Šta je novo?

HONOR 20 / 20 pro

Posle poslednjeg update-a me izludjuje sto su izbacili izbor rezolucije slika. Kako sada da znamo kada slika u 48mpx, a kada u 12mpx ili manje?

Sent from Honor 20
 
Zar nema ove opcije kao u EMUI 10.1?

Nakon biranja hi-res moda, pojave se ove dve opcije u gornjem desnom uglu.
ba528a71b0ccfcd62b262a6c9196c8c5.jpg
 
posle update-ta sam izgubio filter opciju weather sada su sve poredjane ....jel tako i drugima??
 
Imam telefon od decembra 19. i generalno sam zadovoljan, licno imam utisak da je baterija drzala duze pre Androida 10, ali mozda je to i jer sam relativno skoro poceo Instagram da koristim pa srce bateriju :D

Imam mali problem rekao bih koji se pojavio pre recimo mesec dana, naime ispao mi je telefon na beton sa visine 30-50cm i naravno okrenuo se na ekran, sva sreca u masci je pa ekran nema velika fizicka ostecenja ni slicno, ali mi deluje da ekran sam po sebi nije vise 'podmazan' kao pre tog pada....

Kada kucam poruke, skrolujem, zumiram nesto, fokusiram na kameri itd, nije onako cist i gladak osecaj pri diranju ekrana nego nekako suv i plastican, nadam se me razumete....

Ima li neko ideju kako bih mogao da sredim ovo eventualno?

Inace imam Pro verziju ako nisam ranije spomenuo, stvar koja mi mnogo nedostaje kao i mnogima ovde koliko mogu da primetim je double tap to wake up, koliko ta opcija olaksava zivot, to nije normalno....
 
Ako nemaš fizičkih oštećenja nosi u servis i neka ti to srede :)


double tap to wake up, koliko ta opcija olaksava zivot, to nije normalno....

Valjda će ubaciti ovo... U to neko vreme u decembru sam i ja uzeo honor 20, baš sam se razočarao što to nema :S Svaki update koji izađe prvo to PRVO probam i ništa...male su šanse da će to ubaciti...
 
Pozdrav. Jedno pitanje (imam view 20, ali tema je neaktivna mesecima, pa da probam ovde). Da li vama youtube snimci idu u 480p kada pistite neki video? I gotovo nikada ne uspem na 1080p da ga prebacim, eventualno hd
 
Iskreno nikad nisam proveravao u kom formatu pušta yt... tek sad sam bacio pogled i vidim da mi neke pušta na visokoj rezoluciji a neke u 480p. Izvini što pitam, ali što je to bitno? :D
 
Iskreno nikad nisam proveravao u kom formatu pušta yt... tek sad sam bacio pogled i vidim da mi neke pušta na visokoj rezoluciji a neke u 480p. Izvini što pitam, ali što je to bitno? :D

Hvala! Pa ono, neke video snimke je bas jadno gledati u takvoj rezoluciji. Volim recimo da pogledam recenziju nekog telefona, gde izmedju ostalog ubace i primer kako izgleda video snimanje na njemu.. I onda 480p
 
Kako ste zadovoljni glasnocom zvuka tokom poziva? Imam view 20 i cim izadjem iz kuce nista ne cujem, jaaako je tih. Isto je bilo i na prethodnom honoru 8.
 
Da li je jos neko primetio, da ove dve aplikacije ne mogu da se azuriraju
575ef9ce7dd6b22800a13de70582b04f.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Meni na p30 azurirane bez problema

Sent from my P30 using Tapatalk
 
zadnjih par dana dok gledam video iz galerije telefona u donjem delu mi izlazi loading i kao vrti nesto...tada nemam mogucnost back -a nego samo prinudnog izlaska na home dugme,
jel imao neko slicno ponasanje
 
sada sam odradio,ne pojavljuje se vise,ako bude bilo slikacu pa cu pokazati
 
"Greška pri traženju ažuriranja" - HONOR 20 - Play prodavnica

Danima unazad mi ovo izbacuje, jer ovo samo kod mene ili je i kod drugih ? :)
 
ja 3 dana nemam nova azuriranja,mislim da se skoro svakodnevno nesto novo nadje...praticu i dalje situaciju
 
primetih zadnjih nedelja ovu neku,,senku,, ili sta je vec
mislim da pre toga nije bilo , nije na svim slikama,ali nekada se desi ovo.... neko strucno objasnjenje ove pojave?!
 
Obriši staklo kamere lepo
 
imam neku zastitu na staklu mozda je do nje... inace ovo se desava samo tako kada je prema nebu ili neki odsjaj,na ostalim fotkama sve je ok,nisam nista dirao podesavanja
 
Par puta sam pomislio da menjam telefon, jer ovaj koristim već godinu dana... Onda pogledam ponudu i shvatim da je ovo prava zverčica za normalnu cenu.
Ili bih morao puno više da doplatim za 5G i mooožda malo bolju kameru ili mu ostali nisu ni blizu.
Samo da ima taj AMOLED i bio bi savršen tel.
 
u januaru ce biti 2god ,200gb popunjeno,35000 slika ,sve sljaka kao prvog dana ,toliko sam maski nakupovao da mi zao da ga prodam :) cekam Honor 50 :D
 
Kod mene od Decembra kad se pojavio u Srbiji ,znaci 2019. do danas i bice jos neko vreme :) Punio se od 5h jutros, skinut sa punjaca oko 9h i evo do sada maltene je sisao na 20% , preko 11h sot-a, sve vrene Wi-fi jer sam kod kuce igrom slucaja, ulgavnom YT,Viber, Whatsapp, 2 Mail naloga, Instagram, Chrome 20ak tabova, malo banka, fb lite i tako....

Nisam verovao tada kada sam ga pazario da ce se ovoliko zadrzati kod mene da budem iskren, istina greje se vise nego ranije kada je bio mladji, ali iskreno i koristim vise aplikacija nego pre...

Honor 20 Pro u pitanju :)
 
Evo godinu dana i od mog prethodnog posta i još nisam menjao tel. Odličan je već 2 godine... To mi se još nije desilo 😊
 
Nazad
Vrh Dno