Šta je novo?

Galaxy Note 9 ili OnePlus 6T

gandalfblack

Slavan
Učlanjen(a)
16.08.2013
Poruke
111
Poena
215
Pozdrav ljudi,

Moze mala pomoc oko odabira, cenovno je razlika oko 50 eur, i to nije bitno. Problem sto nisam imao prilike da vidim negde ovaj OnePlus a deluje mi kao odlican telefon. Pa ako neko ima iskustva neka podeli. Hvala..
 
Za 50 evra razlike moj predlog ti je da uzmeš Note 9.

Da je veća razlika u ceni do 150-200 onda bi vredelo uzeti One plus

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Ne menjam cesto telefone. Bitno mi da telefon brzo radi, da posle 6 meseci koriscenja ne krene da baguje, koci, i tako neke gluposti. Znam da Note ima bolju kameru ali mi to nije presudno u odabiru telefona.
 
Bolji ekran, bolji zvuk, bolju autonomiju, 3.5mm, ip68...ali ti za samsung niko ne može garantovati da neće u budućnosti krenuti da šteka. Ja bi se već sada zakleo da radi nešto sporije nego kad sam ga digao na pie prvom nadogradnjom.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bolju autonomiju nema, to je sigurno.
 
Ne menjam cesto telefone. Bitno mi da telefon brzo radi, da posle 6 meseci koriscenja ne krene da baguje, koci, i tako neke gluposti. Znam da Note ima bolju kameru ali mi to nije presudno u odabiru telefona.
Nešto preko 7 meseci star 6t i jednako brzo radi kao i prvog dana!
Kao što reče neko ranije kamera, ekran, zvuk su kod note sigurno bolji, ali brzina i softver su na strani 6t.
Baterija = ja ovo nisam imao ni sa jednim telefonom
f3b1ee3436846a38324f9db5a1e9b6fb.jpg
6420918a772fcccc0323003d450564fa.jpg

Ovo su ekstremni primeri[emoji16]
Uglavnom sam na oko 10h SOT i punjenje na ~36h
Evo i trenutno stanje
1fe44f11631e9658509dca9734f86cc4.jpg
 
Poslednja izmena:
Cool za one koje mrzi da metnu fon na punjač pred spavanje :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mašala 15h sot na skoro dva dana...ja na akumulator od kombajna da ga priključim verovatno bi manje izvukao!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
U majku mu. OnePlus jedino da kupim pa da vidim tel, jer bukvakno nigde nema da se pogleda, makar da ih uporedim, pa ste mi vi vise merodavni. Kontam da je Note bolji , ekran, kamera , itd.. Sa druge strane ovaj ima 8GB rama, stabilniji u radu....Pa je tu dilema.....
 
U majku mu. OnePlus jedino da kupim pa da vidim tel, jer bukvakno nigde nema da se pogleda, makar da ih uporedim, pa ste mi vi vise merodavni. Kontam da je Note bolji , ekran, kamera , itd.. Sa druge strane ovaj ima 8GB rama, stabilniji u radu....Pa je tu dilema.....
Daleko od toga da je ekran na 6T loš, čak je odličan i takođe amoled, nisam imao zamerke na isti. Baterija i brzina na 6T definitivno, ne verujem da će samsung ikad biti tako brz. Što se tiče kamere na 6T sa GCam dobijaš odlične slike.
Zvuk na zvučnicima, malo bolji ekran, olovka Note 9.
Vidi i koji ti otisak prsta više odgovara, nisu na istom mestu .
Lično oba telefona gotovim i nema greške koji god da uzmeš.
 
Nazad
Vrh Dno