Šta je novo?

Call of Duty: Modern Warfare (4)

Kako je zamisljen ovaj Battle Pass Season 1, vidim da ima neki tajmer valjda dva meseca traje, pretpostavljam za otkljucavanje stvari ali mape ostaju i posle toga?
 
Da li se isplati uzimati igru ? Da li ima igraca ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Apsolutno, ja sam navucen kao kad sam igrao BC2 i BF3.. Naravno da ima igraca pogotovo sto je cross-platform.
 
Da, ali konzolasi valjda mogu da izaberu samo gamepad partije ili i protiv misa/tastature..
 
Gde je trenutno najjeftinije uzeti ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mnogo dobra igra, mislim da je najniza cena oko 50 evra...
 
Upravo je na snizenju, 40e preko BNeta.
Ne iznam da li je neko kupovao preko VPN-a, kakva su vam iskustva (upravo proverio, preko rusko/ukrainskog vpn-a izadje oko 20e) ?
 
Poslednja izmena:
ja sad gledam tamo, pise 39.99$ iliti to dodje 36eur? traje do 8og decembra.....
 
9ddac51a46a3854899dad5adea7fc73e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupio sam igru preko ruskog VPN-a, koristeci paypal. Izasla me 1339 RUB ili po nasem 2196 DIN.
Nisam je jos probao posto je velika i dugo se skida.
 
I ja sam uzeo za 1400 RUB. Sinoc probao na brzini cisto da vidim da li radi [emoji28]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se sad skida..1399 rubalja.
Nego jel moguće da nema više potpuno besplatnog VPN-a. Ja koristim SoftEther, ali je spor prilično..(mislim ne za skidanje igre, nego jedva poveže na sajt).
 
Poslednja izmena:
Imaš exitlag tri dana free
 
Ja sam koristio ovaj ruski VPN prilikom kupovine hxxps://freevpn4you.net/
 
Ja nikako da sredi dx eror 6068, pukne mi igra ponekad, sve sam probao...sto sam nasao od mogucih resenja....inace igra je mnogo dobra, a graficki sa rtx on i hdr on mislim da odskace od vecine...
 
Ja sam koristio setupVPN koji ima extension na chromu. Stavio location Rusija, prilikom kupovine je cena bila u RUB 1399, nakon sto se plati igra se skida preko blizzard battle.net aplikacije i tu vec nije potreban VPN posto je prosla uplata.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupio je i ja kod Rusa po uputsvu post iznad, hvala, upravo je skidam, nadam se da ce biti sve ok. :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Skinuta igrica malopre, radi sve, ok i multy i kampanja, igram kampanju sada i jasno mi je zasto je u Rusija najeftinija, ne bi me cudilo da bude i 500 rubalja a i manje, da su nas ovoliko opljuvali ne bih je nikada ni igrao.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Singleplayer prica je nesto najgore na zemaljskoj kugli sto sam mogao da odigram, Rusi treba da ukinu prodaju ove igre XD
Sreca pa je multiplayer ono sto vredi cemu, bar meni, brza i laka zanimacija za svakidan :)
 
Da li moze da se igra singlplayer kad nema interneta, sad zveknuo internet, rade nesto pa nece biti skoro.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Kako kupujete preko VPN-a? Pokušao preko SetupVPN-a, neće. Ja kad izaberem verziju igre 1399 RUB, traži mi log in informacije i čim se ulogujem prebaci mi regiju ne Evropu i onda je cena 39.99 eura.
 
1. povezao se preko SoftEther VPN-a na Rusiju
2. Tako povezan napravio novi Blizzard nalog i uneo pravu rusku adresu (sa google-a).
3. Kupio igru. Posle kupovine, potrebno je izlogovati se sa Blizzard app, pa ponovo ući (svo vreme sam na vpn-u).
4. Izlogovao se ponovo.
5. Skinuo se sa vpn-a
6. Normalno pokrenuo skidanje preko standardne konekcije.

Kada se igra startuje treba još i Activision account, pa sam i tu za svaki slučaj stavio Russian Federation, mada ne verujem da ima potrebe..Server naravno evropski.

Što se igre tiče, single plejer ni ne pokrećem. Bukvalno igram samo TDM 6x6 i 20x20. I ovo je meni najbolje "pucanje" od svih Cod-ova do sada. A bolje mi je i od svih ostalih igara tog tipa, pa čak i R6 Siege.

