»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 25 od ukupno 25

Tema: Pomoc oko kupovine mobilnog telefona ili odabira telefona

VIP member Avatar korisnika BokiPK
        Na forumu od
        Dec 2000
        Poruka
        3.757
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel Xeon E5450, OCZ Vendetta 2
        • MoBo: ASUS P5B DeLuxe
        • RAM: 2x2GB Kingston KHX DDR2 1066 Cl5
        • VGA: ASUS GF GTX 560Ti DCU II 1GB GDDR5
        • MON: 24" TFT Prestigio P7240WD 1920x1200
        • HDD: Seagate 250GB+500GB + WD mobile 320GB USB3
        • OPT: LH-20A1L, SH-223L
        • Case: Enlight, OCZ 600 SXS
        • SND: SoundMax HD, KOSS
        • LAP: IBM/Lenovo T61
        • TV: SHARP 40" FHD
        • INET: UMTS/GPRS
        • Ostalo: Logi kb&m, SE Z3C & LG, Mustek 800VA Pro, gomila fleški, Prestigio GV450, MiFi, Huawei LTE, gadzets
      3. "...ja sam genije, suvi genije..." PeraKojot

Newcomers Avatar korisnika korisničkoime
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        252
        Ne znam ko bi kupio Motorolu pored Mi 9 Se. Ovo je best buy.

Newcomers
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        18
        Jel ima u MTS-u taj Xiaomi Mi 9 SE da se uzme
        Sad procitao vest Huawei raskinuo saradnju sa google
        Menjao vlada951 : 20.05.2019. u 19:10

VIP member Avatar korisnika BokiPK
        Na forumu od
        Dec 2000
        Poruka
        3.757
      7. Moja mašina
        • CPU: Intel Xeon E5450, OCZ Vendetta 2
        • MoBo: ASUS P5B DeLuxe
        • RAM: 2x2GB Kingston KHX DDR2 1066 Cl5
        • VGA: ASUS GF GTX 560Ti DCU II 1GB GDDR5
        • MON: 24" TFT Prestigio P7240WD 1920x1200
        • HDD: Seagate 250GB+500GB + WD mobile 320GB USB3
        • OPT: LH-20A1L, SH-223L
        • Case: Enlight, OCZ 600 SXS
        • SND: SoundMax HD, KOSS
        • LAP: IBM/Lenovo T61
        • TV: SHARP 40" FHD
        • INET: UMTS/GPRS
        • Ostalo: Logi kb&m, SE Z3C & LG, Mustek 800VA Pro, gomila fleški, Prestigio GV450, MiFi, Huawei LTE, gadzets
      8. Citat Citiram korisnika: korisničkoime Pogledaj poruku
        Ne znam ko bi kupio Motorolu pored Mi 9 Se. Ovo je best buy.
        Ja na primer. Ne mogu da smislim Xiaomi (MIUI i još neke zvrčke). I još dosta njih koje znam. Kao što nikada neću koristiti ni Nokiju.
        Da li se uvek kupuju BestBy telefoni? Naravno da ne? Da li se svima dopadaju isti uređaji? Naravno da ne.
        Ovo je potencijalni početak apsolutno bespredmetne diskusije i zato uopšte neću da ulazim dalje u nju.

Da se razumemo, nemam ništa protiv Xiaomija, klincu sam uzeo jedan. Ali ćeri, majci i supruzi Motorole. I zilion posto sam siguran da sam napravio dobar izbor, što se pokazalo empirijski. Lično, do daljnjeg Sony. A pomenuh već, imao sam Motorole i bio extra zadovoljan.
        Menjao BokiPK : 20.05.2019. u 19:16 Razlog: typo
        "...ja sam genije, suvi genije..." PeraKojot

