Šta je novo?

Izbor telefona po stavkama (baterija, do 650e, android, ...)

paja186

Poštovan
Učlanjen(a)
07.03.2016
Poruke
19
Poena
54
Poredjacu stavke po bitnosti pa mi na osnovu toga predlozite nov telefon:

- baterija od 8 ujutru do 23 uvece
- nov nije bitno da li ima garanciju, bitno je da ga ja prvi koristim
- Android
- brzo punjenje (ne mora bezicno)
- fotografije u rangu Samsung S8+ koji sad koristim
- pozeljno LED lampica sa razlicitim bojama
- cena do 650e (maksimum, može i jeftinije ako ispunjava kriterijume)
 
P30 pro al nema led mislim...
 
Gluposti, Ja bas sutra uzimam za 700e nov... I da ukinu podrsku za 3 meseca za do tada aktivirane modele ostaje podrska i play i sve osim sistem updatea a znas kolko me zabole ruka dal cu imati android 7 ili 9 ili 10,razlike 0 osim u imenu i sminki...tako da razmisli osnivac teme sta ce i kako, gledaj osobine koje juris i prioritete na fonu a na pad cene p30 pro na 300e zaboravi, neces je docekati u Srbiji i da ukinu komplet podrsku.
 
Poslednja izmena:
Note9, op6/6t, pa cak mozda moze i novi op7 za te pare. Imas veliki izbor. Svedi izbor na nekoliko telefona koji su tebi zapali za oko, pa onda pitaj. ovako je bas sirok izbor.
 
Gluposti, Ja bas sutra uzimam za 700e nov... I da ukinu podrsku za 3 meseca za do tada aktivirane modele ostaje podrska i play i sve osim sistem updatea a znas kolko me zabole ruka dal cu imati android 7 ili 9 ili 10,razlike 0 osim u imenu i sminki...tako da razmisli osnivac teme sta ce i kako, gledaj osobine koje juris i prioritete na fonu a na pad cene p30 pro na 300e zaboravi, neces je docekati u Srbiji i da ukinu komplet podrsku.
Glupost je dati 700e za telefon bez normalne podrške. [emoji846]
 
Nekako mi je do sad najvise paznje privukao Huawei Mate 20 Pro, Xiaomi Mi 8 ili 9 zavisno od cene po kojoj nadjem 9, Samsung s10e ukoliko baterija moze da izdrzi ceo dan i Samsung A70 ukoliko mi u ruci ne bude preveliki.

Koje su prednosti i mane izmedju direktno navedenih modela po vasem misljenju?
 
samsung a70 je tu najgori telefon ako se gledaju čiste specifikacije...kamere su izgleda traljave na njemu pored svega...

huawei i ja ne bih trenutno uopšte razmatrao.možda sve bude ok, ali ne bih da se probudim sa telefonom na kome neće da rade ili se apdejtuju neke google aplikacije...nema razloga da se to proverava sa svojim parama dok se situacija ne raščisti...
 
Uživo sam malopre imao priliku da gledam S10, S10e i S10+, Xiaomi Pocophone, Mi9, Mi9se kao i Mate 20 Pro.
Mogu da kažem da mi S10 i S10+ baš ne leže, a Xiaomi mi deluje da je odlican samo na papiru, uzivo nisam odusevljen, tako da se sada lomim izmedju S10e i Mate 20 Pro.

Realno čudan je izbor zbog vrlo različite veličine, ali mi je Samsung ok zbog toga što imam Gear S3.

Kakva su iskustva sa baterijom na S10e, pošto za Mate 20 Pro ima samo reci hvale?
 
Čovek traži telefon od 600 eura a vi mu preporučujete telefon od 300. Jeste da Šaomi najviše daje u rangu telefona do 300 eura ali u višoj klasi nema šta da traži.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Čovek traži telefon od 600 eura a vi mu preporučujete telefon od 300. Jeste da Šaomi najviše daje u rangu telefona do 300 eura ali u višoj klasi nema šta da traži.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Rekao maksimum, a ako može jeftinije nije problem. Ne mora da znači da ako je telefon skuplji da je bolji, pogotovo ako je duplo skuplji da je duplo bolji.
 
Nazad
Vrh Dno