Šta je novo?

Printer „HP deskjet 3525“ ne printa crnu

cropape

Slavan
Učlanjen(a)
10.05.2007
Poruke
110
Poena
320
Dobio sam printer „HP deskjet 3525“ koji nije printao 2 mjesecaSve boje je printao osim crne te sam pretpostavio da je nestalo crne tinte
Umetnuo sam novu tintu ali opet ne printa crnu
Pokrenuo sam "Head cleaning" ali opet ništa
Neznam da li treba šta podesiti softverski nakon zamjene
Zna li ko šta bi mogao bit uzrok
 
Можда је време за замену кертриџа?
 
Valjda je to uradio u koraku "umetanje nove tinte". Ako je samo špricem ubrizgao mastilo u stari kettridž, onda to neće da pomogne.
 
Па ако је уметнуо ново мастило, делује да је урадио баш то. ;)
 
Добра ствар је што HP углавном има варијанту да је глава део кертриџа и заменом се решава тај проблем. Постоје пристојни заменски кертриџи који су ем јефтини ем пуни мастила док оригинали имају мастило такорећи само у траговима. За разлику од оних који имају све одвојено па папрено кошта ако се запуши.
 
Izgleda da se nismo shvatili
Nisam ja punio tintu nego sam kupio zamjensku tintu, hermetiči upakovana kao original
Da li postoji mogućnost da dobijem crni ispis pomoću kombinacija kolora
Jer to sam vidio prije jedno 15-ak godina da je bilo moguće
 
Poslednja izmena:
Ok shvatio sam, i koji je sad tvoj savjet za mene, šta bi bilo najbolje (najjeftinije) da uradim
 
Znači ti misliš da je problem u toj zamjenskoj tinti
Čudi me jer je bila upakovana u vakumiranoj kesici i kutiji
 
Да ли штампач показује неку поруку о томе? Нема кертриџа или нешто слично или све делује исправно?
 
То је већ детаљ који си прескочио и показује где је проблем. Сада ти остаје или да купиш оригинал или да потражиш на интернету неко решење, често постоји опција која "збуни" штампач па он прихвати и не-оригинал.
 
Nazad
Vrh Dno