Šta je novo?

HONOR 20 / 20 pro

Radi magazine unlock bez problema, na lock screenu kad je zakljucan ekran uradi swipe na gore, pojavice ti se neke opcije gde imas i kantu, klikni na nju i magazine unlock ce ti raditi ako si ga prethodno ukljucio u opcijama. Vidi link
https://consumer.huawei.com/en/support/how-to/detail-troubleshooting/en-us00444754/
Ako si mislio na 'roletnu' sa shortcutovima, ne moze da se smanji. Navici ces se. Ti za ram sam i ja primetio kad sam ga upgrade na a10 ali tel readi bez ikakvih prob, i sve je lepo fluidno, tako da, ne oracaj pažnju na to.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zaključavanje slika radi, tek sad. Ladno sam to negde nekako isključio, ok to znači nije do update-a. TO je kul. Hvala ti jer za ovo nisam znao xD I sad ne znam gde je to bilo isključeno i GDE sam to isključio i Gde sam uključio hahahaha

Primećujem da telefon bolje radi, to stoji.... Nekako je fluidniji...ali...idalje mi bode oči što mi fali taj 1gb, tačnije na šta je otišao, to me interesuje :D

VELIKI, OGROMAN MINUS za to što ne možeš da podešavaš kako hoćeš sam tu "roletnu"... Jer meni je onako savršena bila... Trebali su da to dovole da možeš da makar uveličaš ili smanjiš... A ne SAMO da menjaš mesta onim opcijama... I notifikacije mi zauzimaju previše na zaključanom ekranu...strašno :S Bukvalno odaljavam telefon od sebe jer je TOLKO uvećana. Trip mi neki sad...Verujem da ću se možda navići, ali...
 
Primećujem da telefon bolje radi, to stoji.... Nekako je fluidniji...ali...idalje mi bode oči što mi fali taj 1gb, tačnije na šta je otišao, to me interesuje :D

...

Nisi ti razumeo kako je EMUI ranije radio - ubijao ti je aplikacije bez potrebe da bi baterija trajala malo duže (odlično za testiranje i marketing). Sad su se valjda dozvoli pameti. Prazan RAM ti nije potreban. Pa iPhone sa 3GB RAM-a drži više i duže aplikacije nego ove Android zveri sa 6 ili 8.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I sad ih ubija, ali tako me briga koliko ima prazno kad sve radi kao podmazano. Inace mislim da u developer opcijama moze da se vidi kako radi ram i na sta trosi ali nisam siguran.
Da, evo trenutno kod mene

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
85c47004dd526da92b24e15d25b3756e.jpg
 
Poslednja izmena:
i stigla i ubrzala i poletecemo :D
 
Nisi ti razumeo kako je EMUI ranije radio - ubijao ti je aplikacije bez potrebe da bi baterija trajala malo duže (odlično za testiranje i marketing). Sad su se valjda dozvoli pameti. Prazan RAM ti nije potreban. Pa iPhone sa 3GB RAM-a drži više i duže aplikacije nego ove Android zveri sa 6 ili 8.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Iskreno, pojma ja nemam nešto mnogo o svemu ovome... Nekada sam znao šta čemu služi, sad...sad sam mulac...Hvala na ovoj informaciji, ako ništa drugo naučih nešto novo... :)

Što se tiče tema iz huawei prodavnica, je l može neko da me uputi gde ima one "žive teme"... Da li su gotovo sve plative? (velika većina je za plaćanje) Gde to da tražim u prodavnici play ili huawei?

Ja mislim da ja ne koristim ni 5% ovog moćnog telefona... Ne što neću, no što numem... :D
 
Ja mislim da ja ne koristim ni 5% ovog moćnog telefona... Ne što neću, no što numem... :D

Čini ti se, sada su aplikacije mogućnosti, nema to veze sa telefonom. I kamera. Tako da, koristiš 100%.

Ja sam se bio šokirao kada otvaram aplikaciju na iPhoneu posle dva dana a ono se instant nastavlja tamo gde sam stao. Za to sluzi pun RAM, tako da ne brini o tome već uživaj. Android 10 je svakako dosta bolji od 9.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija za sada uzas kod mene, mnogo bolje je to bilo na prethodnoj verziji :(
 
Ne brini, biće ok kad se slegne za koji dan.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Koliko se secam i meni je par dana baterija nekako bila slabija

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Postao ponosan vlasnik pro verzije. Za sada su utisci krajnje pozitivni. Zver od telefona! [emoji2] Istakao bi samo brutalnu kameru....
Valjala bi mi preporuka za neku dobru maskicu i pitao bi da li na honoru postoji opcija da knock-om probudim ekran?

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Postao ponosan vlasnik pro verzije. Za sada su utisci krajnje pozitivni. Zver od telefona! [emoji2] Istakao bi samo brutalnu kameru....
Valjala bi mi preporuka za neku dobru maskicu i pitao bi da li na honoru postoji opcija da knock-om probudim ekran?

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka

Nillkin, nema te opcije.
 
Si našao neki povoljan deal? ja čekam da 256gb verzija padne ispod 47K...
 
Ma jok. [emoji2]

Uzeo ga u Telenoru za cca 60k.

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Ja sam ga kupio za 45.000 sa 2 godine garancije, ali upitne. Bez fiskalnog računa.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ako je kupljen u Srbiji inda ne bi trebalo da nude nikakvih problema sa garancijom iako nemas papire

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Zadnih dana kad mi baterija pande na oko 40% stavljao sam na punjac. Nisam siguran da li je to razlog za 9h sot
d5e952406fe95887152adac21ffa044a.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Dvoumim se izmedju honor 20 i pro varijante, posto igram igrice na mob zanima me koliko se greju? Razumeo sam da pro ima bolje hladjenje pa me zanima da li vredi doplatiti za pro samo zbog toga?
 
Ja igrao NFS i PUBG, ne greje se nista posebno vise od ostalih.
 
Ja jutros imao neki update? Još neko? :)

I ima li negde tema uopšte a da je kompitabilna i lepo da radi na emui 3.0 -.-
 
elenor dobio update 155mb.... upravo se instal....
 
na honoru prethodnom tokom kucanja poruka imao sam opciju da nadjem smajli koji mi treba,tipa drvo,kolac,auto,srb zastava... sada na h20 pro kada kliknem u pretrazivac i ukucam isto to,ne pronalazi mi nista,moram da skrolujem skroz dole i da u milion animacija trazim sta mi treba....jel zna neko u cemu je problem
 
Nazad
Vrh Dno