Member Avatar korisnika ivanbass1
        Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        7.072
      10. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 1300X@3.85GHz, LC-CC-120 Push/Pull
        • MoBo: Msi X370 Krait Gaming
        • RAM: Corsair Vengeance LPX 8GB@2933MHz CL15
        • VGA: RX 470 Sapphire Nitro+ 4gb
        • MON: AOC Q3279VWFD8
        • HDD: Patriot Ignite 240GB, WD Blue 500GB
        • OPT: Izbaceno zbog beskorisnosti
        • Case: MS Falcon 2x Arctic F14, 3x Arctic F12, Antec VP700P
        • SND: Microlab Solo 6C, Hyperx Cloud II
        • LAP: Asus K501LX(5200U, 8GB, SanDisk X400 256GB, 1920x1080p)
        • Ostalo: Redragon Usas K553+Logitech g400s, Sandberg XXXL
      11. Isto tako neko ne moze da smisli brend koji ne postoji (onakav kakav je bio), prodaje se zbog stare slave, neretko losiji i od "najvecih" brendova po odnosu ulozeno/dobijeno, sa dokazano tromom podrskom, ali, naravno, svako ima pravo na izbor

One Vision je prvi Lenovo telefon koji je vredan pomena, na globalnom trzistu, posle duzeg vremena. Za ~30k je prihvatljiva kupovina.
        Menjao ivanbass1 : 20.05.2019. u 19:24

Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        252
        Od stare slave se ne živi, niti zbog toga trebaju da se kupuju brendovi kao što su Nokia i Motorola, uskoro i HTC i LG.
        Tako da treba najbolje da se sagleda odnos uloženo/dobijeno i da li je to stvarno dobar telefon, a ne običan Kinez sa nazivom nekada dobre i jake kompanije.
        Meni je dovoljno da vidim u Motoroli Exynos i da kažem doviđenja. Koristio sam S7 dugo i em što taj Exynos jede bateriju na 4g, ali isto tako ima i lošiji signal. Ne znam kakvi su ovi mid procesori ali sigurno nisu bolji od Sd. Na Snapdragon-u sam se preporodio što se obe stvari tiče. Plus bolje radi i manje se zagreva.
        Ima Motorola svojih prednosti, ali cena treba da joj bude jeftinija za 30ak eura od Mi 9 se jer je realno gledano Xiaomi daleko ispred Motorole i jači je igrač, pogotovo u srednjem segmentu. To je moje mišljenje, naravno da se neće svi složiti sa mnom.

Newcomers
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        18
        Ovde u srbiji nevalja im Sony,LG.Motorola,Nokia,Samnsung oni su pukli po nekima i skupisu im a zasto da se zapitamo, zato sto stavljaju kvalitetnije delove i onda su ne isplativi a zato su kinezi najbolji kao Xiaomi zato sto stavljaju ne kvalitetne delove i bitno da su stavili ekran veliki 6gb ram i 128gb memoriju i da su 200 e i to su naj popularniji telefoni ovi ostali ne valjaju.Na balkanu daim samo veci ram i memoriju i svi zadovoljni i da jos kosta 100e pun pogodak za vecinu.
        Pricao danas sa jednim likom rekomi ima sluzbeni telefon sony a kupio taj Xiaomi i kaze sony mu je ispadao sto puta i beton i svugde i nista ni ogrebotina a Xiaomi mu je pao kad potrcao iz dzepa trenerke mu izleteo kaze nije mogo da mu sakupi delove hteo da zaplace dao pare velike preko 200 e za taj Xiaomi, moj drug ima sony i drugi drug ima LG idemo na bazene i upadao im u bazen obojci telefon i izvade i nista koliko su kvalitetnije, to telefoni od huawea,Xiaomi,i td i alkatel je isto kao Xiaomi poceo izbacio idol1 pa idol2 pa ido3 i dosli do idol5 i tu pukli nemogu da pruze svetu kvalitet jedino prodaja im isla srbija bosna makedonija i hrvacka po malo ali mi smo za njih malo trziste i puklisu tako ce i Xiaomi za koju godinu prsnuti i od jednom nestati sa trzista jel nece imati cime da se izbori sa velikima i kvalitetnijim telefonima a sony lg,samnsung, nokia,motorola, ostace daju kvalitet.Gde je sad alkatel niko ga i ne pominje vise a do pre par godina svi si bili za taj alkatel kao sad za Xiaomi, da ih pitas za bilo koj drugi telefon 80 posto svi govorili uzmi alcatel i puko im je alkatel nemaga vise tako videcemo za koju godinu i za taj Xiaomi gde ce biti.Nije bitno ko je pre startovao sa starta vec ko je stigo i izdrzao do cilja samo najaci opstaju, evo koliko vidim i Nokia se polako vraca u igru polako vreme ce pokazati zivi mi bili pa videli.
        Menjao vlada951 : 21.05.2019. u 03:40

