Šta je novo?

Koju graficku mogu uzeti?

alpi97

Poznat
Učlanjen(a)
12.05.2019
Poruke
0
Poena
30
Pozdrav, imam jedan problem sto se tice racunara, trebao bih da menjam graficku, trenutno imam rx560 2gb, pa me zanima koja bi malo bolja mogla (ako je moguce) na sledece:
Maticna: ASUSTeK COMPUTER INC. P8B75-M LE (LGA1155)
Napajanje neko kinesko od 500W, ali nemam izlaze za dodatno napajanje graficke :/
 
Intel i3 3240 ... uglavnom, problem imam sa racunarom taj sto se zaledi ekran i zuji u slusalicama kada krenem da igram neke igre ili ga opteretim, pa bih da probam sa nekim da menjam graficku, pa da krenem od nje... jer mi sve navodi da je ona ,ali nisam siguran...
 
Da li bih mogao uzeti one nastavke za 6pin, da bih mogao probati od drugara r9 270x? Jer ustvari sumnjam da je graficka problem, jer mi se usred video igara ili kada ga malo opteretim, racunar se zaledi i cuje se zujanje na slusalicama, pa bih voleo testirati graficku.
 
Cpu je intel i3 3240
Zelim da probam zameniti graficku jer mislim da mi je ona uzrok zamrzavanja racunara usred igrica ili nekog malo jaceg opterecenja. Za pocetak bih pozajmio r9 270x ako bi odgovarala?
 
CPU mi je Intel i3 3240
Imam taj problem da mi se racunar usred igrica zaledi (zakoci), i pocne da zuji na slusalicama.... Pa sam neke stvari testirao, ali moram i graficku i ram... Pa me zanima koja moze da paše graficka da bih je mogao testirati... Imam za opciju od druga da pozajmim R9 270X ako bi odgovarala?
 
Moj brat ima istu matičnu, pa ga zanima da li mogu na to r9 270x ili r7 370, ima intel i3 3240 procesor? Koja grafička je tu najbolja? Ima ono default napajanje od 500W.
 
Nazad
Vrh Dno