Šta je novo?

HONOR 20 / 20 pro

Mts, ali nisam uzeo od njih

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Magic 3.0 dolazi zajedno sa Androidom 10

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ni meni na mate20pro ne stize jos android 10 nema dana da ne otvorim hicare da vidim imal 10setke
 
Ni kod mene nema, P30 Pro

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Kako ne stiže na Mate 20 pro? Ja sam dobio desetku u samom startu ima više od mesec dana. Kupljen u Telenoru

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
P30 i Mate 20 su premium modeli, pa i azuriranja dobija cesce. Koliko god mi se SVIDEO HONOR, to na moju zalost nije ali radi kao da jeste
 
I honor 20 i 20 pro su potvrdjeni za mesečno security azuriranje bas kao i p30 i p30pro i tretirani su potpuno isto

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Video sam da su potvrdjeni ali premium je uvek ispred, to je cinjenica.
Volim Honor, dvoumio sam se izmedju njega i Xiaomi 9T PRO i nisam pogresio :)
 
Idi u hi care i pribaj oreko chat-a sa podrskom. Dace ti info koja je poslednja verzija softvera za tvoj tel.
Meni stigla desetka pre mesec ipo

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne, to je za novu verziju hi-care aplikacije.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Kirin ojacao pre sam imao 393.000 [emoji16]
d7af57720e10c0520f84adcf3d59415a.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Isto i kod mene, mislio sam da imam 370.000
a9bb9f5fa2c7d5ccc0ad5be808dc65e8.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Screenshot_20191228_202036_com.antutu.ABenchMark.jpgScreenshot_20191228_203813_com.huawei.android.hwouc.jpg
Ovakva je situacija na Huawei Nova 5T juče uzet u MTS. Daj bože da uskoro puste android 10 i za njega
 
jel ima naznake da se 20 pro nadje opet u telenorovoj ponudi,trenutno samo obican.... mnogo mi je p30pro,mate 20 , tako da gledam ovaj fon,mislim da ne gresim
 
Je l ima nekako način da se podesi da slike koje slikaš, se automatski otpremaju na ONEdrive? A ne njihov drajv?

Napomena: Meni je to uključeno ali kao da neće uvek autmatski da ih pošalje "gore"..
 
Poslednja izmena:
Ako udjes u google photos tu imas opciju sync ali na Google drive, za one drive nisam siguran, ali evo, probaj ovo sa slike

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
4ddb70ad76ecad545f8d37ae0072e8b0.jpg
 
Poslednja izmena:
AKO ne nađem način da to ide na onedrive (tu imam 15gb) moraću neki drugi drive. Ali 5god unazad koristim ONEdrive, plus povezan sa kompom, pa mi mrsko da ga menjam :) Ne koristim ja kameru bog zna šta, ali ne volim da mi slike budu u telefonu :D Meni je to uključeno ali evo sad kad sam ušo, za sec je uploadovao, a pre 2, 3 dana uopšte nije hteo D:
 
Ma ici ce, ja sad pogledao, i ja ga koristim, ja imam 30gb na njemu

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Kako 30? :D Ja uhvatio onih 15 kad je bila ekšn tamo pre par godina, jedino ako nisi kupovao? :d tolko slikam i koristim kameru, da sam zauzeo svega 2.1gb xD
 
Nisam kupovao, neam pojma, pre koristio windows phone pa mozda odatle
da8f546c1d1eceb97e4c2c0f3fcaaa4a.jpg


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Da da, znam i ja tako uzeo 15, sad izguglao bila je akcija da predjes i na 30, ali sam ja to nevideo. Isto naravno koristio winphone lumia 735, odatle mi navika i za ovaj drajv :D Izbrišem sve iz fona, a kući upalim komp i tu mi je sve. I ovih 15 mi je sasvim ok...realno...


Ujedno me interesuje kako si preuzeo android 10? :) Ja pokušavao i da menjam region i sve, ali jok, stoji na 9 i kaže ažururan na poslednju veržn. Telefon uzet preko plavog operatera.
 
Nazad
Vrh Dno