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        68
        Citat Citiram korisnika: vlada951 Pogledaj poruku
        Ovde u srbiji nevalja im Sony,LG.Motorola,Nokia,Samnsung oni su pukli po nekima i skupisu im a zasto da se zapitamo, zato sto stavljaju kvalitetnije delove i onda su ne isplativi a zato su kinezi najbolji kao Xiaomi zato sto stavljaju ne kvalitetne delove i bitno da su stavili ekran veliki 6gb ram i 128gb memoriju i da su 200 e i to su naj popularniji telefoni ovi ostali ne valjaju.Na balkanu daim samo veci ram i memoriju i svi zadovoljni i da jos kosta 100e pun pogodak za vecinu.
        Pricao danas sa jednim likom rekomi ima sluzbeni telefon sony a kupio taj Xiaomi i kaze sony mu je ispadao sto puta i beton i svugde i nista ni ogrebotina a Xiaomi mu je pao kad potrcao iz dzepa trenerke mu izleteo kaze nije mogo da mu sakupi delove hteo da zaplace dao pare velike preko 200 e za taj Xiaomi, moj drug ima sony i drugi drug ima LG idemo na bazene i upadao im u bazen obojci telefon i izvade i nista koliko su kvalitetnije, to telefoni od huawea,Xiaomi,i td i alkatel je isto kao Xiaomi poceo izbacio idol1 pa idol2 pa ido3 i dosli do idol5 i tu pukli nemogu da pruze svetu kvalitet jedino prodaja im isla srbija bosna makedonija i hrvacka po malo ali mi smo za njih malo trziste i puklisu tako ce i Xiaomi za koju godinu prsnuti i od jednom nestati sa trzista jel nece imati cime da se izbori sa velikima i kvalitetnijim telefonima a sony lg,samnsung, nokia,motorola, ostace daju kvalitet.Gde je sad alkatel niko ga i ne pominje vise a do pre par godina svi si bili za taj alkatel kao sad za Xiaomi, da ih pitas za bilo koj drugi telefon 80 posto svi govorili uzmi alcatel i puko im je alkatel nemaga vise tako videcemo za koju godinu i za taj Xiaomi gde ce biti.Nije bitno ko je pre startovao sa starta vec ko je stigo i izdrzao do cilja samo najaci opstaju, evo koliko vidim i Nokia se polako vraca u igru polako vreme ce pokazati zivi mi bili pa videli.
        Druze imam nokiu , samsung s8 zena koristi klinac honor play, sestra s10 plus cale xiaomi note 5x i nikad vise ne uzimam nokiu pa ne znam sta da urade , kvalitet ekrana i porta za punjenje im je najgori moguci a software pun bagova . Galaxy s8 je ok ali los je sa signalom a s10 plus je preskup za ono sto daje . Xiaomi i honor su masine za nokiu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
        Menjao Fygaroo : 21.05.2019. u 05:38

Member Avatar korisnika ivanbass1
        Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        7.072
      16. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 1300X@3.85GHz, LC-CC-120 Push/Pull
        • MoBo: Msi X370 Krait Gaming
        • RAM: Corsair Vengeance LPX 8GB@2933MHz CL15
        • VGA: RX 470 Sapphire Nitro+ 4gb
        • MON: AOC Q3279VWFD8
        • HDD: Patriot Ignite 240GB, WD Blue 500GB
        • OPT: Izbaceno zbog beskorisnosti
        • Case: MS Falcon 2x Arctic F14, 3x Arctic F12, Antec VP700P
        • SND: Microlab Solo 6C, Hyperx Cloud II
        • LAP: Asus K501LX(5200U, 8GB, SanDisk X400 256GB, 1920x1080p)
        • Ostalo: Redragon Usas K553+Logitech g400s, Sandberg XXXL
      17. Fygaroo, slucajno sam ti dao negativnu rep, tek sam otvorio oci, izvinjavam se, dobices pozitivnu prvom prilikom

Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        252
        Pravda za Alkatel!!!!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente