Šta je novo?

Problemi pri paljenju kompjutera

darkfusion

Poštovan
Učlanjen(a)
06.07.2014
Poruke
89
Poena
59
Imam problem pri paljenju kompa upalim ga na dugme on radi 2-3 sekunde ugasi se pa se opet upali i tako u krug . Nekad posle tog navedenog procesa sam se butuje u windows i normalno radi . Primetio sam cudan zvuk u napajanju 500W LC i par puta samo uspeo da ga upalim posle menjanja slotova ram-a .
Maticna je neka leva lenovo is6xm procesor i5 2400 , ram memorija 2x4gb crucial 1600Mhz isti model oba .

Da li napajanje crkava ili maticna ili mu ne odgovara ram memorija ?
 
Imao isti problem.
Drugo napajanje je resilo problem.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jeste napajanje je u pitanju probao drugo i radi bez problema . E sad ovo od 500 W da li preslabo za konfiguraciju ili staro nemam pojma ali kada sam iskuljucio 2 led fan-a ,display na kucistu i fan controler na kucistu + jedan hard disk evo sada pali bez problema . Uglavnom hvala na odgovorima . E sad kupiti nekog kineza novog ili neko polovno brendirano napajanje ?
 
Videcu da kupim neko od 600w minimalno e sada da li ce biti novo ili polovno videcu . Sutra cu ovo da otvorim pa da vidim da li ima naduvanih kondezatora ..
 
Naruceno LC5550 v2.2 a sto se tice starog 3 kondezatora su naduvana tako da ide kantu za smece.
 
Nazad
Vrh Dno