Šta je novo?

HONOR 20 / 20 pro

Nije losa cena, jeftiniji od P30 za 10k.
 
Samo što će kod naših dragih operatera biti skuplji do 100 evrića nego u MP radnjama.
 
Razlika izmedju Honora 8 i 20. Novi i stari [emoji38]
5ee27373795d31f314c9879cfa22ef2b.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
A hvale se kako su im telefoni specijalno za mlade, koji vole da uzivaju slusajuci muziku.
 
Bas me zanima koja ce cena biti u Vipu u odnosu na obican Honor 20. Honor 20 nije mnogo skup kod njih.
 
Jel ima utisaka o honor 20 tel? Ja se dvoumim izmedju njega i xiaomi mi9?
 
Bolji je Mi9 u svakom pogledu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Cuo sam da je kamera na honor 20 bolja nego na mi9, pogotovu u uslovima slabijeg osvetljenja (noću), a to mi je bitna stavka...
 
Bolja je kamera na Honoru, a Mi9 uopste nije bolji osim sto mu je malo jaci chipset, ali to nema veze jer ovaj u Honoru top. Honor ima atraktivniju izradu i bolju kameru u svim uslovima.
 
Mi9 ima mnogo bolji ekran, osetno bolji procesor, bolje i upotrebljivije kamere. Ukoliko sve stavimo na stranu, mene lično na H20 najviše odbija ekran. Baš je loš.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Bolja je kamera na Honoru, a Mi9 uopste nije bolji osim sto mu je malo jaci chipset, ali to nema veze jer ovaj u Honoru top. Honor ima atraktivniju izradu i bolju kameru u svim uslovima.

Honor 20 Pro ima bolju kameru od Mi9. Mi9 ima bolji CPU i ekran, ostalo je na strani Honor-a.
 
Jel honor 20 ili 20 pro ima bolju kameru od mi9? Ja sam pitao za honor 20 jer je cenovno tu negde sa mi9, pro je ipak dosta skuplji...
 
Ima ga ovde navodno eksluzivno i ocekuje se da stigne kod operatera....

Ja se sad premisljam da li ovo ili P30 Pro posto se nadam da bih mogao da ga uzmem na rate i to sve...
 
Ipak nema i dalje Pro modela kod operatera. Nisu tolike razlike izmedju Pro i regularnog pa ga izgleda nece ni biti, po mom misljenju.
 
Imam insajderski info da ce biti kod operatera sa plavim znakom uskoro, sustinski do kraja meseca, ostaje da vidimo...
 
Ako bude kod plavaca imam osecaj da ce ga ga zacene lepo, doduse u svom stilu. :D
 
Evo da se prijavim, ja imam Honor 20, i sve lepo radi, bas zadovoljan. Za ekran ne bih rekao da je bas tako los. Tel jako brz, slike odlicne. Inace, vidim da je od juce poceo da stize magic 3.0.beta i u Evropi, ali kod mene za sad nista.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema sumnje @Alvaro, onomad Honor 7 predstavljen u Londonu za cenu od 349e, a kod njih 24 rate po 2.690....

Za ovo je pitanje sta ce da bude.....

@ssrki, da te lepo sluzi :)
 
Evo jedan night mode shot
d2fddb96182df560feae01e39adcfc71.jpg


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Vredi po meni. Dobices bolju kameru i bateriju sigurno.

Sent from my Huawei P30
 
Nazad
Vrh Dno