Nema input laga, "lag compensation" i gluposti kao u Infinite warfare npr..Kako igraš, tako i prolaziš.

Toliko je sve ok, (ako zanemarimo poganu propagandu) da mi pada na pamet da kupim battle pass ili neke gluposti kojih ima tona.
Odbijaju me dve stvari - što ne mogu da ukapiram šta u stvari dobijam sa Battle Passom i što ne vidim da je jeftiniji za nas Ruse? Valjda je u svakom slučaju 20e?

...kad se setim da sam za Black Ops 2 kupio za 2,5 evra neki skin - misleći da dobijam tridesetak skinova i onih calling cards, sve sa liste..kad ono svaki toliko košta.
Tada mi delovalo van pameti i tih 2,5 evra samo za skin...
 
1. povezao se preko SoftEther VPN-a na Rusiju
2. Tako povezan napravio novi Blizzard nalog i uneo pravu rusku adresu (sa google-a).
3. Kupio igru. Posle kupovine, potrebno je izlogovati se sa Blizzard app, pa ponovo ući (svo vreme sam na vpn-u).
4. Izlogovao se ponovo.
5. Skinuo se sa vpn-a
6. Normalno pokrenuo skidanje preko standardne konekcije.

Hvala za uputstvo! Uspeo sinoć jedva. Doduše ja sam radio malo drugačije.

1. Dodaš SetupVPN na google chrome kao extension.
2. Izabereš region Russia. Udješ na ruski Blizzard preko google chrome-a.
3. Napraviš nalog, a kao zemlju staviš Russian Federation.
4. Kupiš igru najnormalnije.
5. Uloguješ se preko Battle.net aplikacije na desktop-u.
6. Skineš igru.
7. Pri startovanju igre pita te da napraviš Activision nalog, isto sam stavio Russian Federation, za svaki slučaj.

* U prva 4 koraka je neophodan VPN, u 5. i 6. ne. Posebno obratiti pažnju prilikom plaćanja, email nalog koji pravite mora da se gađa sa email nalogom za paypal. Meni nije htela bez toga da prođe transakcija.

Eto, kontam da je kolega @real022 radio preko Blizzard.net aplikacije sve, pa sam samo dodao postupak iz browser-a, pa kome šta odgovara. :)
 
Što se igre tiče, single plejer ni ne pokrećem. Bukvalno igram samo TDM 6x6 i 20x20. I ovo je meni najbolje "pucanje" od svih Cod-ova do sada. A bolje mi je i od svih ostalih igara tog tipa, pa čak i R6 Siege.

Nema input laga, "lag compensation" i gluposti kao u Infinite warfare npr..Kako igraš, tako i prolaziš.

Toliko je sve ok, (ako zanemarimo poganu propagandu) da mi pada na pamet da kupim battle pass ili neke gluposti kojih ima tona.
Odbijaju me dve stvari - što ne mogu da ukapiram šta u stvari dobijam sa Battle Passom i što ne vidim da je jeftiniji za nas Ruse? Valjda je u svakom slučaju 20e?

...kad se setim da sam za Black Ops 2 kupio za 2,5 evra neki skin - misleći da dobijam tridesetak skinova i onih calling cards, sve sa liste..kad ono svaki toliko košta.
Tada mi delovalo van pameti i tih 2,5 evra samo za skin...

Bukvalno "najprijajuce" napucavanje ikad :) Tako dobro padaju kad ubijes nekog, zvukovi oruzja savrseni.. Vidim da i*ioti po netu kukaju na ovaj sistem jer su sad BESPLATNE mape i oruzja, ako ne propustam nesto upravo na to kukaju.. kao ok besplatno je al mi treba duze da otkljucam pusku, radije bih placao svakih par meseci za nove mape i oruzja..

Sto je najgore ja bi platio par evra za nekog Operatora, tako dobrih ima a ne zelim da platim ceo bundle gde je taj skin, koji je recimo 10 ili 15e.. Treba mi samo operator..
 
Poslednja izmena:
Sto se mene tice novi cod ne mora narednih 5 godina da izlazi. Povremeno novu mapu da ubace i super..
 
prosao 8. decembar a ovo i dalje na snizenju, 36e.......
 
Nazad
Vrh Dno