Šta je novo?

Huawei Mate X

Kada budu bili sigurni da nece da pukne kao Samsung rešenje :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Samsungov bar ne moze lako da se izgrebe posto je ekran iznutra kad se sklopi, a ovaj ce se nenormalno grebati ako ne bude dobrih folija koje ce se menjati s vremena na vreme. Drugi problem je navodno "opustenost" ekrana, kao da nije dovoljno zategnut, procitah to negde, ne znam da li je istina.
Sto se mene tice, prvi macici se u vodu bacaju, tek mozda 3. generacija ovih telefona ce biti ok. Cenu bolje da ne komentarisem...
 
Ne može da se ogrebe ali zato ni ne može da se koristi :) sjajno rešenje

I dalje mi nije jasno kako ljudi onu samsung rugobu mogu da porede sa ovim Mate X :)

Po meni će već drugo rešenje i Huawei i Samsunga biti uređaj koji će moći lagano da se koristi, kao običan mob

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
^Telefon nije samo za gledanje, nego i koristenje. :D Sta mislis kako bi ovaj X prosao da padne na beton? Futrola koja bi ga zastitila bi morala da se skida pre otvaranja ekrana, a to nije prakticno ni malo. Samsungov koncept sa (glavnim) ekranom iznutra je bolji iz prakticnih razloga, ali konkretno Fold je debeo itd.
 
Ja na ove telefone gledam kao na drugi telefon pojedinaca koji recimo vole da gluvare na netu. Tj. imaju glavni fon, a ovo nose i koriste kao tablet. Recimo neko ima privatni i poslovni broj. Onaj koji više koristi za poruke, pozive, itd. u prvi fon, a u ovaj savitljivi onaj broj koji malo koristi, a recimo ima puno interneta. Plus nije loš za devojke jer ga mogu staviti u torbicu, ali isto kao drugi telefon.

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока
 
Ipak je raritet, ja sam ga merkao nekad davno, pre kovida, mogao sa sanjam samo hahaha.

Kakav je, narocito posle ovoliko godina, ako ga i dalje imas? Znacilo bi par recenzija. On je jos i gapps imao?
 
Nema google servise.
Klasican emui
Cekam emui 13.
Izuzetjo je brz,skoro kao i moj pixel 6 pro.
Kamera odlicna.
Ja nemam gbox,jer mi u sustini ne treba,ali je tesko navici se bez gservisa.
 
Pisem sam sa sobom u ovoj temi,cudo da bas niko nema mate xs.
Citao sam na HC da moze harmony os 3,ali kada stavim china region na my huawei ne znam sta dalje trebam da radim.
Jer mi se cini da nece biti emui 13 za ovaj fon.
 
Pisem sam sa sobom u ovoj temi,cudo da bas niko nema mate xs.
Citao sam na HC da moze harmony os 3,ali kada stavim china region na my huawei ne znam sta dalje trebam da radim.
Jer mi se cini da nece biti emui 13 za ovaj fon.
Pa sve što nema kod operatera je ispod 10 komada kod ljudi.

Batali HarmonyOS, to je za kineze, ništa ne fali EMUI-u.

Videćemo kako će ići ovo sa EMUI rollout om, nema šanse da je ono tačno sa prezentacije, nema ni P40 Pro na spisku.
 
Nazad
Vrh Dno