Šta je novo?

HONOR 20 / 20 pro

Pa ne znam, sad ima mesec ipo dana kako sam na 10. Kroz hi-care proverio da li ima azuriranje, prati vesti na android central i tih par dana proveravao kroz hi-care

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
140 GB sve free, i uglavnom sam dobijao dodatne gigabyte na konto Samsung telefona kada su imali neke zajedničke akcije (Samsung i MS?)
3a8e0c4c4daefe39b0cf8aab6b2618a2.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
To je sjajno, i ne treba ti vise nista

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Meni nigde ne piše iskorišćenost i veličina storage space?
 
Od danas popodne mi ne radi files by google aplikacija, mnogo mi je bolja nego fabricka huawei. Do sad sve radilo kako treba. Deinstalirao je i opet instal i ipet nece. Cim udjem u app odmah me izbaci. Ajde nek proba jos neko.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Od danas popodne mi ne radi files by google aplikacija, mnogo mi je bolja nego fabricka huawei. Do sad sve radilo kako treba. Deinstalirao je i opet instal i ipet nece. Cim udjem u app odmah me izbaci. Ajde nek proba jos neko.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Ja sam je upravo instalirao, pusta me. Ako je to to
b52161bb3f531811e6936b4afbda3760.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Da, ajde idi u pregledajte

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
E *mjau**mjau**mjau**mjau*ga, kacio danas tel na kompjuter, ali nisam nista radio, hteo da vidim neke slike i video zapise. Sta raditi?

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Da li imate u pregledu aplikacija ovu aplikaciju files, plava fascikla, 221kb velicine?
ce5326ce442fdfe50cff02a99f7845de.jpg


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Po svemu sudeći Honor 20 i Huawei Nova 5T će dobiti android 10 tek krajem februara. Ovo je informacija sa jednog Ruskog foruma. Gugl translate tako prevodi.:d:d Zadnju zakrpu 9.1.0.195 su i oni dobili istovremeno kada i mi.
Huawei Nova 5T antutu performance mode
Screenshot_20200102_105341_com.antutu.ABenchMark.jpg
 
Meni joos ne stize desetka na mate 20 pro a racuna se vecom klasom tako da cu izgleda i ja kad i honor i nova 5t
 
Ja vec mesec dana imam android 10 na Honor 20 telefonu. Morao sam da idem jedini preko HiCare aplikacije da mi pronadje update.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ja vec mesec dana imam android 10 na Honor 20 telefonu. Morao sam da idem jedini preko HiCare aplikacije da mi pronadje update.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

VIše puta pokušavao i neće... Kaže da nema još nadogradnje ali da stiže uskoro... Vidim da neki imaju već 10, a neki moramo da čekamo, koja je fora sa tim !?
 
VIše puta pokušavao i neće... Kaže da nema još nadogradnje ali da stiže uskoro... Vidim da neki imaju već 10, a neki moramo da čekamo, koja je fora sa tim !?
Mozda je ova nadogradnja bila samo za prvih od 10 miliona korisnika
b3d9222a065c1eedd8d4dfdacb920e11.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Imam predlog da se naziv ove teme dopuni sa Huawei Nova 5T pošto je u suštini potpuno isti telefon kao Honor 20 a da se posebna tema za ovaj Huawei spoji sa ovom
 
Imam predlog da se naziv ove teme dopuni sa Huawei Nova 5T pošto je u suštini potpuno isti telefon kao Honor 20 a da se posebna tema za ovaj Huawei spoji sa ovom

Meni je glupo što su stavljeni i Honor 20/PRO zajedno, a kamoli da se ubaci i Nova 5T..
Nemaš pojma šta čitaš, ne možeš da povataš o kom se telefonu radi..
 
koju zastitu preporucujete za 20 pro.... narucio sam nillkin providnu masku sa alija....dok stigne 2 meseca moracu ili da ga pazim ili da uzmem nesto za 200=300din
 
Колега и ја узели Нова 5Т код истог оператера, он добио 10ку а код мене још ништа, једина разлика је у боји, код мене црни код њега плави :) Можда је до боје :d
 
Moja preporuka je silikonska obicna, ipak takav telefon treba i da se vidi

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
honor9 sam uglavnom nosio u Nillkin Scrub ,i sada sam narucio providnu,ipak fantomski plava mora da se vidi :D
 
hahahaha isto..... ma neka ide zivot,samo neka sija :D
 
Padobranski upad al posecenija je tema pa ajd.Pitanje:da li imate opciju 3d panorama u kameri?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno