Šta je novo?

HONOR 20 / 20 pro

Deliju zanimljivo, mada samo da nema neke neravnine ako se ne premaze tecnost kako treba

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Dal ce za exynos izac ako je vec za kirin izasao gcam?
 
Radi i na kirinu 710. Testiracu sutra, za sad ne vidim nikakvu razliku.
 
Mislim da je ima i za exynos. Za moji tel?

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Kakva je razlika između Honor 20 DS i Honor 20 i Honor view 20?
Ovaj prvi i treći ista cena a na gsmarena nema prvog uopšte?!
 
Kakva je razlika između Honor 20 DS i Honor 20 i Honor view 20?
Ovaj prvi i treći ista cena a na gsmarena nema prvog uopšte?!
Honor 20 i Honor 20 ds to su isti telefoni ds je dual sim (mts to stavlja).
View 20 ima veci ekran 6,4 i vecu bateriju 4000 mah i ima 3,5 dzek i male razlike u kemeri imaju isti imx 586 senzor. Ali Honor 20 ima makro i siroko-ugaonu kameru koju View 20 nema

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Hvala na pojašnjenju, sad još kad bi samo mogao da vidim uživo kako radi to bi bilo super ali toga neće biti bez odlaska u BG za šta baš i nemam vremena. :(
U firmi na E na akciji je 20 DS a u firmi na G na akciji je view 20 (skuplji samo 600 din) ali prvi je 6/128GB a drugi 8/256.
3,5 džek mi ne znači puno jer ga na trenutnom telefonu praktično nikad nisam koristio mada je to i posledica male memorije telefona pa ubacivanje albuma je nemoguća misija, baš zbog toga imam fobiju od malo memorije pa uvek naginjem većem prostoru, idealno bi bilo kada bi imali mesta za microSD karticu međutim nijedan to nema.
Dual sim mi isto ne znači puno jer koristim jednu karticu i to je to.

Vidim da ima i 20 Pro i jedina razlika od 20 je veća baterija što bi mi više značilo nego dual sim ili 3,5 jack ali 20 Pro nema po toj ceni od nekih 46K tj. drastično je skuplji.
Da su na bilo koji stavili microSD karticu znao bi šta uzeti ili barem da ima bežično punjenje...
 
Po meni, obican h20 je je lepsi i bolji od view, view mi je nekako veliki. Inace pro verzija je odlicna, naročito kamera, i trenutno je telefon sa najvecim otvorom blende f/1.4, sto znaci da su slike fenomenalne, i na dxomark listi je trenutno 3. ako se ne varam. Sto se tice ubacivanja albuma za muziku. Skines youtube music modovanu aplikaciju i imas sve od pesama sto ti treba, tako da ti ne treba mem prostor jer je sve on line

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Kad već pominješ yt Music, može li ona da radi u pozadini, sa isključenim ekranom?

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Moze, ako skines modovanu verziju. Poslacu ti link na pp. Meni radi vec skoro 2 meseca bez ikakvih problema. Odatle mozes da slusas i muziku koja ti je na telefonu. Negde sam procitao da ce telefoni da dolaze sa instaliranom yt music app umesto google play music

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala, videću da se poigram ovih dana.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da li je neko mozda pazario 20 Pro? Kod plavog operatera se dobije i narukvica ako se uzme telefon....
 
Sta je uzrok manje popularnosti ovih telefona?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Xiaomi [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Znaci to je :) Honor 20 je super telefon ali ga jednostavno nema, dok od Samsunga A50 i Huawei P30 lite mozes da se saplices. P30 lite je tipa 50-60eur jeftiniji a po performansama duplo slabiiji.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Pred samo predstavljanje H20 H20pro u londonu desi se ono sa trampom i google zabrnom. Da nije toga bilo honor je sa tim modelima i huawei P30 P30pro su trebali da zbace samsung sa trona
 
Honor 20 sutra 46.000
 
Honor 20 DS je već nekoliko dana po toj ceni, da je Pro e to ne bi bilo loše.
 
Realno mogli su i za 20 pro da daju neko snizenje

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Mogli su realno, ja se lomim da ga uzmem preko plavog operatera....
 
Koja je svrha Nova 5t modela? Bukvalno su isti telefoni sa Honor 20 modelom osim dizajna.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Сврха је узети још који долар/евро, зато што су на снази трговинске санкције САД, па се нови модели у Европи не могу продавати. Ово не важи за моделе који су у продаји од пре санкција и за моделе који су исти такви, само са другим именом.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Nova 5T i Honor 9X su poslednji telefoni za Evropsko trziste, koje imaju Gugl servise

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Сврха је узети још који долар/евро, зато што су на снази трговинске санкције САД, па се нови модели у Европи не могу продавати. Ово не важи за моделе који су у продаји од пре санкција и за моделе који су исти такви, само са другим именом.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
Mogu da prodaju šta hoće, ne mogu da koriste Google aplikacije. Tj. niko normalan neće kupiti takav telefon jer je neupotrebljiv izvan Kine.
 
H20 ima Gugl servise, nemoj da širiš dezinformacije.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
О чему ли ти пишеш? Нико овде није споменуо мејт 30 серију. Човек је поставио питање зашто продају исти телефон под другим именом. Објаснио сам зашто.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno