Šta je novo?

Asus laptop - problem sa tastaturom

jaksa

Odeljenje za zaštitu naroda
Super Moderator
Učlanjen(a)
04.06.2002
Poruke
6,220
Poena
905
Potreban je savet, prijatelj ima Asus laptop (model je E403S) i ima problem sa tastaturom, ne radi: 0, s, c, b, n.
Bio je u servisu (ne znam kojem) i nisu imali zamensku tastaturu.
Gde da je traži?
 

Prilozi

  • aq.jpg
    aq.jpg
    993.2 KB · Pregleda: 87
  • aw.jpg
    aw.jpg
    183.8 KB · Pregleda: 74
Oglasi. KP, ima za 2000 din sa sve palmrestom/tačom. Ok je lik, uzimao sam od njega par puta delove. Jedini je "problem" što slova nisu naša, nego kao i kod svih drugih polovnih laptopova u našoj nikakvoj državi... uvozne kombinacije sa severa Evrope.

Nemaš od toga jeftinije jer ako bi uzimao od kineza samu tastaturu, više bi te koštala zamena nego sama tastatura.
 
Ako nije problem pošalji mi link.
 
Izvinjavam se, nisam znao da mi je popunjen inbox. Hvala.
Jel misliš na Nenada?
 
Iskoristicu temu, nadam se da OP nema nista protiv.
Sredjujem sestri isto Asus, samo X54H. Tasteri sve gore i gore rade, predpostavljam da membrane polako crkavaju i da joj nema spasa (niti da je vremenski isplativo pokusavati tu bilo sta).
Ima li preterane razlike u kvalitetu zamenskih tastatura? Na KP ima za 1350 i 2350, nijedna mi ne deluje kao original sa zadnje strane iako je skuplja pribliznija. Na aliju su od 5e pa navise i nemam pojma koju odabrati u sumi brendova. Pre naginjem da uzmem ovde nesto i resim to sto pre. @dzonihsv sibni i meni link na pm ako te ne mrzi.
 
Slobodno koju god nađeš. Kod tih jeftinijih laptopova i tastatura između originala i kopije ima veoma malo razlike.

Šibam ti na pm i mesto gde možeš da uzmeš tastaturu od korektnog lika (novo, garancija, fiskalni).

Nenad je ok za one gore kombinacije, ali ako hoćeš samo novu tastaturu, onda kod ovog drugog lika što ću ti poslati info.
 
Poslednja izmena:
Uzeo po Dzonijevoj preporuci tastaturu, nije skupa, laptop opet funkcionalan.
Hvala jos jednom ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno