Šta je novo?

Servis - Xiaomi Mi Robot Vacuum

cylon

Cenjen
Učlanjen(a)
30.03.2011
Poruke
26
Poena
155
Zdravo, potreba mi preporuka za servis u Beogradu koji bi mogao da popravi Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner. Kontaktirala sam servis PC Centra ali ne rade servis uredjaja koje nisu uvezli.
Greska koju usisivac izbacuje je Laser distance sensor error.
Hvala unapred
 
Zovi opet i reci da provere, u Mi Shop-u koji je PC Centar otvorio se prodaje Mi Robot, tako da ga uvoze sigurno.
 
Nije da ne uvoze nego nece da popravljaju ono sto oni nisu uvezli, tj. sto nisi kupio kod njih...

Npr. uvezes BMW iz Nemacke i nece ovde da ga servisiraju jer ga nisi kupio od njih :d Ima li to jos igde u svetu?
 
Malo sam izguglao oko LDSa koji koriste, pa ako se ne snadjes za servis, mozes probati sama da ga popravis...
- Da li se okrece LDS? Ako se okrece, onda je verovatno laser...
- Ako se ne okrece moze, a cujes motoric kako okrece, moze biti da je spala gumica
- Ako se ne okrece i ne cujes motoris, onda moze biti sam motor.

A zasto se ovako pravim pametan? - Na aliju LDS kosta 105eura tako da sve osim popravke neke od komponenti ti se nece isplatiti jer dok to dodje ovde, pa jos da zarade... Izace isto kao sa oglasa da si uzela novi usisivac...
BTW. da li mu je istekla garancija da probas kontaktirati osobu od koje si kupila?
BTW2. kako cisti? Meni to deluje ok samo za parket. Gresim li?

Evo i par videa.
Zalepile cetkice ili nesto slicno. U sustini, covek je 9V bateriju spojio na motor i proradilo je


Zamena motora:
 
Poslednja izmena:
Kupljen je na kp, istekla garancija. Uspela sam sama da ga popravim tako sto sam skinula ovu gumicu oprala je pod mlazom vrele vode, osusila i vratila.
 
Nazad
Vrh Dno