Max lvl sam bio jos pre 3-4 dana :D
Namestilo se da imam vremena a zadnji cod koji sam posteno igrao bio je mw2 te sam nadoknadio za sve pare :D
 
Vidim da je u battle net shopu za Argentinu ova igra 30 evra, cuo sam da je moguce tako kupiti igru pa u clientu izabrati region Europe i da nema problema. Zna li neko da li je ovo tacno?
 
Jesam samo imao srece ili je respawn stvarno vrh uradjen? Bukvalno me nikad ne spawnuje blizu protivnika, sto mi je nerealno pogotovo na manjim mapama..
 
Ni ja se nikad ne spawn-ujem blizu, osim ukoliko se ne spawn-ujem na lika iz svog squad-a u Ground War-u.
 
Da se nadovezem na moj post, kupio sam igru preko argentinskog shopa i radi.
 
Jos uvek ne mogu da verujem koliko brzo si dosao do maks levela @Kurttrasel :D Zato sto sve sporije i sporije idu rankovi, recimo od 40 do 46 mi je trebalo nekoliko dana, nisam jos ni SCAR otkljucao.. onih 12 sati je bilo optimisticno, igrao si ti to jedno 18 sati dnevno i dobijao si svaku partiju :D

Inace na FAL sam se opasno navukao, sjajna puska, zvuk savrsen.
 
E nije strasno. Imas dnevne chelenge, imas chelendze u sklopu misija, imas chelendze pod rank sekcijom a mislim i da otkljucavanje stvari na puskama donosi neke poene i na sve to poeni iz partije. Tako da ti za jednu partiju ako se fokusiras mozes po par lvl da odradis. Ali kako sam reko to ubija zabavu.
 
Poslednja izmena:
Poene* zamolio bih ;)
2019. godina...
 
E nije strasno. Imas dnevne chelenge, imas chelendze u sklopu misija, imas chelendze pod rank sekcijom a mislim i da otkljucavanje stvari na puskama donosi neke poene i na sve to poeni iz partije. Tako da ti za jednu partiju ako se fokusiras mozes po par lvl da odradis. Ali kako sam reko to ubija zabavu.

Nista od toga skoro ne radim, previse sam izgleda stara skola za sve to :) Nisam ocekivao da ce bas ovoliko da mi legne igra, Kill confirmed mi je novi omiljeni mod, kao Team deathmatch samo sto moras da dodjes do lesha i da uzmes dog tag, tek tad se racuna poen za tvoj tim :)
 
20 giga update
WHAT’S NEW

Special Operations: “Harbinger” and “Brimstone”
Classic Special Operations: “Door Kick”, 3 Star Rating System and Rewards
3-star rating system (based on time completed)
XP & MP unlocks based on your star rating after finishing a game.
Multiplayer:
Realism Moshpit (Domination, Hardpoint, Headquarters, Kill Confirmed)
Gun Game

I jos dosta krsa i loma izmenjeno
https://wccftech.com/modern-warfare-update-1-10-released/
 
Idemo :)

EKVFi4gUUAEK0mE.jpg:large
 
Dobra je ova devojcica one shotovo bi je :p
Bas me zanima kakvi su ovi modovi
 
Jel igrao neko veceras, crash-uje mi svaki put posle 5 minuta..
 
Ja sam kupio juce i sinoc mi je super radilo. Elem, posle igranja samo bf serijala od bf bc2 na dalje, ovaj novi CoD mi je bas lepo legao. Jedino sto je AA katastrofa implementiran, ali sam to resio stavljanjem sharpness-a u nvcp na 50.

Nick na battle.net mi je zeko#21658, ako zelite, dodajte :)
 
Krcka li nekom zvuk dok je na zvucnicima? U meniju se primecuje dosta a i u igri je cudno nekako, priguseno.. kad sam na slusalicama sve je normalno. Probao sam one razne audio modove u igri, ne pomaze..
 
Hvala istrazicu jos malo..

Btw, ne mogu da verujem da je jedan COD postao realniji u hendlovanju oruzja od skoro svih ostalih fps-ova za koje znam, cak i od Arme, u smislu da pojavljivanje nisana nije instant nego cekas pola sekunde/sekund u vecini slucajeva, da svaki dodatak (koji recimo povecava tezinu oruzja) doprinosi u sporijem kretanju, sporijem nisanjenu (ADS) itd.. Sta god promenim na pusci treba mi dve partije minimum da se naviknem na hendlovanje..
 
Ja ne znam da li je ralniji od neke druge igre ali znam da mi je bas lego. Za kostumizaciju se slazem. Nisam do sada video ovoliki nivo izmena na jednom oruziju. Pola oruzija tako nisam.
 
Boris Lozac - Nisi dugo igrao FPS. U drugim igrama je to kompenzacija ili perk. Recimo u BF5 mozes odabrati brzi ADS ali gubis na drugim stvarima. U R6 je totalno nerealno koliko je sporo ali je to radi balansa. Imas igre gdje je red dot brzi od x3 itd. Ono sto mi je drago jeste sto je sada COD malo kompleksniji sa te strane i sto posvecuju dosta recimo zvuku kao predhodni klip. Hardcore mod, ili kako se vec zopve, je odlican ali mi se nije toliko dopala igra da je kupim. Mozda na popusti ali ima i FPS zasicenja. Sutam GTA5.
 
Nazad
Vrh Dno