Šta je novo?

Igo here mape pitanje

dragancce

Slavan
Učlanjen(a)
03.05.2005
Poruke
306
Poena
330
Drugari,
imam igo za win ce stari i to je ok, stavio sam mu poslednju verziju Here 2018.Q4 februar 2019 mapa, zanima me da li su te mape Here identicne mapama koje sam skinuo na telefonu android u okviru Here aplikacije?
Uporedjivao sam ih i nisu mi iste, pa mozda ja tu nesto nisam razumeo, mozda to jedno s drugim nema veze?
Unapred zahvalan
 
Here aplikacija na telefonima ima uvek sveže update-ovane mape, u realnom vremenu. Here neprekidno radi update-mapa po pristiglim podacima.

Here off-line paket mapa za razne uređaje, ima one mape koje su bile aktuealne u momentu kada je paket mapa pravljen.
 
Hvala na odgovoru, znaci radi se o istim mapama, samo sto su ove za Igo ( u ovom slucaju) samo starije u odnosu na android here we go mape?
 
Tako nešto.
Mape su identične i za iGO, i za Sygic, i za here i još neke, i za Android i za IOS i za WinCE.
Interpretacija mapa se malo razlikuje, shodno okruženju a i softveru, naravno.
A jeste da Here aplikacija ima najsvežije apdejte, mada se to odnosi konkretno na pojedinačne komponente (aka upisana je ulica Pere Perića a nije bila do skoro).
 
Hvala na odgovoru. Ima li uopste za win ce neki drugi softver osim igo-a za navigaciju?
 
Automapa, Mio (Mireo), Navigon, Navitel, Sygic...
 
iGo je ipak bolje rešenje, jedino što bi preporučio TomTom mape, za ovu regiju (Srbija, Grčka, CG, Bugarska,...) su značajno bolje od Here mapa.
 
Hvala, probacu tomtom mape, ja sam godinama koristio one contrast mape, ne znam cije su.
 
Poslednja izmena:
Naše domaće :)
Samo su nažalost mnogo zastarele.
 
Stavih tomtom mape i ok su mi za sada. Stavio sam i malo drugaciji iGO primo cini mi se 2, cini mi se da malo kasni, to znaci kad on kaze za pedeset metara skrenite desno ja sam fakticki vec na raskrsnici. Sta moze da bude razlog tome? Cini mi se da ranije nije to bio slucaj.
 
?? Koji uređaj? Koji iGO, precizno?
 
Rekao sam koji igo precizno.
Znači, u brojku tačno. 9.6.x.yyyyyy koji?
 
Probaj 9.6.5.306142.

Mada bih lično za takav uređaj išao na 9.6.2.209584 izdanje.
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru, kazi mi da ne bih opet prebacivao mape i ostali, jer je uzasno sporo, da li mogu samo da prebrisem aplikaciju i neke foldere sa tom verzijom a da mi content ostane netaknut?
 
Zameni samo exe i data.zip
 
Drugari, kako naterati mapchanger da radi, neće da menja mape? Da li je potrebno samo pakovanje foldera (dodavanje) na root iGO-a i i dodavanje u forderima mapa ili treba i neka modifikacija sys.txt fajla? Ako neko ima link verzije koja bi radila spakovana u navigaciji wince platformi, bio bi zahvalan
 
Nazad
Vrh Dno