Šta je novo?

Pomoc oko kupovine mobilnog telefona ili odabira telefona

limontus

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2018
Poruke
727
Poena
115
Dvoumim se izmedu ovih telefona koj uzeti
1 huawei mate 20 lite
2 huawei p30 lite
3 Motorola One Vision
e sad vise razmisljam izmedju p30 lite i Motorola One Vision koj uzeti od ta dva da mi pomognete ja se ne razumem i nisam zahtevan korisnik
izmedju mate 20 lite i p30 lite video imaju isti cipset taj neki kiril 710 i oba imaju po 4 giga rama sad neki kazu bolji je mate neki p30 ja se ne razumem zato i pitam
Motorola One Vision gledao na youtub unboking kanal becmark koliko video po Peci ispade bolji Motorola One Vision od p30 lite i mate 20 lite e sade
da isto pitam u vezi Motorola One Vision kakav je ovo cipset Exynos 9609 i p'rocesor dali je bolji od kirila 710 i sta znaci ovo Android 9.0 (Pie); Android One ,mislim razumem ima android 9 a sta znaci ovo android one
zamolio bih vas da mi pomognete oko odluke i da me upoti ko se razume koj telefon uzeti bio bih mu veoma zahvalan i unapred veliko hvala

i izvinjavam se ako pogresio temu ne znam gde postaviti ovo pitanje a treba mi pomoc hitno
 
Poslednja izmena:
Ako nisi već pogledao ovo onda verovatno bolji test nećeš naći kod nas:



Sačekaj malo ako ti nije hitno, uradiće i test za A70 (najavili su ga):



Opusti se, Motorola ti je jeftinija u MTS-u, ne možeš baš toliko da pogrešiš koliko se brineš.

A imaš na njihovom kanalu nagradni konkurs za P30 Lite. Možda imaš sreće da te izvuku. :D

Edit: Ako nisi međo ovih 10 onda zanemari konkurs. :)
 
Poslednja izmena:
Ja telefon koristim vec par nedelja i prezadovoljan sam kamerom pogotovu sa fotografijama nocu koje su vise nego odlicne za ovaj cenovni rang.
Za bateriju sam pisao i ranije, prilicno sam zahtevan korisnik (Viber, mail, facebook, tapatalk, dosta vremena sam na instagramu, fotografija, sigurno 5-7 sati sam na 4G) i meni baterija traje od nekih 6:30 do 23:00 tada je negde stavljam na punjac, sigurno moze da izgura jos par sati.
Ekran je dobar, ja tu nepravim velike razlike sem sto nevolim super amoled ali to je stvar ukusa (vecina korisnika voli).Trebalo mi je mozda par sati da se naviknem na izduzeniji ekran posto je odnos strana 21:9, sada vec imam utisak da mi ovakav ekran najbolje lezi u ruci.
Dobijas nov Android i Motorola je obecala jos dva velika update sto je lepo od njih :)

Ovde mozes videti neke fotografije koje sam snimio

https://www.flickr.com/photos/126093724@N02/
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno