Šta je novo?

HONOR 20 / 20 pro

Tesko da ce neko nesto da doda,zbog njihovog antisluha sam i batalio njihove proizvode.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Dobar je Honor, svake godine je sve bolji. Fale sitnice, ali za ove pare je ovo super :)
 
Pozdrav, da li iko zna kako da resim problem sa proximity senzorom? Postaje nepodnosljivo za telefoniranje, spusti mi se traka, popalim sve zivo uvetom...

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Pre neki dan sam obrazom napravio konferencijski poziv sa tri random osobe.....

Mislim da je problem u dubokoj masci koja prekriva senzor. Čekam da mi stigne case iz Kine ( za godinu-dve ) pa ću probati da vidim da li će se i dalje dešavati ovakvi gafovi

Sent from my YAL-L41 using Tapatalk
 
Telefon je bez maske, bez zastitnog stakla... Nista, sacekacu update mozda poprave

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Pozdrav svima. Jos jedan clan Honor druzine. Uzeo sam Honor 20 i pozitivno sam iznenađen telefonom. Prvo cenom, navatao sam akciju od bukvalno 2 min na amazonu i kupio sam ga za 230e. Baterija skoro 8h sot. I slucajno provalio desktop mod i odusevio se.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Dobar izbor, jel si pogledao dal ti stigao android 10

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Pozdrav svima. Jos jedan clan Honor druzine. Uzeo sam Honor 20 i pozitivno sam iznenađen telefonom. Prvo cenom, navatao sam akciju od bukvalno 2 min na amazonu i kupio sam ga za 230e. Baterija skoro 8h sot. I slucajno provalio desktop mod i odusevio se.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Da li si, i koliko jos doplatio carinu i pdv?

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Jos uvek nema Android 10. Bio sam poslovno u Austriji u tom periodu, pa sam ga ja doneo.

Sent from Honor 20
 
Uuuuu, kako si dobro prosao.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Jurio sam neku akciju za OP7/t i ip11, ali kad sam video ovu ponudu, bez razmisljanja sam narucio. Nikakva posebna ocekivanja nisam imao, ali sam se odusevio telefonom. Odmah sam narucio Bennald case, bas dobar grip ima i fino je legao i Nonzers stakla (3kom su bila 9e), ali ih jos nisam zalepio. Ne skida mi se ova fabricka folija jer se mali broj stakla bas dobro zalepe.

Sent from Honor 20
 
Pozdrav svima. Jos jedan clan Honor druzine. Uzeo sam Honor 20 i pozitivno sam iznenađen telefonom. Prvo cenom, navatao sam akciju od bukvalno 2 min na amazonu i kupio sam ga za 230e. Baterija skoro 8h sot. I slucajno provalio desktop mod i odusevio se.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
kako se postavlja desktiop mod
 
Bude kao racunar, odlicna stvar

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Honor je super, dobar je i zaista kvalitetno izradjen. Imam Honor 20 Pro i za sada sve je ok. Jedino sto trenutno fali je update na Android 10
 
Prosto je neverovatno da je Nova 5t dobila update a Honor 20 nije..


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Zavisi ja na Honor 20 imam android 10

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Upravo se skida. [emoji3]
2c7f18d9943b212bed2925d398038e2a.jpg


Sent from Honor 20
 
Je l neko zna kako da podesim statusnu traku i obaveštenje, tačnije da ih malo smanjim. Ovako je očajno na 3.0. Uopšte mi se ne sviđa :S Imam bre utisak da mi zauzima 3/4 ekrana... Previše je to nekako razvučeno i nije kompaktno, bolje je bilo na prethodnom....

Update mi je pojeo pa... 1gb ram. Pre update mi pisalo slobodno 3.8 a sada 2.8 ram memorije... (mislim na ono kad isključuješ aplikacije u pozadini pa ti piše, oslobođeno toliko MB memorije, dostupno toliko GB ram memorije)

Teme uglavnom nisu kompitabilne sa 3.0...

Postavio sam da mi kad otključam i zaključam stalno menja slike, na prethodnom emui je radilo - sada ne (ili ja numem to duključim)

Jedina dobra stvar koju sam do sad primetio je tamni režim, ništa drugo...

Neka moja zapažanja šta se izmenilo (čitaj pogoršalo).

Kako da se vratim na prethodni emui!?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno