Šta je novo?

HONOR 20 / 20 pro

3D kameru sam imao na Honor-u 8, našao sam negde na internetu pa skinuo. Nisam je koristio često samo je stojala:)
 
Znam imao sam na honoru 8 pro u opcijama pa mi cudno da nema ovde :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nmg da razumem da PRO verzija jos nije dobila Android 10, pre ce izgleda Nova da ga dobije :D
 
Ni meni jos na mate 20 pro ne stize nova verzija koji je se eto racuna jacom klasom doduse tel je iz 2018
 
Kupio sam Honor 20 pre 4 dana , zanima me ako moze neko da mi kaze kako da skinem skinove za narukvicu Honor Band 5
 
Gledam ovaj 20 Pro (zbog veće baterije) dali će negde na akciju i niko ne spušta cenu i slučajno juče uporedim Redmi K30 i Honor 20 Pro, kakva razlika u bateriji a i ceni, čini mi se da će honor da ispadne iz igre samo da vidim negde uživo ovaj redmi.
 
Izmedju Honor 20 Pro i Redmi-a tesko da mozes da biras drugo osim Honora. Ne znam sta je tebi bitno ali sto se tice baterije ona je vrh!
Imam Poco F1 i ovaj i mogu ti reci da oba drze dobro bateriju, SD710 po snazi nije ni za pric ni Kirinu 980 a kamo li SD845.
Jedino gde Kirin malo vise trosi su igrice. Kamera vrh, nema potrebe da se instalira GCam.
 
Vavej je izgleda stopirao beta testiraje Android 10 apdejta za H20 i H20Pro, i ide prvo na Nova 5T, jer pokušavaju da što pre rasprodaju zalihe Honor 20 hardvera (bez Pro) brendiranog na N5T. Nova 5T je bukvalno rebrendiran H20, hardver je apsolutno isti, a verovatno su hteli da ga prodaju pod brendom Nova jer u glavama neinformisanih ljudi širom sveta, Huawei = "Sankcije, Nema Gugla, Nema Apdejtova, Dead End", a Nova je nešto... pa novo :D

Proračunali su da je jako malo ljudi kupilo H20 ili H20Pro, uglavnom zbog straha od Gugl blokade, plus oni koji su kupili Huawei u 2019 su verovatno hard-core fanovi i ne zanima ih blokada, pa su apdejt ostavili sa strane, jer... fanovi mogu da čekaju, a noob kupci se moraju poštovati.

Više sreće u februaru ili martu. Eventualno maju. Ako nema apdejta do juna, definitivno su odustali od H20/H20Pro.
 
@bgrodent lepo si ti ovo smislio i moguce da je tako, ali ne verujem da su odustali jer su dali info za h20 i pro

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
@bgrodent lepo si ti ovo smislio i moguce da je tako, ali ne verujem da su odustali jer su dali info za h20 i pro

Sent from my Honor 20 using Tapatalk

Ma ne verujem ni ja da su odustali, samo nemaju vremena za sve odjednom pa zato odlažu. Verujem da će biti desetke. Prošle nedelje sam dobio apdejt na 9.1.0.172, security update do 01.decembra 2019, tako da će barem sigurnosnih apdejtova sigurno biti.
 
Pazi, ja imam desetku od sredine novembra

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Mozda im je sad prioritet appgalery, da ima sto vise aplikacija. Pa pauziraju sa ota azuriranjima

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
da li postoji mogucnost da se na lock screnu sat podigne u gornji nivo...posto stoji skroz dole i nekako mi je nepregledno
 
hvala,promenio temu i sredjeno....
 
Da znas da fali to,nekako sam navikao na honoru 9,dok je tel na stolu lakse se otkljuca nego da krivir ruku sa strane...stvar navike
 
Ja sam mislio da sam jedan od retkih koji plače za tako nečim, ali vidim da nas ima više.. Post iznad je objasnio sve...nema šta da se doda, sem da oni dodaju double tap (ako ovo uopšte neko čita od njih i prenosi)
 
Nazad
Vrh Dno