Šta je novo?

iPod Touch 7 gen

igor88

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruke
7,490
Poena
425
Apple je predstavio malo napredniji ipod touch sa A10 procesorom sve ostalo je identicno prethodniku... max kapacitet sada je 256gb pocetna cena za osnovni model (32gb) Je 199$ (128) 299$ i (256) 399$

https://www.apple.com/ipod-touch/
 
Poslednja izmena:
Ne znam ali po mom misljenju trebao je 128 gb model biti 199 realno iphone se 32gb koji je rame uz rame sa ovim uredjajem kostao je 249 inace sada sam 100% siguran da ce se podrzavati ios 13 ;-)
 
Cena je besmislena skroz za ono što nude u smislu kapaciteta. Inače ja i dan danas koristim iPod sa kružnim kontrolama od 80GB u kolima.
 
Cena je besmislena skroz za ono što nude u smislu kapaciteta. Inače ja i dan danas koristim iPod sa kružnim kontrolama od 80GB u kolima.
Imam jedno pitanje, cini mi se da imamo taj isti ipod. Poklonio mi drug ovaj uredjaj, e sada ja hteo da ga dam sincicu da slusa muziku, ali ne mogu da mu prebacim muziku. Na kompu ga prepoznaje kao usb flas, skinuo sam neke decije pesmice u mp3 firmatu i nasnimio ih na memoriju uredjaja ali ih uredjaj ne vidi. Posle instaliram itunes, rekoh mozda treba na taj nacin da se prebaci muzika, ali ni on ga ne vidi. Da li mene win 10 zeza nesto, cak sam pokusavao neke drivere da pronadjem ali ni to nije uspelo, sta li to moze biti?
 
Nazad
Vrh Dno