Šta je novo?

HONOR 20 / 20 pro

A losiji displej i video snimanje bi imao sa honorom jel tako? A sto se doplate tice op6 i stotinjak eura ako moZe doplate vise ne dam
 
Ne, video snimanje je odlicno. Pogledaj bencmarkov test

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Malo sam trazio gledao recenzije i saznah da ovaj telefon nazalost ne moze da se koristi kao daljinski upravljac sto me razocara a voleo sam da moj sledeci telefon to ima. U vrhu gore onaj senzor je ustvari senzor blizine a ne iR blaster tako da eto da znate drugari ako je kome to bitna funkcija.
 
Jos da dodam da se radi o obicnom modelu bez onog PRO
 
Nemoguce, ja sam bio ubedjen da mu je to IC port.

Sent from my Huawei P30
 
Po meni, najveci nedostatak telefona je nemogucnost prosirenja memorije.
Sve ostalo je manje vise nebitno, po meni, i moze da se polemise.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Ma 128GB je sasvim ok i dalje.

Sent from my Huawei P30
 
Ma jeste, ali eto, čisto zbog slika i muzike i njihovog cuvanja. Nikako da ukljucim sync na google drive ili one drive

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Telefon je fantastičan. Koristim ga mesec dana , kamera odlična za malo osvetljenje, Kirin 980, leti kako radi.

Zaboravljate da ima Magic dekstop opciju, uradite wireless projekciju na pametni TV imate desktop opciju, sa savitljivom tastaturom sa padom koju možeze da pazarite preko Aly za 20-25 evra imate PC.

Svi vi koji volite Xiaomi imajte u vidu da je njihova pouzdanost tehnička podrška popravljivost tri koplja ispod Huawei.

Nemojte uzimati Xiaomi pouzdano znam kad se popravlja da nema šema, dijagrama i da su 300% kvarljiviji od konkurencije.

Xiaomi je sada u odnosu na Huawei , kao što je Huawei za Samsung pre pet godina.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Stigao septembar security, tezak je 474mb
1939c552230fd52e81c40792cd8451ad.jpg


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Telefon je fantastičan. Koristim ga mesec dana , kamera odlična za malo osvetljenje, Kirin 980, leti kako radi.

Zaboravljate da ima Magic dekstop opciju, uradite wireless projekciju na pametni TV imate desktop opciju, sa savitljivom tastaturom sa padom koju možeze da pazarite preko Aly za 20-25 evra imate PC.

Svi vi koji volite Xiaomi imajte u vidu da je njihova pouzdanost tehnička podrška popravljivost tri koplja ispod Huawei.

Nemojte uzimati Xiaomi pouzdano znam kad se popravlja da nema šema, dijagrama i da su 300% kvarljiviji od konkurencije.

Xiaomi je sada u odnosu na Huawei , kao što je Huawei za Samsung pre pet godina.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Aleksandre jel imas obican ili pro model?
Ja se dvoumim izmedju Honora 20 (pro vec probija budzet) i Mi9... Tel inace kupujem suprugi, njoj se naravno oba svidjaju...
 
Ako nije neki kamera entuzijasta , veruj mi neće se primetiti razlika , mislim da je Honor 20 ok. Inače Mi9 je Amoled, imaj u vidu da je razlika popravke ekrana ozbiljna između IPS i Amoled ekrana, drugi je papreno skup.

Jedina stvar koja muži se stvarno ne sviđa kod Honora je zvuk koji nije baš neki uz samo jedan zvučnik. Možda je razlog toga što sam prethodno koristi Pixel prethodnika Nexus 6p koji ima dva zvučnika.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Na sta misliš kod zvuka kvalitet, jacina... pošto ni jedan ni drugi nisu stereo...
Jesi možda uporedjivao fotke, pogotovu nocne?
 
Stigao, upravo se skida
44fd0ee09bacb0237c334fed38086964.jpg


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Kod mene jos uvek nema nista, Honor 20 u pitanju.
 
Idi i probaj da proveris iz apkikacije hi-care

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Upravo sam azurirao na android 10, preko hi care aplikacije. Ne znam samo jel ovo zvacicna verzija ili beta

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Zvanicna verzija

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Da li ste primetili da sada, na magic3.0, ima manje slobodnog rama nego pre, kada se pogase sve aktivne aplikacije? Sada je negde na 2.6-2.7gb, pre magic 3.0 je bilo oko 3gb

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Meni je i kamera malko bolja, ili mi se cini zbog drugacijeg interfejsa kamere

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno