Šta je novo?

Call of Duty: Modern Warfare (4)

Slično je, naravno, ipak je ovo COD.

Ali definitivno nije isto...
 
Vrhunska igra, igramo battleroyal da li ima nekoga ko bi voleo da igra sa nama ako moze kontakt na pm?
 
Poslednja izmena:
Pročitao sam da je par ljudi kupilo igru preko ruskog vpn, da li je moguće kupiti igru po ruskoj ceni ali na već napravljenom accountu iz Srbije? Meni nikako ne uspeva, uvek mi vraća punu cenu u evrima kad se ulogujem.



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne moze, mora novi nalog.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li imate večeras i prethodnih par dana problem sa konekcijom i ne nalaženje nijednog servera po nekoliko minuta, a kad nađe, nađe server sa visokim pingom?
 
Da da... Svima je tako nažalost

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
i u warzone, zadnja 2-3 dana katastrofalan lag, packet loss i preko 100tke ide.......
nesto su posle zadnjeg patcha debelo zeznuli.....
 
Probao onaj remaster MW2 i sto je fazon, radi daleko losije od MW i izgleda 100x gore ;).. obrisao sam posle 10min, ne znam zasto ovako odvratno radi
 
E to me bas zanimalo, dal je vredno skidanja... bas su poludeli sa ovim remasterima, ne mogu da stignem sve da odigram, kolko vidim onda ovo moze da se preskoci.
 
Ma sad je doslo vreme u gaming industriji da ce jos malo pa remaster remastera izbacivati..smara me vise ovo sa remasterovanjem svega i svacega
 
Snake si uzeo original ili ?
Vidim da je na BNetu, znaci da ne ocekujmo narodne varijante..
Ja bih odigrao kampanju, sto da ne, ne moze da bude toliko katastrofa :)
 
Pozdrav svima.

Da li ima neki način da se odigra single player misija ove igre, bez redovne kupovine? Ne vidim da će apoteke nešto uraditi posle toliko vremena. Bacite poruku ili link ako je već pisano na tu temu.
 
Ima li neki domaci regiment koji igra stalno? Ne mogu vise samo sa randomima da igram.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ubacili su SAJ.
 

Prilozi

  • Screenshot (264).png
    Screenshot (264).png
    802.2 KB · Pregleda: 222
  • Screenshot (266).jpg
    Screenshot (266).jpg
    216.4 KB · Pregleda: 204
Zvanično su ubacili kao dlc, 1200 novčića.
 
Poslednja 3-4 dana mi izbacuje gresku DEV ERROR 6345, probao vise puta scan and repair - nece.
Vidim da mi je fajl data.004 0 bajtova, ali i data.197 480 bajtova.
Sta da se radi?
 
Ko hoce da se ispise is Verdanska, od sutra krece nova mapa koja ce biti Black Ops fazonu.
 
Ima li narodna verzija ove igre? Zanima me samo single player kampanja :)
 
Nazad
Vrh Dno